www.sudzibas.lv SIA Fortio Krāpniecība

SIA Fortio - Krāpniecība

Nepilda noslēgto līgumu, pēc tam spēlē paslēpes, līgumā uzdoti kontakttelefoni, kam ar šo firmu nav nekāda sakara, mājaslapā uzdotā adrese neeksistē.

A abrakadabra 17.03.2010

Varbūt Jūs vienkārši nemākat lasīt, jo man visi kontakti ir atbilstoši.Man kā jur.pers. strādā labi, no 10 piedzen 6-7, priekš šiem laikiem vairāk kā labi!!!
P.S. domāju, ka esiet no tiem klientiem, kas cer ātri dabūt savu naudu, kuru gan jau aizdevāt kādam bomzim kam nekā nav un tagad cerat uz brīnumu.

P par fortio 13.04.2010

Sveiki, es arī gribu piebiedroties tam, ka šī firma nodarbojas ar krāpniecību, paņem tā saucamo administrācijas naudu, 49Ls apmērā, pasaka, ka visu darīs, bet būtībā neko nedara, bet, lai viss būtu tīri, vienreiz ierodās tikai pie parādnieka, un tas ir viss, pēctam neatbild vispār uz telefona zvaniem, bet, kad ar grūtībām vienreiz sanāk sazvanīt, saka ka paši atzvanīs, protams, atkal pazūd, nosit laiku, tāpēc, lūgums visiem klientiem, neuzticēties šai firmai, jo tā tiešām neko nedara, tikai izspiež tā saucamo administrācijas naudu...

J ja 14.04.2010

Iesaku apvienoties un rakstīt policijā sūdzību par šo firmu, lai sāk kriminālprocesu, domāju, ka 4 cilvēku pietiktu, tāpēc lūgums, kas lasa šo sūdzību, piebiedrojaties vismaz vēl divi apčakarētie, jo divi jau esam, kurus šī firma tā ir apsmaukusi, un starp citu, parādniekiem ir ko panemt un ko prasit, tapec tiesam vini mulko, vienreiz tikai parada degunu pie un uzraksta vestuli un tad pazud...bet naudu, ta saucamo administracijas naudu paker pirmie, uztaisa ligumu tikai uz 3 menesiem un viss it ka, ja so 3 menesu laika neko neizdodas dabut, ligums vai nu beidzas vai var tipa pagarinat sava starpa vienojoties, bet propams, atkal jamaksa utt, vardu sakot, pamatiga krapsana tapec rikosimies, starp citu pareizi rakstat uz telefona zvaniem vini vecajiem klientiem neatbild slepjaas un visaadas atrunas.