Zoo Centrs - Krāpjas

Laikā, kad valstī ir noteiktie ierobežojumi, veikals "Tropic" Ogrē, Mālkalnes prospektā 7, tirgo makšķernieku preces. Ne par kādu priekš pasūtījumu vai internet pasūtījumu nav ne runas, cilvēki nāk iekšā pat vairāki vienlaikus, lai gan veikala platība tam nav paredzēta šajā laikā (runa iet par atļauto cilv. Daudzumu veikalā covid-19 laikā) , izvēlas preces, drūzmējās, daži pat manīti bez maskas. Pārdevēja liekas ka neko neredz, pārkāpumu nav. Kā tad, viņai taču barība veikalā vel tirgojas. Viņi drīkst strādāt, a ko tirgo neviens neredz. Vienkārši nepatīkami, ka dažus iesēdina majās, jo nedrīkst tirgot konkrētas lietas, un ja veikals tirgo tādas lietas, un nav iespējams uztaisīt mājaslapu vai vnk nevar piedāvāt pakalpojumus attālināti, darbinieki sež majās, vai meklē pagaidu darbu. Bet šādi cilvēki strādā ka minēta veikalā, un ja kas, viņiem prieks pasūtījums... Ieteiktu veikt pārbaudi šo veikalu tiklā, kā viņi ievēro valstī noteiktos ierobežojumus, ko viņi tirgo... Jo tas nav godīgi pret citiem cilvēkiem kuriem jāsēž majās jo nevar pildīt savus darba pienākumus. Žēl ka nenofilmēju to visu.

08.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Kristine zoo 11.01.2021

Labdien,
nekādas krāpšanas šeit nav. Makšķernieku preces tiek pasūtītas attālināti un veikalā tiek izsniegts pasūtījums.Veikalā ir daļa preču, kuras ir atļauts tirgot, piemēram barība, zoopreces, tagad arī cimdi, šalles, cepures utt. Veikala kvadratūra atļauj tajā atrasties vairāk kā vienam pircējam.
Vajadzētu priecāties, ka pircējiem ir iespēja iegādāties preces. sākusies makšķerēšanas sezona, makšķerniekiem ir iespēja doties un pavadīt laiku svaigā gaisā. Uzņēmējs var turpināt darbu. Pārdevēji sānemt algu.
Izskatās, ka sūdzības autors vairāk ir apvainojies uz visu pasauli un esošo situāciju valstī, un tai vietā, lai meklētu risinājumus un skatīties uz dzīvi pozitīvi vairo negatīvismu. Iespējams, ka tā ir konkurence, bet ne jau šādā veidā, nomelnojot citus Jūs uzlabosiet savu situāciju.
Atzīmēšu, ka pēc šāda principa darbojas daudzi veikali visā Latvijā.
Lai visiem jauka diiena un mēģināsim vairāk saskatīt lietās pozitīvisma un visi kopā pārdzīvot šos grūtos laikus.
Ja sūdzība autoram ir kādi jautājumi, pretenzijas, vienmēr droši varat griezties pie manis, t. 29440143, e-pasts [slēpt]@zoocentrs.lv , Kristīne Jelevica, SIA Kila Tirdzniecības tīkla direktore

S

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes