Tet

315
Apskatīt statistiku

Tet - Sūdzības un atsauksmes

Lattelecom-Majas VDSL -

man pietiek vienreiz tam monopolam jaadara gals. Akcija!!!! 10 janvaarii 2005 gadaa jaadedzina aaraa lattelekom plkst 3 dienaa visiem pie telefona vadiem jaaliek 220 volu straava klaat. nebuus monopola, varees naakt jauni operatori

Lattelecom-Majas VDSL -

Pilsetas DSL- eto i tak polnoe g...., tak eshe i podklju4enie stoit 29ls, v zizni ne podklju4ila bi za 29ls internet, tak kogda uznavala mne skazali, 4to podklju4enie do novogo goda s 50% skidkoj, t.e. 14.50. Kogda lattelekomovci prishli podklju4atj, ja eshe raz u nix peresprosila, oni skazali toze samoe. Prishel s4et, tak 4to vi dumaete... podklju4enie pos4itano bez vsjakix skidok!!! Eto oni 4to, specialjno tak delajut? A devo4ki, kotorie otve4ajut na telefon 800 80 40 da oni prosto dvux slov...

Lattelecom - Šī kompānija ir zaudējusi savu reputāciju!

Šī kompānija ir zaudējusi savu reputāciju! Iesaku visiem nekad nepieteikties Lattelecom izsludinaatajiem darba piedaavaajumiem. Pieteicos uz vakanci, tiku uzaicinaata uz darba intervinju. Intervija noriteeja pozitiivi. Intervijas beigaas pajautaaju kaa mani informees un kad par atlases rezultaatiem. Atlases speciaaliste Ramatas kundze teica, ka nedeeljas laikaa mani informees piezvanot- zvaniis jebkuraa gadijumaa (ja pozitiivs rezultaats un ja negatiivs). Ir pagaajushi gandriiz 2 meeneshi, bet taa arii zvanu neesmu sagaidiijusi. Vai tad...

Lattelecom - Darbs

Darbs Sveicinati!Pieteicos lattēlcom par 1188 tel. Operatora darbam, zvanu uz interviju vai epastu jau gaidu kops septembra.Ludzu nējiet stradat lattēlcom!

Lattelecom - Noslogots tīkls

Noslogots tīkls Lattelekom (apollo) MDSL tā saucamais "5Mb/s" šobrīd velkas uz 52kbs un lattelekom palīdzības dienests atbild ka nevar neko izdarīt - noslogots tīkls - tā ir katru dienu. Gadāmi upgreidi, bet kapēc lai tiem ticētu jo solītais mdsl 5Mb/s jau nesen bija. Solija parēkkināt bet nekas rekins tāds pats kā iepriekšējais.

Lattelecom -

Neuzpeercieties uz Lattelekom reklaamu par "Maajas DSL". Kvalitaate zema, darba dienaas no 8:00-18:00 vispaar nav aarzemes (ja nemaksaa papildus veel 11,80Ls), trauceejumi darbiibaa var buut jebkuraa diennakts laikaa no 10min. liidz daudzaam stundaam.

Lattelecom - Slikta firma

Slikta firma Lattelecom ir slikta firma, viniem patiik maaniities, vienreiz vini saka vienu citreiz citu, karoce pasi vai nu nejeedz nekaa vai izliekas par stulbiem, es vinus ciest nevaru.

Lattelecom -

Ziniet, ka ierīkojot starta DSL caur Lattelekom apkalpošanas centru, jūs saņemsiet pusfabrikātu- vadus jums pievilks un kastītes uzstādīs, pēc tam pats meklēsiet citu meistaru, kas to visu savedīs lietošanas kārtībā. Skumīgi, bet tas viss par nieka 42 latiem.

Baigaas bremzes

Lattelecom -

Lattelekom pakalpojums PAROLE šķiet pilnīgi neērti organizēta - Tiek bloķēta līnija ievadot paroli, pēc tam lai piezvanītu, tā ir jāatbloķē. Pēc zvana atkal līnija ir jābloķē, ko bieži vien aizmirst izdarīt.Varētu pēc numuras sastādīšanas skanēt paziņojums, lai ievada paroli, vai kautkā tamlīdzīgi.

Lattelecom -

Lattelekom reklamentais WIFI realais atrums ir 56Kb/s Kur ir soliitie 10Mb/s absoluuta kraapsana!

Lattelecom-Majas VDSL -

Taa MDSL reklaama par arzemju trafiku 256kbs ir galiigie meli reaali knapi 128kbs naktii. Peec sarunas ar 8000114 operaatoru kurs uzklausija manas pretenzijas uzzinaaju, ka cipars 256kbs aarzemju trafiks ir teoreetiski iespeejamais maksimaalais aatrums, taa kaa ja tev ir apmaina kaut vai 10kbs liiguma saistiibas firma ir izpildiijusi. Taa kaa man atliek vien gaidiit to briidi kad man izdosis ieraudziit so sapnu ciparu savaa datoraa!

Master Telecom -

Ostorozneje s tarifami na mezdunarodnije zvonki!!!!!

Lattelecom -

Piesledzam Lattelekom pilsetas internetu solitais atrums 64-128, patiesais 16. Kad zvanijam lai sudzetos teica ko tad mes gribam? Neticet tam reklamam par to ka tagad Apollo pilsetas internetam cena menesi 12, 45. Tie paši 15 vien bus, jo vel jau bus jamaksa par torņa abonēšanu. Modems ko uzlika ir laikam pats letakais. Meistars pie parketa ar naglam pielika vadu un vel par to jamaksa 30 Ls, kaut gan stradaja tikai 1. stundu.

Lattelecom -

Nu gruti bus atrast cilveku, kam nebus kads puskiegelis metams LATTELEKOMa darzina. Ieteikums interneta lietotajiem: Izmantojiet IP telefonu! Kvalitate gan ne vienmer ir laba, bet toties pa velti ;) Tiem, kas nezina kas tas tads, iesaku uzmanigak palasit HELPu. Pacukstesu tikai, ka Win98 gadijuma tas ir "NetMeeting". Un "peldosa" IP adrese (DSL gadijuma) nav skerslis. Savu IP adresi visvienkarsak laikam var uzzinat nosutot iszinu (vienalga kadu tekstu) no attieciga mob. sakaru operatora...

Lattelecom - Garantētājs interneta ātrums

Garantētājs interneta ātrums Sledzot ligumu pajautajat kads ir garentetais atrums internetam, nevis lidz, jo tas var but pat 10kbs. Pirms parakstat kadu papiru ar viniem, pasekojat, lai liguma butu atrakstits garentetais atrums internetam, citadi solita vieta kodisiet pirkstos maksajot 18 men abon ar iespeju lauzt ligumu+maksat soda naudas.

Lattelecom-Majas VDSL -

Pirms vairaak kaa gada biju pieteicis MDSL. Atbrauca pateica, ka jaanomaina telefona kabelis ~90 metri. Uztaisiija kautkaadu projektu un aizveda saskanjot. Pagaaja 2 meeneshi, zvanu lai noskaidrotu kaa lietas virzaas uz priekshu, vinji man pasaka - kabeli tuvaakajaa laikaa nemainiisim.

Lattelecom-Majas VDSL -

Nekada gadijuma nesledzieteis pie viniem klat lai ko vini jums solitu, viss ir bulshits, un totiers kadu skaistu jus menesa beigas ieraudzisiet,laimigie tie kas dzivo riga un var izveleties ATRU un Kvalitativu internetuPAR STIPRI MAZAKU CENU!neka sitejie piedava,It seviski nikns esmu par to ja rekins ir par dsl samaksats,un tas tiek maksats regulari, tad ja man pazina vienu menesi nesamaksa par telefonu, man neta nav ,BET KAPOSTU PIESUTA TADU PASU PAR NETU, IT KA VINS BUTU BIJIS, KART TADUS VAJADZETU!

Lattelecom -

Lattelekom i ves' ih DSL- derjmo, KIDALOVO, OTSTOJ. Vidimo net v etoj strane normalnyh provajderov !!! Vse hotjat srabotat na haljavu!!! Bol' moja v tom, 4to daze eti grjebanye monopalisty vorujut na DOPOLNITELNYH PLATNYH uslugah !!! Ja kupil 4 4asa "TURBO500", otkatal ego okolo 2 4asov i .... vyrubilsja DSL. Pozvonil v sluzbu podderzki, v obsluzivanie klientov, a eti S..I govorjat, 4to PRETENZIJU mozno oformit, kogda oni prishljut POLNYJ s4et. T.e. u menja ukrali 2 4asa !!! NE POKUPAJTE DOPOLNITELNYE USLUGI, raz uz vy stali ih klientami ili NE STANOVITES IH KLIENTAMI !!! KIDALOVO !!!!!

Lattelecom - Mājas DSL

Mājas DSL Cer uz mulķiem! Pieteicu ierīkošanu novembrī, pagāja laicinš un atbildēja ka nevarot man šādu pakalpojumusniegt. Tā kādas trīs reizes vēl pēc tam sniedzu sūdzības par viņu "caklumu" un ta beidzot vilkšot - nu tikai 700 ls par 30 metriem manis paša vilkta vada, pasūtīju viņus galīgi - teicu ka neko tādu nemaksāšu, bet lai slēdz bez visa projekta - pabļāvu uz šefu un slēgšot arī, vēlāk ieroku savu vadu līdz viņu kabeļa caurulei, zvanu lai brauc vienot klāt - ņā gaidi ar maisu - 2 nedēļa...