Julianus inkasso - Slikts serviss

Diemžēl esmu nonākusi pie šīs "jaukās" kompānijas. Sākumā viss šķita kārtībā, laipna un pretimnākoša firma, bet tas, diemžēl, bija tikai sākumā. Tagad draud ar tiesu izpildītājiem. Bļauj virsū, ka viņi manā vietā neko nemaksās u. T. T bet es taču to pat neprasu!
Tur, laikam, strādā necilvēki, kas nezin un nesaprot ka var gadīties dažādas situācijas dzīvē un nevar veikt maksājumu. Diemžēl, ne visi pelna algu ar četriem cipariem (kā visticamāk šī kantora darbinieki) , citiem iztikas līdzekļi ir minimāli vai pat nav vispār!
Fuj, kauns ka šādi cilvēki strādā uzņēmumos un savu slikto garastāvokli izgāž pret citiem.

12.08.2021

I ilrgjefiho 12.08.2021

Cerams jūs ar viņiem nenoslēdzāt nekādu vienošanos. Ja nē, tad pameklējiet pie citām sūdzībām par šo kompāniju. Tur komentāros jābūt sīki aprakstītam kā ar viņiem tikt galā.
Viņu vienīgais ierocis ir psihiloģisks spiediens uz cilvēkiem, kuri neko nesaprot no normatīvo aktu prasībām, izmantot cilvēku bailes.
Parasti tur ir novākti sabiedrības atkritumi, bez morāles, goda, cieņas pret citu cilvēku

S Sašutis klients 12.08.2021

Īsti nekāda vienošanās nav, tik cik mutiski pateikts cik konkrētajā datumā man viņiem nauda jāpārskaita.
Paldies, par informāciju!

M Mego izmeklētājs 12.08.2021

No otras puses skatoties necel to ko nevari panest