Toy's planet - Maldināšana

Toy's planet mājas lapā tika norādīts, ka prece Spy X Drons ir pieejama un atrodas tc riga plaza veikalā. Tomēr pirms braukšanas uzzvanīju uz veikalu, kur pārdevēja laipni apstiprināja, ka šī prece patiešām ir piejejama veikalā, tomēr Cena veikalā varētu atšķirties no internetā norādītās.
Tā nu aši saposos un veicu 30 min ceļu uz veikalu. Aizbraucot uz veikalu, piegāju pie vienas no pārdevējām un teicu, ka tikko zvanīju par Spy X dronu - un jautāju, kur to var atrast. Uz ko pārdevēja pameklēja plauktā (kur to neatrada) un aizgāja noskaidrot šo jautājumu pie kolēģes. Atgriežoties, viņa mani painformēja, ka drona tomēr neesot veikalā! Jā, zvans tika saņemts, bet drona tomēr neesot! 1h ceļā (30 min turp un 30 min atpakaļ) vnk 'izmesta miskastē, nerunājot pat par degvielas patēriņu!
Pirmo reizi ar ko šādu sastopos! Un es pat nesaprotu kā tad var pārliecināties, ka prece tiešām ir? !?

17.12.2021

I

G Govjzems 17.12.2021

Diemžēl, man arī dzīvē vairākas reizes tā ir gadījies ar citiem veikaliem, sajūta nav tā labākā. Vienā auto rezerves daļu veikalā prasīju, lai atmaksā man naudu, ko iztērēju par degvielu dēļ viņiem. Veikala īpašnieks (arī tajā brīdī pārdevējs) man atvainojās un atlīdzināja par iztērēto degvielu

G Gulbenietis 18.12.2021

Tev ļoti paveicās ar saimnieku, ka atmaksāja vismaz degvielu. Visbiežāk darbinieki strādā pavirši un noliktavas dati ir neprecīzi. Tā vietā, lai apskatītos, kas notiek noliktavā, šie paskatās aparātā un saka, ka viss ok. Vai ir bijis, ka saka, ka nav, bet pats atrodu. Vot takije piragi s ogurcami ;).

Good Intentions 18.12.2021

Tas gan ir stulbi. Vienīgais, ko vel var izdarīt ir palūgt lai pārliecinās, ka prece ir uz vietas ne tikai datu bāzē un rezervēt.