www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana 220.lv

220.lv - Krāpšana 220.lv

Pārdot bojātas preces, lietotas, raksta 14 dienu laikā var atgriest preci, ka prece tiek atgriesta, atbild ka preci sabojāja pads pircējs, ka jāsūta uz remontu, tiko nopirkta prece jau uz remontu, bet raksta 14 dienu laikā atgriest naudu, vai nomainīt,220.lv ir baigie blēži, šmaucās, ļoti negodīgi, cik reizes ir iedota nepareiza prece, ka tiek zvanīts adbild atsūtiet bildes, kurš tā dara, vel jāvilmē un jāsūta uz e-pastu, baigā ķakarēšanās,220.lv ir jalikvidē.

Papildināts ssaarrmmaa4321 28.12.2018

Negodīgs interneta veikals, kā var preci sabojāt dažu dienu laikā. Negrib adot naudu, vai nomainīt, liek vainu uz pircēja.

M Matiss Logvins Cirulis 25.12.2018
Neoriģinālās smaržas

Pasūtīju smaržas 220 LV internet veikalā Boss Inmotion. Smaržas vispār nav. Samaksāju par parastu ūdeni gandrīz 40 eiro. Priekš Latvijas tas jau laikam normāli, tirgojam tik visus sūdus nost.

M Mark Shafro 21.01.2019

Viņi apzināti neļauj klientiem izmantot likumā noteikto tiesību par atteikumu no pirkuma, viņi nevienam neizsniedz Atteikuma tiesības veidlapas, kuras jāizsniedz pēc likuma:

Pārdevējam preces pārdošanas vai pasūtījuma nodošanas brīdī jāizsniedz patērētājam atteikuma veidlapa, kurā norādīts pārdevēja nosaukums, adrese un sniegts atteikuma tiesību apraksts.

A Andra Zilvestere 24.01.2019
Pasutiju smaržas , atnaca kas cits !

Pasutiju smaržas, un atbaca to viltojums

A Andra Zilvestere 24.01.2019
Krapšana

Velejos iegadaties smaržas Mugler alien ! Pasutiju ! Gaidiju veselu nedeļu kamer atnaks pasutijums ! Bet saņemot pasutijumu atveru kastiti un izradas ka neatbilst smaržas manam pasutijumam . Tas bija viltojums !

A Andra Zilvestere 26.01.2019

Es ar to ari esmu saskarusies ! Pasutot smarzas gaidiju veselu nedeļu bet kad saņemu , sapratu ka nav tas ko pasutija smaržas bija fake !

A Andris 21.05.2019
220.lv maina nosaukumu uz Humana 220.lv

Pasūtīju jaunu auto akumulatoru, bet saņēmu stipri nolietotu
Skatīt bildes:

K Kristīne Antmane 30.09.2019
Bojāta prece

Šodien taisot vaļa dušas palikni konstatejam kad ir ieplīsis.
Un ja pavēro iepakajumu var redzēt kad taja vieta ir bojāts iepakojums.

я в шоке,вернула товар,позвонила,ответили,что все ок.Жду деньги,сегодня 14 дней,сказали еще подождите.Нервы, с 31 января, делают.Закрыть этот 220.lv к чертям,операторы врут,либо извените новенький работник.Звоню чуть ли не каждый день и все новая информация.Управы на них нет.

L Lorands 30.08.2020
Apkaunojoša attieksme pret pircējiem ka vēlas saņemt vai samaksāt par preci

Pretīga un neadekvāta pārdevēja attieksme pret klientiem.

L Lorands 30.08.2020

Rīga,Akrapole veikals220.lv