Tet

315
Apskatīt statistiku

Tet - Sūdzības un atsauksmes

Lattelecom -

S maja pol'zujus' tarifnim planom "Aktivie tarifi", po takomu sluchaju lattelekom prislal schot v kotorom povishennuju abonentnuju platu vkljuchili, a o tom chto tarif na razgovri izmenilsja - zabyli pochemu-to, sootvetstvenno schot bol'she chem dolzhen byt'. To zhe samoe po otnosheniju ko vsem moim znakomim kotorie pereshli na etot tarifnij plan. Po-moemu nado bolee serjozno gotovit'sa k vvedeniju novih tarifnih planov i ne prisylat' neobosnovannye scheta

Lattelecom -

Vai nodot draugu Lattelecomam, jeb uzzini kā ir nemaksāt par Internetu.Pēdējā laikā bijušais telekomunikāciju monopolists Lattelekom (LATTELECOM) ne tikai ir nomainījis nosaukumu, bet arī uzsācis ievērojamu kampaņu jaunu Interneta pieslēgumu klientu piesaistīšanai, kur tiek piedāvāts gūt finansiālu labumu pierunājot savu draugu kļūt pat Lattelekom Interneta lietotāju.Tā kā 28% Latvijas iedzīvotāji ir fiksētā tīkla abonenti, no kuriem savukārt kādi 95% ir Lattelekom abonenti, no kuriem savukārt...

Lattelecom-Majas VDSL -

Ne rekomenduju pol'zovat'sja MAAJAS DSL. Podpisali dogovor na kruglosutochni INTERNET za 28 Ls. Cherez mesjac oni izmenili cenu = 31Ls. Kachestvo zarubezhnogo INTERNETA ochen' nizkoje. Obshenije po telefonu - muziku budete slushat' do utra. Chtobi voiti v INTERNET nado vvesti zachem-to parol'.

Lattelecom - 15 lati par neko

15 lati par neko Ļoti aktīvas tagad reklāmas - ooo! Cik labs ir Mājas komplekts, Dsl utt. Jā Labs. Es arī biju priecīga, kamēr... dators bija mājās. Bet, kad ievazājās viruss, nesām uz remontu, un vēlējāmies uz laiku atslēgt šo lielisko iespēju - ne-e ! Tā nevar! Vai nu atsakos vispār un maksāju soda naudu - 99,00 vai tā arī turpinu maksāt savus 15,- Ls par - par neko. Kaut arī datora vispār nav!!!

Lattelecom -

Melīgāku un zaglīgāku kantori grūti iedomāties. Viņi reklamē, ka "Sestdienās, svētdienās un valsts svētku dienās maksa par vienu nepārtrauktu interneta savienojumu, izmantojot Iezvanpieeju 9008080, nepārsniegs Ls 0,25.". Taču nekur nav pierakstījuši un nevienam klientam paziņojuši, ka savienojums tiek automātiski pārtraukts pēc 6 stundām. Tā ir to klientu krāpšana, kuriem nav citu iespēju vai līdzekļu interneta piekļuvei. Vienkārši pilnīga cūcība 100% Lattelekom stilā! Ka tik vairāk izkāst naudu.

Lattelecom -

Lattelekom ir pilnīgs "vāks".Ar saviem ārzemju laikiem pēc plkst.18.00 pilnīgs izsmiekls visiem.Jebkurš "krūmu kantoris" nodrošina ārzemju trafiku 24 st. diennaktī,bez kaut kādiem papildus maksājumiem,par ātrumu vispār nav ko runāt(mans provaideris jau reāli garantē 1 Gbit/s.Lattelekom vadība līdz šim ātrumam , no viņu puses ,būs jau pensijā!Par "skype" vispār nav ko runāt, iekšzemes sarunas tikai no 18.00.Vadošie IT speciālisti un firma.Izsmiekls un kauns!!!

Lattelecom-Majas VDSL -

Ja mājās vēlaties pastāvīgo interentu tad nekad neizmantojiet Lattelekom pakalpojumu Mājas DSL. Interents iet normāli tikai pirmās divas nedelas, pēc tam sākas visādi traucēju un kad zvana, lai tos pieteiktu klausuli neviens necel. Biezi vien vainu novel uz kaut kādiem elektrības traucējumie. Meistars arī ierodas, kad viņam patīk un ar klientiem (tātad ar mums) nemaz nerēkinās. Labāk maksāt nedaudz dārgāk un izvēlēties citu firmu, jo Lattelekom interents ir galīgs mēsls. Pats pieslēdzu un tagad...

Lattelecom -

PIEMERAM UK INTERNET TAKSAFONI IR UZ KATRA STUURA.ISDN IR JAU PAGATNE VISIEM IR BROADBOAND I PIESLEGUMI DATU PARAIDE 56MBS WIFI INTERNETAM JAUKI:)

Lattelecom - Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem

Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem. Pēcpusdienā, vakarā, dažreiz pat naktī lapa verās vienu minūti. Ārzemju lapas jāgaida līdz novecosi. To iTV vispār nēsmu redzējis divus mēnešus. Ja redz tad raustās tā, ka nevar neko skatīties. Vispar nesaprotu kur var piedavat 10mb/sek, ja lapa velkas ar 10Kb/Sek.

Lattelecom -

Mājas DSL Interneta pieslēgums ir kļuvis nelietojams tiem, kuriem Internets asociējas ar starptautisku tīklu nevis tikai ar vietējo Latvijas lapu apskati.

Lattelecom -

LATTELEKOMAA labu speciaalistu nav(tas ir ljoti maigi teikts...man iekshaa viss vaaraas no dusmaam).Telefona liiniju manai maatei velk jau pusgadu,soliija,ka buushot gatavs veel novembrii.. Bet man piespiedu kaartaa veel nedeelju jaalieto maajas DSL,no kura es atteicos sliktaas kvalitaates deelj... kaut gan liigumaa rakstiits ,ka peec klienta pieprasiijuma MDSL atsleegshot 3darba dienu laikaa..... KAA LAI CIINAAS PRET SHO "MONSTRU" ? Un kaapeec sleepjas priekshnieciiba no tautas?..kaut gan var jau saprast- paaraak daudz meeslu shie ir sataisiijushi....

Lattelecom - Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē Neiesaku pieslēgties lattelekom nepilda solījumus - interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē, dsl ātrums lēnāks ka modemam, bet nauda tiek iekasēta pilna apmēra!!!

Lattelecom -

esmu sasutis par lattelekom majas dsl 5mb/s saldus raj. realais atrums 11kb/sec/