www.sudzibas.lv Tet lATTELECOM TV

Lattelecom - lATTELECOM TV

Pierakstījos, lai nedēļu par brīvu apskatītos tv internetā. Esmu lattelecom virszemes tv abonents .Esmu vienkārši šokēts, ka man par Latvijas sabiedrisko televīziju intermetā ir atkal jāmaksā!!! Likums, ka nacionālie kanāli Latvijā ir jāpārraida par brīvu tiek pilnīgi ignorēts!

J

. . 16.09.2011

Nu tak SIA "Rīgas namu pārvaldnieks " uz apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu rēķina raksta: IR IESPĒJAS SKATĪTIES LATVIJAS BEZMAKSAS KANĀLUS PAR Ls 0.49 ...

kā var bezmaksas kanālus skatīties par maksu!!!

T Točno 16.09.2011

Ko gan jūs gribējāt, bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā.

A Aiga 17.09.2011

Vai tad tā var?!

J jānis 20.09.2011

Tas ir tapēc ka mes dzīvojam muļķu zemē kur jebkurš var jums d... uz galvas! Es un tu samaksājam ar nodokļiemjau samaksājām ka nacionalie kanali ir par brīvu. Lattelecom un Viasat īstenībā tie ir jāpiegādā BEZ MAKSAS! Jo tas ir noteikts valsts likumdošanā! Tikai nav neviena, kas iesūdzētu šõs monopolistus tiesā!

K kARLO 07.11.2011

Ja LNT un TV3 izies no bezmaksas apreides haizivij Lattelecom ies garām mijonu latu, tas nozīmē būs mums par to jāmaksā. Kur dabūt naudu? Pieminiet manus vārdus tiks pacelta abonēšanas maksa!

A Agita 07.11.2011

Tā ir.. Diemžēl..

Dookie 28.08.2012

Tu maksā par iespēju skatīties tos kanālus Internetā! Kāda velna pēc Lattelecom ir jāsniedz šis pakalpojums bez jebkādas maksas?
Ja gribi bezmaksas - ieslēdz televizoru un redzēsi savus LNT un TV3. Ja gribi Internetā, tad, lūdzu, samaksā par tādu iespēju. Kur problēma?

E esess42 06.08.2014

ļoti slikta firmas attieksme