AtrisinātaSudraba nams - Gravēšana

Cilvēkiem, kas vēlas izgatavot jauku un personīgu dāvanu kādam tuvākajam, šajā gadījumā runāju par gravēšanas pakalpojumiem - neiesaku doties uz Sudraba namu! Nekas vairāk par skaistu mājas lapu tur nav! Gredzenu atdeva saskrāpētu, jo laikam iespiežot starp tām stangām nebija padomājuši, kā viņu saudzēt. Un pats gravējums - kā man viens cits gravieris pateica - tas jau ir skrāpējums, kas tas par gravējumu!? Gravēt vajag ar mīlestību! Tādēļ neiesaku šo iestādi gravēšanas ziņā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.01.2016

Uzņēmuma "Sudraba Nams" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V Vilsons 10.07.2010

Nu nezinu-esmu bijis tajā darbnīcā jau vairākas reizes-gan gravēt, gan gredzenu pasūtīt. Man viss patika. Tas džeks, kas viņiem gravē, pats piedāvāja labāko variantu, atsūtīja man skici uz meilu. Cenas arī OK. Domāju, ka tas ir izņēmums-kam negadās...

S sony88 25.04.2015

Žēl ka iepriekš sūdzības nepalasīju un nepainteresējos sīkās par šo iestādi :( Esmu ļoti vīlusies un ilgi pārdzīvoju, kā mani, rupji sakot apčakarēja. Mācieties no manas kļūdas un iepriekš painteresējaties cik citās vietās maksā gravējums un kārtīgi noskaidrot kāda veida tas būs!
Manā gadījumā - saņemto gredzenu sīkāk apskatot gravējums bija savādāks, kā biju domājusi un aiznesu citam gravierim parādīt, viņš apskatīja un pasmējās ka es esot kārtīgas krāpšanas upuris un esot pārmaksājusi aptuveni 3x vairāk kā tas būtu normāli. aiznesu vēl citam parādīt, tas ar atbildēja ka esmu apkrāpta.

Rezultāta, visi svētki man sabojāti, asaras, pārdzīvojumi u.t.t.
Ar sūdzību firmā gan nevērsos, jo par manu lētticību un gravējumu cenas nepārzināšanu, naudas starpību neviens neatdos.
Rotas skaistas, u.t.t. Bet sekojiet līdzi kādas ir cenas citur un salīdziniet, kas ir adekvāti, kā arī kārtīgi pārliecinieties par to ka personāls sapratis, kādu tieši gravējumu vēlaties.