www.sudzibas.lv Tet Virszemes TV

Lattelecom - Virszemes TV

Vispār neesmu kļauzu rakstītājs, bet nu man arī mērs ir pilns. Jau pāris gadus esmu paņēmis Lattelecom bezvadu televīzijas filmu paketi. Kā pienāk sestdiena un svētdiena, tā raidītāja jauda krītās un ir redzami tikai kvadrātiņi, vai vispār neredz to filmu paketi. Viņi saka ka antenas vaina, bet tikko piezvanu uz Lattelekomu un pasaku ka pāriešu uz VIASAT, tā pēc 10 minūtēm viss strādā normāli un antena " izveseļojusies " pati. Viņi cenšās ieskaidrot, ka nav spējīgi iespaidot signāla padošanu abonentam. Kādas muļķības, bet kā tad viņi var atsēgt vai pieslēgt to vai šito raidijumu paketi. Viņi vienkārši cer ka necels troksni, vai arī es neskatos to raidijumu. Viņi atslēdzot jaudu vai vissu paketi vienam vai otram abonentam, kuri neceļ troksni, ieekonomē kopējo raidītāja jaudu tai paketei. Bet tikko piezvanu un piedraud par aiziešanu, tā - OK !!! Kā piegriezīsies tā nemitīgā cīņa, tā tiešām atteikšos no Lattelecom '' pakalpojumiem '' !!!

J

G GHMM 21.10.2012

Atvaino, bet tās nu gan ir pilnīgas muļķības. Nestrādaju Lattelecom, bet tirgoju DVB-T aprīkojumu :). Problēma ir tajā, ka Tev visdrīzāk ir istabas antena vai arī lielā antena nav pagriezta pret torni.

Šitam ir jau iets cauri - istabas antena vai nepareizi novietota lielā antena neķer signālu no torņa, bet atstaroto signālu - tur arī visa bēda. Bieži sanāk, ka cilvēkam nākas katru rītu regulēt istabas antenu - visu dienu iet normāli, otrā rītā atkal kvadrāti.

"Atslēgt jaudu" abonentam gluži vienkārši tehniski naviespējams. Lai tiktu vaļā no apnicīgajiem kubikiem - vajag visparastāko Yagi tipa antenu, notēmētu uz torni. Nav vajadzīga antena ar pastiprinātāju un nekādā gadījumā arī nav vēlams ņemt Lattelecom istabas antenas vai nestandarta formas āra antenas ( bija kautkāds disks).

Parasta Yagi antena (izmaksas - 20 ls maksimums ar visu kabeli un kronšteinu), notēmēta torņa virzirnā un aizmirsti par problēmu.

S SKABARGA112 29.01.2013

Man visu laiku raustās TV, aprauj bildi un atpaliek skaņa. Tādā ziņā Lattelecom rullē!
Tas viss ir normāli, ja visu sasteidz un izdara pa fikso un ja nodrošina tikai viens (Latt.). Būtu sadalījuši starp vairākiem, tad būtu viss OK.
Nerunāsim par samaksu, maina kad grib un par cik grib! Super uzņēmums, peļņa aug uz nebēdu!

Vienīgais ko iesaku, braukt dzīvot uz citām zemēm, kā piemēram uz Norvēģiju. Tur viss ir dārgi, bet tu redzi un zini par ko tu maksā. Latvijā ir apgriestais variants, maksā par neko...

S SKABARGA112 30.01.2013

Signāla stiprums ir 95 % un Kvalitāte ir 90%, Ja antēna vainīga, tātad jāliek laikam antēnai dzīvsudrabs klāt lai būtu visi 100%, neticu ka neraustīsies.
Man pat meijsteri ir atklāti pateikuši ka kvalitāte klibo. Nezinu ko vainot, sevi vai monopolistus!

Ausainītis 30.01.2013

Par dzīvsudraba likšanu gan ir pēdējās muļķības.

viliesklients 06.02.2013

Es arī varu tikai piekrist autoram, nu jau vairākas dienas sevī vāru dusmas šajā sakarā, un pēc vakardienas esmu galīgi nikns klients-Ļoti bieži skatos kanālu NATIONAL GEOGRAPHIC, Meita Kanāls 2 un protams daudzus citus, taču pēdējā laikā signāls vienkārši iespārda, vakar nebija iespējams redzēt nevienu kanālu izņemot LNT, TV3 LTV1, LTV7
Skaņa rijās ciet-ekrāns vienos kubikos, kāda velna pēc bija vajadzīga tāda ciparu televīzija, ja cilvēks pat maksājot par pakalpojumu nesaņem nekādu kvalitāti [slēpt]@
Un manā gadījumā tā nav tikai vakardiena, periodiski tas notiek nemitīgi-arī es pilnīgi nopietni sāku apsvērt iespēju mainīt pakalpojumu sniedzēju-pa galam apnicis man ir šitas, kad maksā bet nevari neko normāli paskatīties [slēpt]@
Tāpat arī REKLĀMAS agrāk viņu nebija konkrēi iekš NATIONAL GEOGRAPHIC, tikai paša kanāla reklāmiņas-tagad jau parādās Galactico kartes reklāmas un vēl kādas tur maniju-BEZKAUŅAS LATTELECOM IR -kāš naudu par kanāliem kā tādiem un tādējādi jau pelna ne mazas summas, bet vēl bāzīs reklāmas iekšā [slēpt]@ es saprotu bezmaksas kanālos, bet nejau tajos par kuriem maksāju!!!
SAKU PILNĪGI GODĪGI-JA TAS TĀ TURPINĀSIES GAN AR KVALITĀTI GAN REKLĀMĀM TAD ŠIS BŪS PĒDĒJAIS MĒNESIS KAD ES IZMANTOŠU LATTELEKOM PAKALPOJUMUS.
Man beidzot ir mērs pilns-vajag neapmierinātajiem LATTELECOM klientiem sarosīties un masveidā atteikties no šiem pakalpojumiem ja nekas lietas labā netiks darīts!
Manā apgabalā par samērīgām cenām ir pieejams arī cits pakalpojumu sniedzējs par kuru līdz šim neesmu sūdzības dzirdējusi, kaimiņi lieto un kad runāju ar viņiem par kvalitāti viņi saka, kad nav tādu problēmu bijis-esmu stabils cilvēks un nepatīk mētāties no viena pakalpojumu sniedzēja pie otra tāpēc līdz šim cerēju kad kautkā tas viss ar LATTELECOM nokārtosies un uzlabosies, tāpēc arī nepārgāju pie citiem pakalpojumu sniedzējiem, bet nu laikam tam jāliek punkts.Pacietības mērs ir pilns!
Nezinu kā ir pilsētās, bet lauku teritorijās no radiem pa malu malām un draugiem dzirdu tādas pašas sūdzības, tāpēc varu cilvēkiem tikai silti ieteikt JA JUMS IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES TAD NEIZVĒLATIES LATTELECOM PAKALPOJUMUS UN NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESLĒDZAT NEKĀDUS LĪGUMUS, JO KAD BŪSIET SARŪGTINĀTI PAR KVALITĀTI TAD JAU BŪS DAUDZ PAR VĒLU-PAR LAIMI MAN LĪGUMA NAV UN VARU AIZIET NO VIŅIEM UZ DIENU!

viliesklients 06.02.2013

Atļaušos nepiekrist SKABARGA112 -ne vienmēr tā ir antenas vaina, man bija veca antena ko ellīgi sen pirku Leišos tirgū-kalpoja godam un kalpo vēl tagad, bet kad nopirku dekoderi no LATTELECOM izsaucu neitrālus meistarus kas uzstāda, viņi ieteica nomainīt antenu, naudu nežēlojām un nopirkām labu antenu, taču ar veco gāja tāpat kā ar jauno, nekādu izmaiņu, kubiki kā bija tā ir, kaut signāla stiprums un kvalitātes stiprums ir pat pāri 90% -protams tas nenotiek katru dienu bet periodiski tas notiek.
Viss ko varu teikt TĀ IR PAKALPOJUMU SNIEDZĒJA VAINA!