Lattelecom - ligums

Labdien! 2010. gada mana mate sledza ligumu ar Lattelekom par majas telefona un interneta pieslegumu ar termineto ligumu.
uz diviem gadiem. Si gada aprili, tika slegts papildus ligums ar lattelekom par virszemes TV ierikosanu diviem TV. Maija beigas mate nomira. Man piezvanija Lattelekom parstave, un rekomendeja parregistret so ligumu uz sava varda, jo citadi var tikt pakalpojumi atslegti. Lai gan visi tekosie rekini tika apmaksati. Es aizsutiju Lattelekom KAC iesniegumu ar lugumu parregistret ligumu uz mana varda. Pec kada laika man zvanija agaents un uzstaja, ka man ir jasledz jauns ligums atkal ar termineto ligumu uz diviem gadiem. Ari par internetu, kam liguma terminetais termins jau bija beidzies, jo es esot jauns klients. Jauna liguma redakcija tiek minets, ka visi pakalpojumi ir ierikoti 2012.gada 3. septembri. Saja laika nav ierikots neviens pakalpojums. Kapec man ir jasledz jauns ligums, ja nekas no pakalpojuma klasta nemainas, ne piesleguma adrese. No Lattelekom puses nav veiktas nekadas tehniskas darbibas. Ta ir vienkarsi datu maina liguma, sakara ar iepriekseja abonenta navi. Un es esmu ta gimenes loceklis, kurs turpmak uznemas visu atbildibu uz sevi. Lidz ar to, man, ka jaunajam klientam, netiek piedavati nekadi bonusi no uznemuma puses. Cik tas viss ir likumigi? Lattelekom parstavji nepienem nekadus iebildumus, bet pastav tikai uz savu taisnibu!

S sYs 24.10.2012

Izklausās pēc parastas nesaprašanās. Līgumu īsti parformēt nevar jo cilvēks uz kā ir ticis slēgs līgums ir miris. Tas ir tīri loģiski un juridiski pareizi ka līgums tiek lauzts jo persona ir mirusi. Attiecīgi jums ir jāslēdz jauns līgums. Man pašam opis nesen nomira un procedura bija tieši tāda pati. Nav kau tur burbuli pūst. Gribat pakalpojumu - slēdzat līgumu, kaut kas neapmierina? Meklējat citu pakalpojuma sniedzēju.

L labakatelevizija 21.02.2013

Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV pieslēgums Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !
Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !
Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv :)