www.sudzibas.lv Ratu birojs nekvalitatīva prece

Ratu birojs.lv - nekvalitatīva prece

Cik smieklīgi, tagad ratu birojs savos sludinājumos portālā ss.lv ir pievienojis piebildi "uzmanieties no brāķu un lētu pakaļdarinājumu tirgotājiem", bet reāli jau brāķus tirgo viņi. Aptuveni pirms gada iegādājos pie viņiem bērnam ratiņus Avanti Moving light, atvedod tos mājās un izpakojot no kastes konstatējām, ka rati ir bojāti, kad nākamajā dienā vedām viņus atpakaļ uz veikalu tur tos ateicās mainīt. Protams pēc kādiem 2 mēnešiem rati izjuka pa visam, jo bija bojāts diezgan svarīgs mehānisms ar kura palīdzību ratus salocīt un iztaisnot. Reāli jau es domāju, ka tādiem ratiem neviens pakaļdarinājumus zem vienāda brenda netaisa, tā nav tā prece. Un, lai jau cilvēki tirgo ratiņus par krietni lētākām cenām nekā mūsu veikalos, mūsu valstī trūkst konkurences. Varbūt ir laiks padomāt, ka ar 300% uzcenojumu drīz visi pircēji pazudīs. Nav jau vairs akmens laikmets, tagad visu ir iespējams iegādāties inernetā pa visu pasauli, par krietni lētākām cenām nekā te Latvijā.

B

K Katrīna 06.07.2011

Mēs arī iegrabāmies ar šīs firmas ratiem.

L Liene 06.07.2011

Pēc uzmācīgās pārdevējas un preču slavināšanas ātri vien no veikala aizmuku :)

S santa 12.11.2011

Ptac un tiesā jau izskata lietu par viņiem