Reitings Neuzticami biznesa partneri

Uzņēmuma uzticības līmenis
Nika Business Consulting
Panway

SS LV sludinājumu portāls - Apkrāpj un apzog klientus

Apkrāpj un apzog klientus Šodien nolemu pardot 2 gleznas , viens autors , vienadas cenas, nu ķeros pie darba, atveru ss lv sludinajumus un lieku tik iekša . Taka viena sludinajuma nedrikst but 2 pardosanas prieksmeti , jaliek 2 sludinajumi, Tad sakas divainibas , pirmais sludinajums man to apmaksajot internet banka izmaksa 57 centus, bet par otru tadu pašu jau jamaksa 1,87 eiro!? vai kads dienests tos krapniekus uzrauga? skatat pievienotos foto

Ss sludinājumu portāls - Krāpšana, klientu apzagšana

Krāpšana, klientu apzagšana Soli pa solim paskaidrošu ka ss portāls krāpj savus klientus, gribēju šajā portālā ielikt četrus sludinājumus , ka pārdodu grāmatas, iegāju sadaļa antikvariāts , grāmatas un tad sakas interesantas lietas, uzrakstu sludinājumu, par to man prasa apmaksat internet banka, 57 centus, liekas normāli, apmaksāju, uzrakstu otru sludinājumu tai paša sadaļa par to jau prasa interneta apmaksat 1, 17 eiro.. tāda dīvaina summa x2 pirma sludinājuma summa plus 3 centi, labi ejam talāk , par 3 sludinājumu prasa...

SS sludinājumi - Krāpšana neatgriež naudu

Krāpšana neatgriež naudu Sludinājumu portāls SS atkal atsacis vecos niķus dzeš sludinājumus naudu par sludinājumu neatgriež, ka pamatojumu min kadu tur punktu noteikumus, sapratu ka man bilde 2 grāmatas redzamas tāpēc sludinājumu izdzēsa, bet viņiem tur pils ar tādiem sludinājumiem kur redzami vairāki pārdošanas priekšmeti viena sludinājuma, tātad ir cilvēki kas ta drīkst darit un kas nedrikst, !? skat foto ,, vel kas sludinājumu cenas nav prognozējamas, apmaksāju vienu sludinājumu internet banka tas maksāja, 57 centi, liku vel vienu tieši turpat par to jau prasīja 1 ,27 eiro

Cityparks - Krāpšana

Krāpšana Sakarā ar identisko sūdzību uz SIA Cityparks negodīgu rīcību, uzliekot pārmerīgus soda kvītis 35EUR apmērā pie automašīnu priekšējā stiklā, kad autovadītājiem nebija iespējas izlasīt Cityparks autostāvvietu lietošanas noteikumus, ja tie vispār ir ievietoti stāvvietā, - sniedzam visām no SIA Cityparks negodīgas rīcības cietušām personām sekojošās rekomendācijas: 1. Uzrakstījāt [slēpt]@ptac.gov.lv, ar atsauci uz neiespējamību PIRMS auto ievietošanas autostāvvietā izlasīt stāvvietas izmantošana...

Nautnes Fiskevær - Krāpšana.

Krāpšana. Nautnes Fiskevær un viņu pārstāvis Jānis Ivanovs no Cēsīm, īsts krāpnieku kantoris. Sola 2 reiz mazāk par Norvēģijas minimālo algu, jo ēšana un dzīvošana par brīvu, bet nemaksā pat pusi no tā. Parasti vispār atrunas ne algas. Un tas attiecas arī uz dotās firmas īpašnieku, norvēģi, Ove Forstrønen.

Edgars Auziņš - Krāpnieks

Edgars Auziņš ir profesionāls krāpnieks. Viņš aizņemoties naudu nebaidās noformēt arī notariālu parādzīmi, jo viņa mērķis iegūt naudu jebkurā veidā. Kad pienāk laiks norēķināties, sākās meli vairāku mēnešu garumā, bezjēdzīgi solījumi un atrunas. Brīdī kad sāksiet uzstājīgāk pieprasīt, lai Edgars norēķinās, viņš paziņo - "Esmu parādā daudziem un visiem atdot nevaru. Nav naudas tik daudz. Ja tu man šitā uzstājīgi pieprasīsi naudu, es tevi ignorēšu un nekādu naudu tev neredzēt!" Lūk šāda ir šī...

7sky wedding - Обман

Обман Не выполнили свои обязательства в день свадьбы по аренде свадебного инвентаря, все что выдали было в ужасном состоянии, грязное и порванное, в последнюю минуту, чуть не сорвали свадебное торжество. Молодая пара была расстроена, пришлось всеми силами исправлять .Больше никогда к ним не обращусь и всем не советую. Постоянно врут и обещают. Ужасное отношение.

7sky wedding - Обман

Обман Не выполнили свои обязательства по аренде свадебного инвентаря, все что выдали было в ужасном состоянии и в последнюю минуту, чуть не сорвали свадебное торжество. Постоянно врут и обещают. Ужасное отношение.

AtrisinātaItella.lv - Pakas nozagšana, paraksta viltošana

Pakas nozagšana, paraksta viltošana DHL paku itella man esot piegādājusi 26.jūlijā 9:37. Paku saņemt un parakstīties nekādi nevarēju, jo biju aizturēts uz 48 stundām (ir aizturēšanas papīrs). Neesmu jurists, bet manuprāt tā ir naturāla zādzība un dokumentu viltošana. Negribas dāvināt blēžiem 240 €! Manuprāt viss pateikts, bet par cik nepieciešamas 350 zīmes...

Krāpnieks Mareks Klovāns - Izkrāpj naudu

Šis cilvēks ar meliem izkrāpj naudu. Sola atdot procentus, ieguldīt to , bet ir dzirdēts, ka daudzus jau apkrāpis. Es par vinu biju dzirdejis un neizdevās šis triks Marekam. Vietējie Jelgavā zin šito tipu. Savulaik firmā neizmaksaja algas darbiniekiem.

Валерий Зимин /Valerijs Zimins - Krapšana, воровство, кидалово

Кидает людей направо и налево. Все его обещания - ложь и воздушные замки. Ни при каких обстоятельствах не ведите с ним дела, в противном случае, зря потратите время и деньги. Отдельно можно выделить махинации с недвижимостью, никогда не давайте деньги вперед, особенно этому человеку. Результат - ни денег, ни валерия, который так грозился помочь и сделать все "в лучшем виде". Одним словом - мошенник. Не попадайтесь на его трюки.

Krāpšana Guntis Aleksanders - Krāpnieks

Guntis aleksanders krâpnieks un liekulis. Viņš pārdot nesudraba viltotas karotes, galda piederumus uzdodot tos par cara laika oriğinālām mantām. Nebrīnītos, ka šī persona piekopj arī citus ar pirkšanu/pārdošanu nelikumīgus un krāpnieciskus darījumus. Melo prasmīgi un pārliecinoši. Iesaku nekad neiesaistīties nekādās darīšanās ar šo krāpnieku

Kompānija Avotiņi SIA - Отвратительный сервис, обман

Отвратительный сервис, обман Kompānija Avotiņi привлекает клиентов низкими ценами на пластиковые окна, но эта дешевизна оборачивается другими потерями. Заказала пластиковые окна определенного цвета, ждала 2 недели, т.к. на месте они ничего не изготавливают, а заказы размещают в Польше.Окна пришли белого вместо заказанного коричневого цвета. Менеджеры ведут себя по хамски, простого извинения не дождешься. Написала претензию, ответили, что окна переделают, аннулировать заказ они отказываются, денег не возвращают В центр по...

AtrisinātaEdgars Mušperts - Parāda neatdošana

Neuzticieties Edgaram Mušpertam, jau vairākus gadus atpakaļ no darba kolēģa aizņēmās naudu un vēl līdz šim nav atdevis ne centa. Baro vienīgi tikai ar solījumiem, nedēļas no nedēļas...mēnešiem un nu jau gadiem! Uzmanieties visi, kam kaut mazākā saistība ar šo cilvēku!

Aivars bušveits - Krāpšana

Nesakiet nekad veikt kadus darijumus ar so virieti.uzmetis.tagad slapstas pa angliju no latvijas paradniekiem un tiesam.bet reali vieta meza un lapstu roka.ja kads netic varu noskanet un nosutit paradzimi ar vina pasa roku rakstitu,laika trukuma un steigas del neapstiprinaju pie notara.

Kargo Mix - Nemaksā algu, krāpšana

Es nostrādāju firma EXSPRESS GROUP agrāk firma saucas ACD Preses piegāde nostrādāju 2 mēnešus algu savu ar skandālu situ ara vel par menesi nav samaksājusi ierādas uz majam ar secjuriti un iesita manam viram un ar gazes balonu izdarīja miesas bojājumus mana dzīvokli tapēc ka es pateicu kad neatdošu atslēgas kamēr man nesamaksās manu algu ko esmu nostrādājusi. Nestrādājiet šajā firma viņi krāpj cilvēkus.

Gints Ļutkus - Krāpšana

Saldus. Darbonis Gints Ļutkus. Nekad neuzticaties šim tipiņam, ja jūsu nauda būs kabatā šim "uzmetējam" atpakaļ necerat dabūt. Neiesaistaties nekādos naudas vai darba gadījumos. Par padarīto, naudu mēdz bieži nesamaksāt, aicina uz zviedriju strādāt un nemaksā, sakot ka šim nav samaksāts. Nekaunības kalngals. Saldū visiem naudu parādă!

Ilgonis Zundurs - Saistību nepildīšana

Saistību nepildīšana Vēlos pasargāt citus no šī cilvēka iespējamām krāpnieciskām darbībām, izlūdzās izpalīdzēt ar naudu, diemžēl līdz šim nav nokārtojis šīs saistības un ciniski neliekas ne zinis. Cilvēkiem visādi gadās dzīvē, bet vienmēr ir iespēja laboties, diemžēl no Ilgoņa Zundura to nesagaidīsiet, un vienīgais veids, kā ierobežot šādu nekaunību, ir brīdināt citus.

ICCO birojs - Slikts serviss

Uzņēmums nodarbojas ar grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu, taču reāli to nedara. Ir noslēgts līgums par grāmatvedības kārtošanu, taču jau veselu mēnesi neesam saņēmuši līgumā noteiktos pakalpojumus. Sākumā atvaļinājums, pēc tam vēl visādas atrunas, līdz pēdējo nedēļu jau pat vairs neatrunājas, bet vienkārši ignorē zvanus un e-pastus. Reāli uzņēmumam rodas papildu izmaksas un problēmas gan ar VID, gan piegādātājiem, gan darbiniekiem.

Aigars Grzegorzevskis (Zegis) - Krāpšana

Krāpšana Cilvēkam gāja grūti ar darbiem UK, Grimsby. Viņš sazinājās ar mani un sarunājām, ka palīdzēšu iekārtoties citā pilsētā kur vairāk darbu, viss bija. Laiku vēlāk viņu sadūra un piedāvājām palikt pie mums mājā kamēr atveseļosies. Viņam diezgan smagi ar finansēm bija, tāpēc pabarojām un pārsējām rētas. Pēkšņi vajadzēja aizņemties, jo jāmeklē kur citur dzīvot, summa sastādīja tuvu 300poundi, bet vēl līdz šim nav atdevis un izgudro visādus attaisnojumus. Neiesaku iesaistīties ar šo personu, lai cik labi pazītu viņu.