www.sudzibas.lv Toy's Planet slikts serviss

Toy's planet - slikts serviss

Aizbraucu uz Ventspili. Iegāju Toy’s planet lai savam mazām brāļukam nopirktu mantiņu. Ieejot veikalā nebija neviens konsultants pie kases stāvēja pārdevēja (Agnese) un baigi pļāpāja pa telefonu. Paprasīju, ka man ir vajadzīga palīdzība uz ko man tika atbildēts lūdzu uzgaidiet. Labi es uzgaidīju. Palīdzība netika saņemta. Paņemu savu pirkumu un devos pie kases, meitene vēljoprojam runāja pa telefonu un nenosauca ne naudas summu, ko jāmaksā, nepaprasīja ar ko es maksāšu. Es maksāju ar karti un pat netika pajautāts vai man vajadzēs kopiju. Manuprāt, šādi nav smuki apkalpot klientus.

Aigars31 18.04.2017

ziniet es cienreiz sapratu vienu fišū .. ir viens veikaliņš ar paklājiņu un režģīti un tur iekšā arā cilvēki un pardevēja skatās kurš tur pabužina kājas pie režģīša un pa paklājiņu un kurš nē.. un vērojums bija baismīgs ka pārdevēja tiem kuri vienkārši iepērās bez teiksim tā fenšui tika vienkāŗši ignorēti.. nu gadās.. cilvēki ir dažādi.. bet jadomā arī pašam ...es reizēm ieeju bezmērķīgi visādos arī padārgos veikalos un pēc tā vērojuma tā teikt sapratu ka nevienmēr klientam ir taisnība..bet protams latvieši nav tādi un istenībā pieklājīgi būtu netaisīt dārgas grīdas un pieņemt tā teikt ka lauku cilvēks būs šeit ļoti tuvu pilsētai un arī apmeklēs veikalu varbūt izbraukumā un vienkāršais ne ipaši izglitotais un inteliģentais un protams tie kas to var ievērojiet .. un ja ir kur izbužinieties ar ķepām pirms ejat veikalā... monēta ar divām pusēm tā teikt un tāda tā ir.. bet protams nesmuki ka tā sanāca.. .ļoti švaki rotājumi ""lieldienu"" pilsētās un veikalos un pa lielceļiem ir iemesls tradicionāliem cilvēkiem vispār būt pēc šīm brīvdienām ļoti dusmīgiem .. jo nevar gūt peļņu no olām laikam ... nesanāk valts makā nekā.. bet kā ziemassvētki jaunais gads.. tā jācieš jau no oktobra lidz marta beigām..

Aigars31 18.04.2017

nogāziet tauta to sūda valdību un pakariet to vējoni aiz pautiem uz antikrusta un pienaglojiet tos pautažus ar naglām un izrotājiet kā nākas ...un ar tādiem paviegliem akmeņiem izsitiet tur visus logus tajā saimes ēkā...

C critical thinker 18.04.2017

iedzer tableti.

Aigars31 19.04.2017

hahahahaha... kātad mēs esam ļoti praktiski un īsi cilvēki .. bet mēs arī esam praktiski un arī mākam pa gabalu otram ieteikt kautko izdarīt... bezjegā tu jaukais vai jaukā virinies ar sevi un saviem ieteikumiem critical.. thinker... tev ir maza sajēga un tu paļauies uz dažiem cilvēkiem tikai un vienīgi bet tu paliec paradā ar katru vārdu kuru tu esi ļoti lieki tā teikt pateicis aiz pārliecibas kura tev turas uz puņķiem un izpuņķotām lietām bez pamatvērtības bez nezūdamības principiem un nebalstoties ne uz kādu ļoģiku .. tapēc iedzer tableti tu arī.. mans labvēli.. hahahahahaah

tu normals esi?

Aigars31 19.04.2017

ir tāda suga kura ipaši atrod kādu kuram piesieties un ķiķināt kā slimam un meklēt vēl savai slimajai piesiešanās tendencei un uzbāzībai kura ir ļoti tuvu gandrīz kā tāda sexuāla maukšanās virsū... ar ipašām pretīgām smerdelīgām frāzēm ar ļoti mazām smadzenēm.. .. lūdzu savus jautājumus kuri ir tā kā tāda vieta pa kuru vista dēj olu.. paturi pie sevis.. ok.. atmaucies.. neslimo nebāzies virsū .. ej piedāvājies uz ielas kura tev īpaši ieradīta un grāpsties tur ar saviem slimajiem jautājumiem

M Macc 19.04.2017

Nē Aigar. Tev jādzer tabletes. :D

Aigars31 19.04.2017

es domāju tev kārtīgi jāizdomā kā tu to darīsi ..neaizmirsti uzrakstīt atvadu vēstuli

alergologs 20.04.2017

Aigar, nebaidies, uzzvani 67080142, tev palīdzēs.

Aigars31 20.04.2017

te no shitaas miskastes nevar izdzeesties... tapeec ciet un mocies.. ... gribu nah no shitaas idinju bedres

M Macc 21.04.2017

Aigar ko tu te vēl dari?

Aigars31 21.04.2017

nu es gan nepazīstu to personu kuru tu tik vieglpratigi uzrunā bet lai tev veicas tev tava parliecibaa un lai vinja nesasaapas bet drosh paliek nedrosh aizej iepercies kadaa aptiecinjaa