Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

AtrisinātaBanknote.lv - Maldināšana

Maldināšana No banknotes aizņemos jau kādu laiku un mani nepatikami pārsteidza samaksa par "ātro pārskaitījumu"(7.50eur par 100 eur kreditu) vai nu saņemt naudu 7 dienu laikā. Būs jāmēklē kāda cita kreditorganizacija. Nēdz kādēļ tagad daudzas kreditorganizacijas kāš naudu par "ātrumu" kopš šis vasaras. Ja kādam ir zinams kur tā nav, lūdzu dot ziņu.

Bino.lv - Maldināšana

Maldināšana No bino.lv aizņemos jau kādu laiku un mani nepatikami pārsteidza šī samaksa par "ātro pārskaitījumu". Manā gadījumā nebija iespēja nomainīt un saņemt naudu 14dienu laikā. Apstiprinot uzrādās ,ka nauda tiks pārskaitīta 10min laikā bet izrādījas ka viņiem vairs nav sadarbības ar Swedbanku! un būs jāgaid vēl kādas dienas! Izskatas ka kompanijai ir pārāk daudz klientu, un viņi grib izvairities no daļas. Būs jāmēklē kāda cita kreditorganozacija.

Julianus inkasso - Nemaz nedomā atmaksāt pārmaksāto naudu, kuru vienkārši izkrāpa

Nemaz nedomā atmaksāt pārmaksāto naudu, kuru vienkārši izkrāpa Tā kā vienošanās tobrīd nebija līdzi, noskaidroju pa telefonu atlikušo parāda summu, kuru Zane Kališņikova nosauca nepareizi. Pārmaksāju 11.44 eur, kas man ir liela summa. Uz e-pastiem atbildes nekādas, zvanīja, ka jāraksta iesniegums, mēneša laikā, rindas kārtībā atmaksāšot. Kāpēc man ir jāgaida tik ilgi sava nauda, vēl jāmaksā pasta izdevumi, kamēr šim kantorim nosaukt nepareizo summu ir 1 sekundes darbs? Acīmredzot, neesmu ne pirmā, ne pēdējā, kuru šādā veidā apčakarē. Laikam cerēja, ka esmu vienošanos pazaudējusi.

Credit24 - Krāpšana

Krāpšana Nekad neaizņemieties šeit! Drakoniski procenti vēl būtu kaut kā paciešami, ja pamatsumma dzēstos, bet rēķins tiek izrakstīts tikai par procentiem! Viņi viltīgi ir paslēpuši jebkādu informāciju par pamatsummas atmaksu, un psiholoģiski ir ļoti grūti pašam pārskaitīt vēl papildus summu, jo sākumā jau redz tikai ikmēneša maksājumu, līdz ar to cilvēks tiek uzsēdināts uz adatas. Ir labi ja disciplīna ļauj uzreiz atmaksāt to ciparu, bet nu ja ir disciplīna, tad līdz šāda līmeņa augļotājiem parasti nenolaižas. Nav skaidrs kā Ptac vēl pieļauj šāda veida "biznesa" pieeju.

AtrisinātaInCredit Group - Slikts serviss

Slikts serviss Pieteicos aizdevumam portatīvā datora iegādei. Pieteikums tika aizsūtīts ar Euronics veikala konsultanta starpniecību. Pēc brīža man piezvana pa telefonu incredit darbiniece un ļoti nepieklājīga formā paziņo ka nekādu aizdevumu man viņi nedos. Kad pajautāju kāds būtu atteikuma iemesls, man rupji tika nocirsts, ka nedosim un viss un nomesta klausulē. Kā tāds darbinieks var strādāt klientu apkalpošanas jomā?

AtrisinātaBanknote.lv - slikts servis

slikts servis Sveiki! Ar es vēlos jūs pabrīdināt par šo kompāniju kas sakuma ir pret jums draudzīga nepieciešamības gadījuma dod kredītu, bet pienāca bridi ar visu to ka maksāju laicīgi pat atrāk neka paredzēta grafika, mani viss tiesaka nozīme pasuta tris majas talāk tik apgalvojot kartejo reiz kredīta komisijas lēmums, ar visu to ka šaij firmai visu rēķinus laicīgi maksāju. Tak padomājiet pirms perciet vai nemiet naudu no viniem, jo ka teiciena ka tu pret mani tā es pret tevi p. S tiešam neiesaku ņemt it seviški kredītu no viniem jo viņi sakuma ok beigas nav vairs pretim nakosi

Paus Konsults - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Gadījās ka saņemu es uz savu e pastu zinu par to ka es esmu parada parada adgušanas izdevumus, ka ar kredīta devejiem finnanza.lv. Kaut zinu ka jau sen atpakaļ tika samaksāts saij firmai 17 eiro tie izdevumi ka ar sazinājos ar kredīta devejiem ka viss parads ir samaksāts pretenziju pret manis nav, a ši firma tagad megina no manis izkrāpt prekš sevis naudu un viss cik es saprotu

AtrisinātaInCredit Group - Rekets

Rekets Paņemts kredīts, zaudēts darbs, scenārijs zināms visiem. Summa nav liela, palikuši 100 eur aptuveni. Un kā jums šķiet, kas klauvē pie manām mājas durvīm? Incredit group pārstāvji. Lieki piebilst, ka divi muskuļoti veči... 90tie atgriežas... Atdeva vēstuli, "draudzīgi" parunājāmies... Kas notiek Latvijā?

Bauskas Investicijas SIA - Krāpšana

Mīļie cilvēki, ieteiktu jums 100 reizes padomāt pirms ieķīlājiet savus īpašumus Sia Bauskas Investīcijas Vai Sia Gaujas Tūre. Formāli kā divās atsevišķās firmas, reāli darbojas kā viena. Šoreiz stāsts ne par mani, bet nācās skatīties kā tuvi cilvēki paliek bez mājām. Es apzinos, ka kavēt maksājumus ir slikti un paši vainīgi, bet ticiet man, redzot tos līgumus un izrunājot ar advokātu, tīrās šausmas. Kā teica advokāte, acīmredzami shēmotāji. Panāks, ka cilvēki paraksta līgumus, steidzinot...

Bino.lv - Krāpšana

Krāpšana Pieteicos kredītam bino.lv, kad aizpildīju pieteikumu 500 eur apmērā, kredīta kalkulatora uzrādīja summu, kas būs jāatdod, kas mani apmierināja, kad pieteikums tika apstiprināts, man uzrādījās, ka nauda tiks ieskaitīta manā kontā 14 dienu laikā, ja vēlos to saņemt uzreiz, tad man būs jāmaksā vēl 45 eur klāt komisijai. Protams pieteikumu anulēju, jo manā uztverē tā ir tīrākā krāpniecība.

Credit24 - atmaksa,procenti

atmaksa,procenti Labdien, neiesaku ņemt kredītu, it īpaši kredītlīnija! Man pazvanīja, piedāvāja ka varot ņemt lidz 2000 dikti apvārdoja. Man pieredze-paņēmu 400e, ikmēneša maksājums bija apmēram 55e/mēn.. Pēc pusgada kad nojuka mašīna paņēmu vel, kopēja summa jau bija 900 tad ikmēneša maksājums jau bija 92 e. Saņēmu naudu, un atskaitīju uzreiz 500 atpakaļ, lai nebūtu tik liels maksājums. Pienāca kārtējais rēķina atmaksa, un opā atkal 92 jāmaksā un papētot ka 70 eiro aiziet tikai procentos... Viņi rēķina...

Vita Credit - Slikts serviss, atbildes novilcināšana

Slikts serviss, atbildes novilcināšana Nav sazvanāmi, 2 dienā laikā no 10 mēšinājumiem tikai 1x ir izdevies savanīti, uz e-pastiem neatbild, atbild tikai uz tiem e-pastiem, kad runa ir par maksajumu, ja ir problēmsituācija, nerisina, prakstiksi neatbild ignorē visus e-pastus, kas tiek sūtīti. Neizsniedz pilnvaru, lai varētu izņemt auto no auto stāvvietas, kad līzinga auto tika aizturēt. Solīja atbildi nedēlas laikā, nav saņemta. Pilnvaru neizsniedz, citās kompānijās izsniedz 2 dienu laikā. Reāli summa stāvvietā tikai aug, paši...

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts serviss, bojājumi telefonam

Slikts serviss, bojājumi telefonam Decembrī nopirku Dobeles banknotes filiālē telefonu. Izrādījās ka telefonam nedarbojas viena sim karte, par ko iepriekš netiku brīdināts. Nu nekas itkā, izmantoju viena operatora karti, viss labi. Izveidojās situācija, ka biju Rīgā, un diemžēl, lai tiktu uz mājām, respektīvi Dobeli, vajadzēja ķīlāt telefonu. Un te pēkšņi, Rīgā, banknotes filiālēs, kur griezos, lūk šādus telefonus neņemot pretī... Attieksme arī no darbinieku puses ļoti nelaipna. Pateica ka neesot jau viņa vaina un vispār neesot viņa problēma, tiec kā gribi mājās, un vērsies kur pirki. Publisks fui šai pūšļotāju firmelei.

Kredits365.lv - Neizglītoti darbinieki

Sveiki! Nekada gadījuma nenemiet no si kantora naudu jus varat kaut pusi no dienas gaidit pat ar labu pus labu kredīta vēsturi bet jus pasutisis tris majas talak neizglītoti darbinieki, ka tas gadijas ar manu pazinu sodien pat vins velejas panemt kreditu vinam suta atbildi kauns kurs panem un neadod kredītu, taka padomajiet pirms nemat pie siem.

ViziaFinance - Loti slikta attieksme pret klientiem

Sveiki! Saksu ar to ka saij kopanijai pieteicu aizdevu nelielu, bet taka man viss kartiba bija vini mani viss tiesaka nozime piesmeja neizsniedzot kretitu 50eiro apmera aizbildinoties citeju kam tev tadu naudu vaiga. Taka padomājiet pirs darat ar so kopaniju kaut ko

Ondo - Nelikumīga personas datu apstrāde

Nelikumīga personas datu apstrāde Datu valsts inspekcija ir atzinusi, ka SIA “Ondo” bez tiesiska pamata nodeva datus detektīvaģentūrai, lai noskaidrotu informāciju ne tikai par pašu parādnieku, bet arī parādnieka tuviniekus un viņu kontaktinformāciju. Tāpat SIA “Ondo” bez tiesiska pamata sazinājās ar parādnieka radiniekiem (māsu un meitu), minētajām personām dodot iespēju saprast, ka parādniekam ir parādsaistības. Pielikumā tiek publicēts pilns Datu valsts inspekcijas lēmums

Finance32, lIva Zirina. Ilgvars Vilums. Guntis Dortans. Rita Leimane. - Kredītu devēji

Labdien. Šie visi norādities cilvēki ir it ka aizdevēji, samaksāju pirmas iemaksas bet protams ne kredīta ne pirmo iemaksu. Visi ik pārliecinoši solija, ka varot ticet 100 procentīgi. Nu protams piekritu ka pati vainīga, bet gribētos vismaz iemaksātas summas atgūt. Ja ir vel kadi kas cietusi no šiem konkrētajiem indivīdiem apvienojamies.

AtrisinātaКредит от частных лиц - Мошенничество??? - Обман

Обман Здравствуйте, хотел спросить, в интернете появилось обьявление о продоставления кредита от частных лиц, просили отослать фотографию паспорта, и заполнить анкету, все было сделано и я отправил по whatsup этому человеку, он обещал в тот же день предоставить кредит, но в течении дня он придумывал всякие причины что надо подождать и он перезвонит (его номер телефона +371 26 908 736) так далее, на следующий день у него он отключен, вопрлс что он может сделать с моей копией паспорта и надо ли обращатся в полицию? Фото с аватарки с whatsup прилогается

Altero - Slikts serviss

Slikts serviss It kā tiek piedāvāts tikai salīdzināt - bet vēlāk nevari tikt no viņiem vaļā. Zvana un zvana- ņemiet šo, ņemiet to. Kā arī saraksts ar piedāvājumiem ir pārāk īss. Kaut gan Partneru sarakstā ir krietni vairāk kredīta kompāniju. Vel pusei no saraksta netiek atspoguļota atbilde - raksta "procesā".

Credit24.lv - Milzīgi procenti nebrīdinot

Milzīgi procenti nebrīdinot Piedāvāja telefoniski apvienot manas kredītsaistības, kas bija radušās citos uzņēmumos. Tik skaisti un gudri stāstīja, ka piekritu šim. Beigās, izrādās, nemaz nav apvienotas visas saistības un bonusā milzīgi % uzlikti. 500e aizņēmums mann izmaksās 890e un tas ir, ja šo summu atmaksā 12 mēnešu laikā! Telefona sarunā laipni stāsta, ka minimālais maksājums 52e mēnesī un viss jauki. Bet šo minimālo maksājumu maksājot, nemaz nevar aizņēmumu atmaksāt gada laikā, tas nozīmē, ka % būs vēl lielāki un...