www.sudzibas.lv Zoo Centrs Slikts serviss

Zoo Centrs - Slikts serviss

09.01.2021 es veicu pasūtījumu internetveikalā www.zoocentrs.lv un vēl joprojām nesaņēmu savu apmaksātu pasūtījumu līdz 18.01.2021. Es vairākas reizes zvanīju uz veikalu, un viņi neatbild. Uz e-pastiem viņi neatbild. Par piegādes laiku neko neziņo. Mans pasūtījums vēl joprojām nav nodots piegādei. Pagāja vairāk kā nedēļa, viņi solīja atrisināt bet nekā.
Teica ka noliktava nenosūtīja. Atvainošanos vai kādu risinājumu es no viņiem nesagaidīju.

Es neiesaku neko pirkt šajā veikalā.

18.01.2021

K

K Kristine zoo 18.01.2021

Labdien,
mums ir svarīgs ikviens klients un visus pasūtījumus cenšamies izpildīt pēc iespējas ātrāk un labāk.
tāpat arī atbildam uz telefona zvaniem un e-pastiem. acīmredzot šeit ir noticis kāds pārpratums.
Lūdzu sazinieties ar mani. lai atrisinātu šo jautājumu. tel. 29440143, Tirdzniecības tīkla direktore