Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Rīgas sociālais dienests - Attieksme

Vēlos dalīties pieredzē ar visiem tiem, kuri nobrieduši meklēt palīdzību Rīgas sociālajā dienestā. Sociālās palīdzības organizators Laukšteina, super, tāds cinisms un neprofesionālisms. Domāju, ka šajā dienestā jāstrādā cita tipa cilvēkam. Biju uz konsultāciju paņēmusi līdz visus dokumentus, pēc dokuemtiem mēs atbildām ģimenei, kurai vajadzētu piešķirt kompensāciju īrei un komunālajiem, bet tā vis nenotika. Redziet, kā ģimenes ārsti saka un cilvēki, kas tur jau ir bijuši, tikšānās reizē...

Z Zane12 19.03.2010
Komentāri 44 Pārējās

Natālija Frolkova - Aizdevu naudu!

Aizdevu naudu, bet ... tel. 22371573

Zurovs- ko viņš te atvilcies - Man viņš nepatīk kā cilvēks

Ko tas Zurovs grib panākt? Vai viņš ir aiz krieviem vai aiz vāciešiem? Man viņš nepatīk... Man liekas, ka viņam mute smird no sliktas higēnas... Viņam liekas, ka tikai viņa tautai sāp... Man liekas, ka viņš sen nav dabūjis... Viņš, liekas, runā labi angliski. Bet mēs arī varētu viņu apklusināt... Ko viņš īsti grib- velkās un velkās šurp un psiho... Vajag viņam zāles iedot. Viņi paši nav bez grēka... Palestīnai zemes ta atņēma... un vispār... Cik pasaule var apliecināt, ka bija sūdīgi tas, ka...

Gap personnel - ???

Vai esat iekaartojies darbaa caur sho firmu uk?Vai tie kas meklee darbiniekus neizkraapj naudu?Paldies.

Z Zuze 13.03.2010

žurnāls MAZULIS - neiznāk žurnāls

Pasūtīju žurnālu MAZULIS visam šim gadam, bet žurnāla februāra numurs vēl joprojām nav.

R Rita 12.03.2010
Komentāri 7 Pārējās

FOTOGRAFI - Fotografs

ES NESAPROTU KO NO SEVIS IEDOMAJAS VISI TA SAUCAMIE FOTOGRAFI KAS REKLAMEJAS DRAUGOS NO SERIJAS -"DABUSI SKAISTAS BILDES, RAKSTI, GRIBI FOTOSESIJU?" TAGAD KATRS KLAUNS KURS PANEM FOTOAPARATU ROKAS SKAITAS FOTOGRAFS?UN VEL PRASA PAR TO NAUDU?NEPIETIEK TIKAI AR LABU KAMERU, VAJADZIGS ARI TALANTS UN PIEREDZE MILIE CILVEKI!!!APSKATOS TO KLAUNU BILDES ALBUMOS PALIEK SKERMI -NEMAK NE VIEN FOTOGRAFET BET ARI AR FOTOSHOPU STARDAT!!!APKAUNOJUMS VARDAM FOTOGRAFS JA NEMAKI NELIEN LAUCINA PAR KURU TEV NAV NE MAZAKAS SAJEGAS...

A alise 09.03.2010
Komentāri 8 Pārējās

TietoEnator SIA - Par mobinga organizēšanu

Gribu pastāstīt par to, kādā veidā šeit tiek organizēts mobings „no augšas”. Iesākumā viena no augstu stāvošajām vadītājām sāk izplatīt iestādes darbinieku vidū apmelojošās baumas par kādu no sev nevēlamajām personām (ja baumošanas upuris ir sieviete - viņu var nozākāt par „bijušo prostitūtu” vai tml.). Šādas apmelošanas mērķis ir pēc iespējas vairāk diskreditēt nevēlamo cilvēku citu darbinieku priekšā. Vēlāk pārējie iestādes darbinieki tiek mudināti turpināt iesākto baumošanu, kā arī visādi...

R Roberts 06.03.2010

Privat - Kaspars Romancans

LAUDIS LUDZU UZMANIETIES NO KASPARA ROMANCANA KAS STRADA AGENTURA NRS.Recruitment! Sis cilveks, tiesi un netiesi izmantojot ekanomisko situaciju LV., IZKRAPJ NAUDU 100-150£NO LV.PILSONIEM PAR DARBU, DARBA PECAK NAV-NAUDAS ARII.VISI KAS IR CIETUSI NO SIS PERSONAS VAR ZVANIT.ACAS-PALIDZBAS LINIJA(BEZMAKSAS)RUNA 100.valodas t.0845 747 4747

A Andris 04.03.2010
Komentāri 7 Pārējās

Aigars Mitčenkovs Inita Līcīte - krāpšana

Visiem, kam ir sūdzības par Aigara Mitčenkova un viņa sievas Initas Līcītes krāpnieciskajiem darījumiem, lūgums rakstīt iesniegumu un griezties LR Valsts policijā Alises ielā 3.

R Rita 04.03.2010
Komentāri 6 Pārējās

AtrisinātaSudraba nams - Gravēšana

Cilvēkiem, kas vēlas izgatavot jauku un personīgu dāvanu kādam tuvākajam, šajā gadījumā runāju par gravēšanas pakalpojumiem - neiesaku doties uz Sudraba namu! Nekas vairāk par skaistu mājas lapu tur nav! Gredzenu atdeva saskrāpētu, jo laikam iespiežot starp tām stangām nebija padomājuši, kā viņu saudzēt. Un pats gravējums - kā man viens cits gravieris pateica - tas jau ir skrāpējums, kas tas par gravējumu!? Gravēt vajag ar mīlestību! Tādēļ neiesaku šo iestādi gravēšanas ziņā!

L Līga 04.03.2010

Privāts - Bridinajums

Tatiana ir Kizilova radio. aizdod naudu saskaņā ar līgumu vai saņemšanas. iekasēt naudu no sava problema daļēji tāpēc, ka uzvedas slikti kliegšana optoelektroniku dažādos masu slepkavības. nav saistīti ar to. neatgriež naudu

L lebanner 04.03.2010
Komentāri 6 Pārējās

unopost - rabota

Здравствуйте. Мне пришло сообщение на счёт работы на мобильный телефон, где выла указана домашняя страница www.unopost.lv. Но пытаясь её открыть, я получила VISASVAKANCES.LV страницу. И как мне теперь быть? Я хочу пожаловаться на то что многие ссылки и страницы либо не существуют, либо открывают совсем другое. Что за бордак!?

I Inga 03.03.2010
Komentāri 3 Pārējās

Vakariņas SIA - Noželojams intīmpreču uzņēmums.

Tā kā sūdzības teksts par SIA ""Vakariņām" vēl tikai top, redakcija, Tev, dārgais lasītāj piedāvā ienākt vēlāk.

O Orders 03.03.2010

Vēstule - Adresāts nav saņēmis svarīgu vēstuli

Š, g.22. Februārī grobiņā pastkastītē pie grobiņas pasta tika ap plkst.10.35 iemesta man svarīgs pasta sūtījums / vēstule / uz p/n rīdzene vaives pag. Lejas ļustes inesei bērziņai, 25. Februārī bij manis aprēķinātā saņemšanas diena bet... Vēl pat šodien / 2010. G.02.03 / viņa tur nav saņemta ! Bļ*** ar divriteni pašam ātrāk būtu nogādāt ! Ne tikai valdībā bet arī l pastā pilnīga žopa valda-murgs reāls ! Žēl ka nebij ierakstīta, savādāk tiesdarbi būtu jums garantēti !

Topshop - Reklāmas īsziņas

Reklāmas īsziņas Maitas sūta man īsziņas, kaut arī nekad mūžā neesmu pie viņiem neko pircis un mans telefona numurs man ir jau vismaz 10 gadus, tā kā nekādi iepriekšējie īpašnieki to arī izdarīt nevarēja.

N Neils 25.02.2010

SIA Fortio - Krāpniecība

Nepilda noslēgto līgumu, pēc tam spēlē paslēpes, līgumā uzdoti kontakttelefoni, kam ar šo firmu nav nekāda sakara, mājaslapā uzdotā adrese neeksistē.

NVA - Darbiniece

Darbiniece Nodarbinātības valsts aģentūrā, Siguldas filiālē strādā nekompetents, nezinošs un bezatbildīgs cilvēks. Vai valsts iestādē var strādāt cilvēks, kas nav kompetenta persona attiecīgajam darbam! Kāpēc mēs, nodokļu maksātāji, maksājam naudu šādiem subjektiem!

A anonims 22.02.2010
Komentāri 3 Pārējās

pasta nod.jelgava 3007 - vestules

Man ir aizdomas, ka pasta noda'l'a atpl'e's v'estules, jo nu jau pa pusgadu neesmu sa'n'emusi 4 vestules.

L lolita 18.02.2010
Komentāri 1 Pārējās

Anglijas un Latvijas krievu intelektu analize - Anglija krievi no Latvijas runa angliski bez problemam

Taa kaa tagad Anlgijaa ir daudz krievvalodiigo, tad var noveerot, ka vinji anglijas valsts valodu-anglju valodu pienjem kaa vieniigo pareizo kontaktos ar citiem valsts iedziivotaajiem. Preteejaa gadiijumaa- I don' t understand you! Un tas Latvijas krievu puisis vai meitene peeksnji izraada pareizo attieksmi un liek lietaa taadu vaardu bagazhu, kaada kuram nu ir.Un visiem izdodas. Un visi ir malachi. Kopaa ar pakistanjiem, indieshiem un poljiem. Bet atbraucot atvalinaajumaa uz Riigu atziimeet...

Kompromat.lv - Cenzūra

Kompromat.lv nodarbojas ar pasūtījuma žurnālistiku-t.i. publicē kāda apmaksātus rakstus un dzēš no komentāriem viedokļus, kas nesakrīt ar autora "vajadzīgo" viedokli. Kad sāku viņiem aizrādīt mani nobanoja :(-tādat pastāv tikai "vajadzīgais" viedoklis par kuru ir saņemta nauda? Tāda lūk manipulēšana ar informāciju...

O oskars 11.02.2010