www.sudzibas.lv Toy's Planet Ļoti slikts serviss

Toy's planet - Ļoti slikts serviss

Pasūtīju bērniem uz Ziemassvētkiem dāvanas par 65 eiro. Preces solītajā laikā netika piegādātas, arī šobrīd tās atrodas kaut kur pie kurjera. Sazvanoties ar veikalu problēma risināta netiek, tiek solīts, ka līgums tiks pātrtaraukts, bet tas darīts netiek. Šobrīd naudu Sola atgriezt 14 dienu laikā pēc tam, kad kurjers preces nogādās veikalam. Kāda man daļa gar to, ka toy planet netiek galā ar saviem kurjeriem un kādēļ man ir jāgaida, kamēr kurjeri piegādās preces, gar kurām man nav nekādas daļas? Klientu serviss pilnīgi nekāds, ja toy planet rūpētu sava reputācija, tad viņi atgrieztu naudu pēc iespējas ātrāk un atvainotos. Tādā gadījumā nebūtu arī šī sūdzības. Ja vēlaties uz svētkiem palikt bez dāvanām bērniem un bez naudas, tad šis internetveikals būs pareizā izvēle.

17.12.2021

J

T taisnibascinitajs3 17.12.2021

Ja bērniem svētki ir ļoti svarīgi, saprātīgs vecāks aizbrauktu nopirkt dāvanas dzīvē.

Pasūtīju bērniem uz Ziemassvētkiem dāvanas par 65 eiro.
Trekni dzīvojāt, kungi.