www.sudzibas.lv Gints Loits, uzņēmums "Artin Studio" Nenorēķinās par tulkotāja pakalpojumiem

Gints Loits, uzņēmums "Artin Studio" - Nenorēķinās par tulkotāja pakalpojumiem

Gints Loits (uzņēmums "Artin Studio", Kr. Barona 29-3, Rīga, e-pasts: [slēpt]@artin.lv, tālr.: 371 67286585) jau pusotru mēnesi nav norēķinājies par kāda tulkotāja pakalpojumiem. Parāda summa sastāda mazliet vairāk par 1000 EUR.

Dotajā brīdī šis darbonis rīkojas pēc tipiskas krāpnieku shēmas - izvirza pretenzijas par kvalitāti (1, 5 mēnešus pēc tulkojuma saņemšanas!!!), apelē pie tā, ka viņa klients par šo darbu nav samaksājis utt..

Ir lielas aizdomas, ka minētais gadījums nav vienīgais. Tāpēc ir lūgums atsaukties visiem tiem cilvēkiem, kas cietuši no krāpnieka darbības.

Tāpat vajadzīgs jebkāds info par Gintu Loitu, kas palīdzētu galu galā atgūt nesamaksāto naudu. Šajā pasākumā tiek izmantoti arī jurista pakalpojumi, tādēļ ir nepieciešama maksimāli precīza informācija par krāpnieka darbībām.

Jau iepriekš pateicos par palīdzību,

Jānis [slēpt]@inbox.lv)

J

E Edmunds 14.05.2010

Sūdzības iesniedzējs pats ir izcils krāpnieks. Savā acī skabargu neredz !

J Jānis 24.06.2010

Edmund, tavs īstais vārds ir Gints?

F frankie 30.09.2011

This bastard Gints is a real non-payer. I did a translation for him which he sold to the customer immediately but never paid me. Check other comments on the internet about his 'achievements' which are plentiful. I hope Latvian police can make his life less enjoyable one day.