LATVIJAS PASTA - plesta paka

esmu šokā. Mana māsa dzīvo UK, izdomājha meitai kā dāvanu atsūtīt telefonu ierakstītajā pakā, atnāca nedēļas laikā, bet paka bija uzplēsta un tajā bija iekšā viss, izņemot telefonu! Lādētajs pat bija, bet telefona gan nē. Ko lai dara? Paka nebija apdrošināta. Vairs laikam nesūtīs caur pastu... [slēpt]@

U ughu 13.10.2010

un?... atrodi vainīgos un tad te bļausties! Pasta- tie ir tie itāļu makaroni? kāda saistība tiem ar tavu paku?

D Dīdī 13.10.2010

Sūti ar kurjeru paka zem 10kg man izmaksāja 15Ls bet atizveda no manas mājas līdz UK noteiktajai adresei. Tagad tu diemžēl neko nevari darīt jo kā jau teici paka nebija apdrošināta. Mana kurjera tel 27868929. Sūtīju portatīvo datoru un diskus, viss ok, bet atpakaļ sūtīja naudu un dažādas dāvaniņas arī viss ok:))

K karabas 13.10.2010

ja masai ir ceks par ierakstito pacinu tad var dabut atlidzinajumu, no UK ierakstitas pacinas automatiski tiek apdrosinatas ar standarta apdrosinajumu, zvaniet masai!!!

V Vava 14.10.2010

Labāk Tava māsa būtu pārskaitījusi Tev naudu un šeit to telefonu būtu nopirkusi. Nav vairs padomju laiki, ka pie mums viss bija deficīts.