www.sudzibas.lv Zoo Centrs ŠMAUKŠANĀS

Zoo Centrs - ŠMAUKŠANĀS

Katru reizi , kad iepērkos šajā veikalā, mani šmauc abas pārdevējas,garā auguma pārdevēja galīgi aplami rēķina, es pirku 4 konservus pa 0,78, viņa rēķina savādāk, lzemāk čekā ir redzams. Rodas iespaids, ka skolā nav gājusi,
nerunājot vispār par laipnību, ne "labdien" ne "uz redzēšanos".
Šajā veikalā savu kāju vairs nesperšu!

N

J ja? 13.08.2013

Dīvaini cilvēki jūs esat. Samaksājat mazāk kā vajag, jo ir iedota atlaide, bet jūs vēl sūdzaties.

D Dailis Bezvārdis 14.08.2013

kur tad samaksāja mazāk ??? 3 x 0.79 ir 2.37 nevis 2.84 !

J ja? 14.08.2013

Norādīts, ka 4 konservus pirka, nevis 3.

N natina17 15.08.2013

Pirku 4konservus. Viņa rēķina sākumā 1 x 0, 79, pēc tam 3 x 0, 79, kaut gan maksā 0, 78gb.
Un atlaidi iedeva, jo man ir klienta karte, a pie preces norādīts, ka ar karti vispār 0, 70 ls, tā lūk,
4 x 0, 70 = 2, 80
un kur viņa bāž tos 4 santīmus?kāpēc man katru reizi jāpārmaksā/?

J ja? 17.08.2013

Pārdevēja var "iesist" kasē katru konservu atsevišķi, bet var izmantot reizināšanu. Būtību tas nemaina.
Ja cena bija 0.78 tad vajadzēja to uzreiz teikt veikalā. Pieļauju, ka vnk nav cena nomainīta pie konserviem.
1*0.79=0.79
3*0.79=2.37
2.37+0.79=3.16
3.16*10%=0.316 (noaapaļojot 0.32)
3.16-0.32=2.84
Kur esat apšmaukta?

N natina17 17.08.2013

Pag, ja cena bija 0.70 ar klienta karti, tad 4 x 0.70 ir 2.80 un punkts. Tas, ka cena varbūt sistēma ir varbūt 0.704 vai cits komats aiz komata, tas nav teikts. Viss pārējais tātad ir klienta šmaukšana. Protams, tā ir kapeiku pi*ana, bet ja ir neciešama apkalpošana, tad tas vienkārši ir pēdējais piliens.
Mēnesī tērēju uz kaķi ap Ls 15-20 un Zoo centrs šo naudu savā kasē vairs neredzēt

J ja? 17.08.2013

ja Tu pirktu par 0.78, tad ar atlaidi viens konservs arī sanāktu par 0.70.
Vnk nākamreiz jāseko pašai veikalā līdzi, kāda cena ir un kādu ''iesit''. Un ja to dara manuāli, nevis noskenē kodu, tad var tur pat pakasīties par pārdevējas neuzmanību. Bet ja noskenē, tad vnk cena ir nepareizi norādīta pie preces.

N natina17 18.08.2013

Man nav katru reizi jāseko līdz

J ja? 18.08.2013

Nu tad neko :) atliek vien palikt par apčakarēto, pīkstēt vai vnk mainīt veikalu, kur arī nebūs garantija, ka nesanāks tā pat :)

M Maya 18.08.2013

Un tas viss 4 santīmu dēļ..

P Pikolan 16.09.2018
Slikts serviss

Sveiki! Vēlos paziņot par Zoo centru,internet veikalu... kurš neatbil uz klientu zvaniem. Un kuru darbs laiks neatbilst patiesībai un maldina sabiedrību...
Neiesaku nevienam tur kautko pirkt...fui fui fui

E Elmårs Leimanis 26.11.2019

Ļoti slikta attieksme pret pircējiem Liepājā Pētertirgus Zoocentra veikalā.Nervozas,neiecietīgas,nelaipnas.Rodās iespaids,ka esmu ienācis nepareizajā vietā un traucēju viņām strādāt.Šādā veikalā riebjas ienākt,vai tiešām nevar atrast jēdzīgākas pārdevējs.Abas.