www.sudzibas.lv Ratu birojs Nekvalitatīvie bērnu rati

Ratu Birojs - Nekvalitatīvie bērnu rati

Apmērām pusotru gadu atpakaļ mēs nopirkām ratus ratu birojā. Saimniece bija pati laipnība (tēloja pasakas feju) un pārdošanas profesionāle. Kur vajag māk pajokot, ratus slavē uz nebēdu nosaucot tos i pa džipu i pa vezdehodu un Sola ka būs prieks pastaigāties pa pludmali un mežu. Piemin vācu kvalitāti un ar to pamato augstu cenu. Par ratu trūkumiem profesionāļi noklusē, minot garantiju. Nopirkām dārgus vācu ratus un pēc kādiem 6-8 mēnešiem nodilās priekšējie (griežamie) rīteņi, jo džips neizturēja Rīgas mežus un laikapstākļus. Kad griežamies pie ratu biroja pēc garantijas feja ka pasakā pārvērsās par raganu: sarunu toņi nomainījās par kareivīgu apvainojot mūs nepareizā ratu lietošanā un nekautrējās paaugstināt balsi. Izrādās ka ratus jākopj, jāeļļo, jāmazgā gandrīz vai nu pēc katras pastaigas. Tātad garantijas uz mums neattiecas. Ja mēs nepiekritām tad jāraksta pretenziju kuru izskatīs mēneša laikā, kuru pēc tām varēs pārsūdzēt nezinām cik mēnešu laikā un pēc 2-3 būs gala spriedums. Ņemot vērā ka ratus vajag katru dienu, ratu birojs šo niansi izmanto pa pilno savā labā izspiežot samaksu. Mūsu gadījumā priekšējos rīteņus mēs jau nomainījām 2 reizes. Tikko samaksājam 100 eur, jo riteņi ir dārgi (vācu kvalitāte) . Izjaucu šodien nodilušu rīteni un redzu, ka disks ir no mīkstas plastmasas pieskrūvēts pie rāmja ar pamatīgu dzels skrūvgriezi. Protams ka braucot pa mežu plastmasa nodilst ar laiku un ratus izmantot nav iespējams (eļļo cik gribi) . Mehānismi sarūsē ļoti ātri kas rāda pamatīgu apgrūtinājumu ratu lietošanā. Mans secinājums: labāk pirkt citu brendu (varbūt arī dārgāku) , jo pēc tam šo brendu varēs viegli pārdot un iztērētā summa būs tāda pati (vai pat mazākā) ka pērkot ratus Abc Design.

12.03.2022

N Nikolay Markov 12.03.2022

Uzreiz neizdevās pievienot šo bildi