www.sudzibas.lv Rīgas Pasts Pasta darbinieki krāpjas ar aicinājumu izsniegšanu

Rīgas Pasts - Pasta darbinieki krāpjas ar aicinājumu izsniegšanu

Vairākkārt ir piedzīvots, ka pasta darbinieki Rīgas 45.pasta nodaļā Katrīndambī ir nepamatoti atzīmējuši, ka aicinājums saņemt pastā ierakstītu sūtījumu ir izsniegts adresātam, jo patiesībā aicinājums nav pat atnests. Tagad jau kopš kāda laika viņi aicinājumus drukā datorā. Tad jau arī sanāk, ka, nākot pie adresāta 1.x, aicinājumu nemaz nevar izsniegt, jo datoru taču pastnieks līdzi nenēsā. Nezin, kā pasta vadība iedomājas, kā tas realizējams. Kad uzdevu jaut. pasta administrācijai, vai tagad vairs 1.aicin. nav jāizsniedz vai uzreiz izsniedz jau ATKĀRTOTU - man atbildēja - nē, ka kārtība nav mainījusies. Minēto krāpšanos ar pierakstīšanu piekopj Rīgas 45.pasta nodaļā Katrīndambī.

B Bbb 05.11.2010

Mūsu pasta nodaļā Mežciemā tas pats - nāk atkārtoti uzaicinājumi, lai gan pirmreizējs nemaz nav bijis.

L Ligita 05.11.2010

Bet jūs salīdziniet aicināja datumu ar sūtījuma saņemšanas datumu. Gan jau sakritīs.