www.sudzibas.lv Videomig Kāzu foto un video - Videomig!

Videomig - Kāzu foto un video - Videomig!

Sveiki viesiem, kuri vēlas šo to noskaidrot par kāzu video un foto pakalpojumiem. Vēlos padalīties pieredzē par tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā VIDEOMIG. Sarunājām, ka divi cilvēki no šīs "firmas" mūsu kāzās fotografēs un filmēs, jo iespaidoja viņu reklāma un arī piedāvātā cena par pakalpojumiem likās samērīga. Īsāk sakot par rezultātu... pirmkārt pagāja diezgan krietns laiks, kopš saņēm ierakstu un bildes. Tika prasīta samaksa pie materiālu saņemšanas. Rezultātā - nopirkām kaķi maisā! Kad mājās apskatījāmies visu, konstatējām, ka video uzņemts bez jebkādas mūsdienām atbilstošās kvalitātes, viss blāvs, pat zālīte diezgan pelēka, nemaz nerunājot par to, kā mēs paši izskatījāmies.Turklāt tika filmēt pēc filmētāja ieskatiem, nevis pēc iepriekš norunātā.Likās, ka filma filmēta ar kaut kādu aizvēsturisku aparātu, vai nu arī pats filmētājs nespēja noregulēt spilgtumu, gaismu u.tt. Tas īsumā par video. Tālāk par bildēm...safotogrāfēts tik neprofesionāli, it kā to būtu darījis cilvēks, kurš absolūti nav spējīgs iedomāties, kā tas izskatīsies bildē. Nu piemēram, nobildēta līgava ar blakus stāvošā līgavaiņa plecu, pēc tam līgavai pusgalva...nu tā "skaisti". Īsāk sakot, kad griezāmies pie viņiem atpakaļ ar lūgumu uzlabot vismaz video kvalitāti, attieksme bija pilnībā mainījusies, nebija ne vairs smaidošo un laipno seju, ne iespējas vairs ko labot.:( Rezumē - cena neatbilda kvalitātei un darba apjomam, filma nav baudāma, fotogrāfijas...nav komentāru, paldies Dievam, bija arī citi (viesi), kuri sabildēja mūs daudz labāk un kvalitatīvāk. Tālāk domājiet paši.

A Andris 05.11.2010

Cik jūs viņiem samaksājāt?

J JANIS 06.11.2010

Ielieciet bildes lai saprotam

U Ukuska 04.02.2011

Kas par muļķībām - ielieciet bildes, lai saprotam??!!! Jāni, kad pasūtīsi video un foto pakalpojumus pie augstāk minētās firmas, tad arī sapratīsi!:))) Darīt nav ko, likt internetā savas kāzu bildes. Mēs arī samaksājām par 80Ls vairāk nekā bija runāts. Brāķis, nevis video.