Zoo Centrs

Kategorija: Dzīvnieki  •  Veterinārās klīnikas
Sociālie tīkli:

Zoo Centrs - Sūdzības un atsauksmes

Zoo Centrs - Slikts Serviss

Slikts Serviss Nekad nepasūtat neko no internetveikala! Pasūtiju 4 lietas, kuras tika apmaksātas caur internetu, atnāca uz epastu vēstule ka viss ir saņemts un savu pasūtijumu saņemšu norāditāja dienā un laikā (pēc 3 dienām pēc pasūtījums veikšanas) . Dienu pirms piegādes atnāk vēstule ka 2 lietas nevar piegādāt uz norādīto veikalu, tāpēc jāsūta uz omnivu. Tas mani protams neiepriecināja, jo pirms tam bija no viņiem epasts ka viss kārtībā. Kad biju aizsūtījusi omnivas adresi, pēc dienas atnāk atkal epast...

Zoo Centrs T/C Liiba Ķekavā - Paldies

Paldies Brīvdienā iebraucām ķekavā tirdzniecības centrā lība. Iegāju zoo centrs veikalā, jo ieraudzīju makšķerēšanas nodaļu. Ļoti skaits veikals, tik nenormāli šaurs, maz vietas. Apgriezties grūti, nerunājot par izmainīšanos ar citu pircēju. To tur bija daudz. Bet uzslavēt gribu pārdevēju ainars man liekas. Super, zinošs vīrs savā lietā. Rīgā, copes veikalos nevar tik zinošus atrast pārdevējus. Pateicoties viņam, veikals no manis saņēma 80 eiro iepirkumos. Priekšniecībai vajadzētu padomāt par plašāķām telpām

O osco 15.01.2018
Komentāri 1 Pakalpojumi

Zoo Centrs - Priekšniecība.

Priekšniecība. Pirms laika pastrādāju zooveikalā "Zoo centrs" un biju šokēta par nesakārtotību no priekšniecības puses. Neesmu ārste, lai noteiktu diagnozi, bet liekas, ka viena no priekšniecēm ir neadekvāta un īsti nepieskaitāma, jo neskatās acīs, kad komunicē ar tevi, bļaustās. Ir bijuši gadījumi ar kolēģem, kad šai nepatīk, kā ir sakārtots plaukts, un šī var visu nomest zemē klietnu priekšā, var nepatikt, kā ir salikti priekšmeti atvilknē un viņa to var izraut no galda un tās saturu izbērt uz zemes. Silti...

A Asttra 18.10.2017
Komentāri 0 Veikali

Zoo Centrs - pārdevēja

pārdevēja Šinī veikalā nekad vairs neiepirkšos!!!! Garā auguma pārdevēja Santa ir bieds visiem pircējiem. Rupjāku un nepieklajīgāku pārdevēju nav nācies redzēt! Kā saka- pāredēja veikala seja. Šī ir anti seja! FUI!

Zoo Centrs - ŠMAUKŠANĀS

ŠMAUKŠANĀS Katru reizi , kad iepērkos šajā veikalā, mani šmauc abas pārdevējas,garā auguma pārdevēja galīgi aplami rēķina, es pirku 4 konservus pa 0,78, viņa rēķina savādāk, lzemāk čekā ir redzams. Rodas iespaids, ka skolā nav gājusi, nerunājot vispār par laipnību, ne "labdien" ne "uz redzēšanos". Šajā veikalā savu kāju vairs nesperšu!

Zoo Centrs - "Laipna apkalpošana"

'Laipna apkalpošana' Ja vēlaties uzlabot omu, pasūtot terārija piederumus, droši zvaniet šai firmai. Jūs ļoti laipni 3 mājas tālāk pasūtīs menedžeris Edgars.

D Daniela 03.02.2011
Komentāri 1 Dzīvnieki

T/c OSTMALA Liepājā "Zoo centrs" - Nelaipna pārdevēja

Nelaipna pārdevēja T/c OSTMALA telpās atrodosais veikals "Zoo centrs" - nu jo majo. Es nezinu, kam tas pieder, bet konkrētajas pārdevējas ar plecu garuma melniem matiem atlaišana tikai uzlabotu pircēju skaitu un veikala finansiālo situāciju. Par produktiem neko nemāk paskaidrot, tik brēc uz pircējiem kā tāda aptrakusi muša.