www.sudzibas.lv Tet Negodīgums PRET Esošiem KLIENTIEM!!!

Lattelecom - Negodīgums PRET Esošiem KLIENTIEM!!!

LABDIEN! ESMU PILNīBā šOKā PAR TO, Kā IZTURāS LATTELEKOM KOMPāNIJA PRET CILVēKIEM, KURI MēģINA VIņUS SAZVANīT!!!! šORīT ZVANU, MAKSāJOT JAU Tā PAR TO ZVANU, MAN 10 MINūTES IR JāSPAIDA CIPARI, LAI IZVēLēTOS, PAR KāDU TAD TēMU ES GRIBU RUNāT! uN PēC TāM 10 MINUTēM, MAN PASAKA, KA JA ES GRIBU PAR TO PARUNāT, TAD MAN IR JāSūTA VIņIEM VēSTULE, KAS TāS IR PAR MUļķīBāM, TAD ZVANU VēL REIZ, TēRēJOT SAVU NAUDU UN MAN ATKAL SAKA, KA AR MANI NERUNāS, JO TO INFORMāCIJU ES VARU APSKATīT LATTELEKOM MāJASLALLā, KāPēC, MAN VIņA JāSKATāS KKUR, JA ES GRIBU PAZVANīT!!!!! gALīGI NEAPDOMāTA SISTēMA, BET SMIEKLīGāKAIS IR TAS, KA ES PIEZVANU 3šO REIZI UN PASAKU, KA ES GRIBU BūT JAUNS KLIENTS, MAN SEKUNDES LAIKā PACEļ TELEFONU UN LAIPNI SāK RUNāT!! tAD SANāK Tā, JAUNIE KLIENTI SKRIENAT PIE MUMS, BET ESOšIE VAR VIENKāRšI IET AUZāS, VAI NE? PRETīGA ATTIEKSME UN VēL RUNā PA TELEFONU Tā, ITKā ES VIņAI BūTU KKO PARāDā, NEVIS NORMāLU ATTIEKSMI UN KVALITATīVU DARBU!

A

Komentāri (5)

T terjers 04.12.2012

177 ir par velti no stacionārā telefona.Un informāciju tik tiešām var izlasīt mājas lapā, arī pakalpojumu var pieteikt mājas lapā, nu kas tur būtu ko zvanīties. No laukiem vai? Bezjēdzīga sūdzība!

V Vasilisa 04.12.2012

Es vienmēr izvēlos biznesa klientu un nopirkt pakalpojumu Lattelecom. Tad tie savieno ar "vajadzīgo" nodaļu ārpus rindas, un nav jāgaidā.
Bet tiem tieši labi izstrādāta mājās lapa- tur var atrast gandrīz visu.

A alinaCY 05.12.2012

Ziniet mīļie cilvēki ko es Jums teikšu, no laukiem vai no pilsētas tam nav nekāda sakara, attieksmei jābūt vienādai pret visiem!!!
Un maksājot lielu naudu par pakalpojumu, jau cik gadus, kopā 16, pensionāre, ne īpaši varbūt orientējas internetā!
Jūsu komentāri ir vienkārši jocīgi, ko zvanīties, kādam patīk sēžot ar pakaļu uz krēsla spaidīt pogas, tād kāds vienkārši strādājot, brīvajā minūte, pazvana, lai visu noskaidrotu!

K krūms 12.12.2012

Īsti nesaprotu kam tu teici, ka gribi būt jauns klients? Automātiskajam atbildētājam??? :D Tiko vēlreiz iezvanījos nekas tāds tur netiek piedāvāts+ tas viss bija ne ilgāk kā 1.5min?!?! Kur tu varēji gaidīt 10min??? Varbūt jāiemācās klausīties nevis vainot visu pasauli pie savām neizdarībām? :D

L labakatelevizija 21.02.2013

Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV pieslēgums Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !
Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !
Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes