Villaines SIA - Nemaksātājs

Uzņēmums ilgstoši nemaksā par sniegtajiem transporta pakalpojumiem, Rīga - Balvi, tā pārstāvis Roberts Rutmanis neiziet uz kontaktu/ neceļ telefonu. Sazvanīt iespējams tikai no jauniem numuriem.
Aizbildinās, ka viņš neesot vainīgs, viņam vienkārši neesot naudas, ka tikko ieskaitīs, tā uzreiz nomaksāšot un termiņi tiek doti arvien jauni un jauni. Te rodas jautājums, kāpēc ņēmi klausuli un zvanīji/ pieteici pakalpojumu, ja vējš kabatās?!
Neiesaku nevienam ielaisties ar šo personu vai šo uzņēmumu, kurš ir negodprātīgs un baro savus biznesa partnerus ar tukšiem solījumiem.

T

T tuuunes 18.03.2020

Nezinu, kāpēc komentāri nesaistījās, bet tieši tas, ko gribēju pateikt - melis, namaksātājs!~tikai piečakarē!

D Daniels Kalniņš 08.04.2020

Mano komentāri arī nesaistījās, bet pilnīgi piekrītu

D Daniels Kalniņš 08.04.2020

Nemaksātājs, piečakarētājs! Precīzāk nepateiksi.