www.sudzibas.lv Zoo Centrs Slikts serviss

Zoo Centrs - Slikts serviss

Šodien (13.01.2021) zvanīju uz veikalu, kas atrodas uz Matīsa ielas, lai uzzinātu kāda ir veikala kārtība un vai šajā veikalā man interesējošā barība savam mājdzīvniekam ir pieejama uz ko pretī pārdevēja rupji "nobrūca", ka viņai ir veikalā cilvēki un saruna pārtrūka. Es saprotu, ka var nebūt laiks runāt pa telefonu, taču var vismaz rupji nebeigt sarunu. Tā arī savu jautājumu nesaņēmu.

13.01.2021

V

A Armani 13.01.2021

Atvaino, bet kādu kārtību tu gribēji uzzināt? Vai grīdas ir izmazgātas? Kāda vēl kārtība!?

K Kristine zoo 14.01.2021

Labdien, atvainojos par radušos situāciju. veikalā strādā viena pārdevēja un ja veikalā ir klienti viņa tiišām nevar runāt pa telefonu. Laipni lūgti uz veikalu un visu sortimentu varat apskatīt un iegādāties uz vietas. Ja vēlaties preci iegādāties attālināti, tad varat to apskatīt un pasūtīt internetveikalā www.zoocentrs.lv un kā viena no piegādes iespejām ir ar'i preču izņemšana veikalā, kā arī varat to pašutīt uz mājām, pakomātu vai izvēlēties citas piegādes iespējas.
Ja Jums ir kādi jautājumi, pretenzijas ierosinājumi, vienmēr esam gatavi tos uzklausīt un rast risinājumu.
Ar cieņu, Kristīne Jelevica, SIA KILA Tirdzniecības tīkla direktore, t.29440143, e-pasts [slēpt]@zoocentrs.lv