Toy's Planet

Fakss: +371 67436757
Kategorija: Tirdzniecība  •  Bērnu preču veikali
Sociālie tīkli:

Toy's Planet - Sūdzības un atsauksmes

Toy's Planet, Jelgava, TC Valdeka - Bojātu preču pārdošana un slikts klientu serviss

Bojātu preču pārdošana un slikts klientu serviss Uz ziemassvētkiem iegādājāmies ļoti reklamēto lidojošo pūcīti par eur 69.90, kura nemaz nelido. Iespējams mums gadījies ražošanas brāķis, kas tika notirgots, jo to pirms pārdošanas nepārbaudīja. Atgriežot preci veikalā, tā tiek paņemta prom, atbilde jāgaida 15 dienās, bērna ziemassvētku prieks beidzies. Tikai pēc pusmēneša būs zināms, ko secinās veikals un kādu atbildi sniegs, tikmēr pircējs paliek ķīlnieka lomā. Pirms iegādājieties preces, iesakām no rūgtās pieredzes, obligāti preci izmēģināt veikalā un maksāt tikai tad, ja tā darbojas!

R Rukis1122 28.12.2019
Komentāri 0 Bērni

Toy's planet - Грубость

Грубость Магазин детских игрушек, а продавец как в советской столовой. На кассе нет. Когда пришла, грубила и огрызалась. Пришёл через неделю. Два продавца тупо сидят в телефонах. Висят стикеры "акция" на игрушках. При мне срывают стикер и говорят акция не действует. Всегда персонал был приветливый и улыбчивый. Покупка 03.02.2019 и 08.03.2018. Руководство, разберитесь. Daugavpils, T/C SOLO

Toy's planet - slikts serviss

slikts serviss Aizbraucu uz Ventspili. Iegāju Toy’s planet lai savam mazām brāļukam nopirktu mantiņu. Ieejot veikalā nebija neviens konsultants pie kases stāvēja pārdevēja (Agnese) un baigi pļāpāja pa telefonu. Paprasīju, ka man ir vajadzīga palīdzība uz ko man tika atbildēts lūdzu uzgaidiet. Labi es uzgaidīju. Palīdzība netika saņemta. Paņemu savu pirkumu un devos pie kases, meitene vēljoprojam runāja pa telefonu un nenosauca ne naudas summu, ko jāmaksā, nepaprasīja ar ko es maksāšu. Es maksāju ar karti un pat netika pajautāts vai man vajadzēs kopiju. Manuprāt, šādi nav smuki apkalpot klientus.