www.sudzibas.lv Tet fantastiskie rekini

Lattelecom - fantastiskie rekini

Gribas uzinat vai ir vel kads kas ira lattelekom televizijas pakasu klients,lieta tada nosledzam ligumu ar telekom,tas ir televizija internets un telefons,liguma noteikumi ir 11.90ls menesi+1 ls par otru dekoderu otram televizoram,tatad 12.90ls.Viss sakas jau pirmaja menesi 12.90ls vieta rekins 17.50ls,iemesls tadam rekinam par kautkadu kabeli ko esot ievilkusi kaut ari ieprieks par to nebija nekadas runas,nakama menesi jau 19.80ls,nu jau pamatots ka esam zvanijusi sex pa telefonu,to ka parliecinat nav iespejams vinus ka tadus pakalpojumus neizmantojam-bezcerigi,nakama menesi tas pats-laikam viniem tas ir topa piesut tadu pakalpojumu,lai izvaritos no turpmakajem sada veida izcenojumiem sazinajemies kartejo reizi ar operatoru ar lugumu noblokiet visu veida telefona savienojumus ka tikai starp lattelekom abonentiem.Domajam nu bus viss kartiba-par atru nopricajamies kad atnaca rekins par 65 ls,izradas ka atkal esam zvanijusi uz sex pa telefonu un ka nekas neesot noblokets.Tada veida es noprotu ka lattelekom ir vienas dienas biznes,jo ar tadu attieksmi jau cilvekus nenoturesi,mes jau nu noteikti nepaliksim. Saku aizdomaties vai tik lattelekom un tele2 nav viens saimnieks jo abiem problemas ar rekiniem!

N niknaa 26.01.2012

mums bija tiesi taa pat ar lattelecom!
Visu laiku dabujam zvanities un skaidrot, kadel reikini ir tik milziigi, mums naca pari 22.00 ls!

Z Zinātnieks 26.01.2012

Iepazinos ar informāciju - http://www.internetaguru.lv un izvēlējos arī šo akcijas piedāvājumu pa 11.90Ls, vīlies katrā ziņā neesmu!

Eseseseseseseses 27.01.2012

tas pats, tikai attieciibaa uz internetu. nosleedzu liigumu par 5.90 meenesii, bet peec kaadiem 10 meenesiem ikmeenesa maksaajamaa summa jau 7.20. zvanu, prasu, kas par lietu - sie man pie kaada reekjina ir pierakstiijusi, ka pakalpojuma cena peec 3 meenesiem pacelsies un ka es esot vareejusi atteikties no taa pakalpojuma. besii laukaa. ja veel cenu pacels, atteiksos no pakalpojuma pavisam, lietosu kaiminju nekodeeto bezvadu internetu bez maksas :).
teemas autorei - neesi nu gan tik drosa, ka neviens no maajiniekiem seksa telefonus nelieto - varbuut viirs vai pusaudzis deels ;)