www.sudzibas.lv Toy's Planet Slikts serviss, brāķīgas preces

Toy's planet - Slikts serviss, brāķīgas preces

Slikts garantijas serviss un pārdod nekvalitatīvu preci. Nopirkām 6.aprīlī QUURIO skrejriteni par 69 eiro, ar locīšanās funkciju Akropoles Toy's Planet. Ļoti drīz skrejritenis pārstāja locīties, 7.jūlijā aizvedām atpakaļ uz veikalu, jo papildus no tā sāka krist ārā skrūves. Teica, ka pēc 2nedēļām būs gatavs, pēc 2 nedēļām zvanījām, skrejriteni tieši dienā, kurā zvanījām (kāda sagadīšanās) tikai vests uz Sagu uz remontu. Zvanīju uz Sagu, tur teica, ka skrejritenis vēl nav pienācis, bet tiklīdz būs, tad zvanīs. Pēc vēl 2 nedēļām nesaņemot nekādu ziņu, zvanīju uz Sagu, kur meistars pateica, ka skrejriteni saņēma šodien (atkal - kāda sagadīšanās). Skrejriteni beigās saņēmām 7.augustā (protams, mums neviens nezvanīja, paši interesējāmies vai jau ir Akropolē). Sanāk bērns vienu vasaras mēnesi bija bez skrejriteņa. Vakar 09.08. skrejriteņa locījuma vieta stiprinājums pats saplīsa un nokrita bērnam braucot ar to (pat nelokot to). Jāved laikam atkal uz garantiju, lai bērns visu vasaru nebrauc ar to. Interesēšos Patērētāju aizsardzības centrā.
Nevienam neiesaku šo veikalu, kas domā iegādāties dārgāk veikalā, jo tur neapkrāps ar sliktas kvalitātes preci, nekā lētāk internet veikalā. Arī garantijas organizēšana ir briesmīga.

10.08.2023

K

B Bez_vārds 10.08.2023

tūlīt kastrētais lohs - taisnigatiesa, kārtējo reizi pierādīs, ka ir bērnu mīļotājs, jo pārāk uztraucas par svešu bērnu apmierinātību :D :D :D :D :D