www.sudzibas.lv Tet Numuri un to atšifrēšana

Lattelecom - Numuri un to atšifrēšana

Gribu darīt zināmu, ka Lattelecom šmauc savus klientus ar saviem numuriem, kuri it kā ir viņu, bet pieder citiem pakalpojumu sniedzējiem, Konkrētajā gadījumā, es zvanīju uz numuru, kuru regulāri zvanīju un tas man bija bez maksas, jo visu laiku bija Lattelecom pārvaldīšanā, bet saņemot jauno rēķinu kaonstatēju, ka ir aprēķināta samaksa, jo tas neesot Lattelecom pakalpojuma sniedzējs. Lattelecom atbildēja, arī tā, ka nevarot zināt par visiem sniedzējiem, ka tas esot viņu numerācijas numurs, un VPTA man paziņoja, ka to nevarot fiziski uz katru maksas tālruni paziņot atsevišķi, tāpēc pašam esot jānoskaidrojot adresāta pakalpojuma sniedzējs.

P

A AnGos 18.05.2011

Nu bet pareizi! Tagad nedēļas laikā var nomainīt operatoru :) Un LTC tāpat kā citiem operatoriem, nav pienākums vaktēt un informēt tevi! Tādu kā tu vari būt 1000šiem :)
LTC nav vainīgs!!!

J Jurīts 18.05.2011

Mjā! latvijas sabiedrība degradējās! Nu jau arī sabiedrība sāk rīkoties kā politiķi, kuri nekad nav vainīgi! Tāpat ir ar šīs daunu valsts iedzīvotājiem. Visi riņķī vainīgi, tikai ne pats!
Murmuli, ja prāta nav, tad maksā! Ieej www.numuri.lv un pārbaudi kuram pakalpojumu sniedzējam šis numurs pieder! Nu dauni, vairāk nekas!
Sava slinkuma pēc atkal visi riņķī vainīgi, tikai ne pats! Kaut gan ja paskaties reāli uz šīm lietām, tad pats vien esi vislielākais vaininieks!

99 gadījumos no 100 cilvēks savās likstās ir pats vainīgs!

5 59olga59 06.06.2013

А я вообще не понимаю, почему у Lattelecoma (как телефонного провайдера) столько клиентов. Цены у него наглые (по другому не назовешь), причем почти все нахаляву досталось с Советских времен. Я не собираюсь хвалить не Tele 2, ни BITE, ни LMT, ни кого другого, но сейчас по мобильному телефону за 5 Ls можно говорить целый месяц до потери пульса. Нет денег (ну такое, к сожалению, случается в жизни), можно купить самую дешевую pagarināšanas карточку и по крайней мере принимать звонки. Мобильный телефон эти фирмы постоянным клиентам раздают часто бесплатно, всячести стараются беречь долгосрочных клиентов. Цены подержанных мобильных телефонов такие, что их могут позволить себе и бомжи, и пенсионеры, и безработные.
Думаю, что это инерция мышления, что в доме или офисе должен быть обязательно стационарный телефон. Считаю, что с техническим прогрессом, в настоящее время, стационарный телефон ( а конкретно Lattelecom с его отношением к свои клиентам, со своей жадностью) должен просто отмереть как рудимент.
Конечно, Angos, прав, когда пишет в комментариях, что LTC (как и другой оператор) не обязан информировать Prastais, что номер, которому он звонит, теперь принадлежит другому оператору. Но чисто из уважения к клиенту ( у которого как я поняла тариф Бесплатные звонки в сети LTC, т.е. Prastais каждый месяц платит совсем не малую сумму) должен был на первый раз, по просьбе Prastaisa, не взымать деньги за этот разговор в другую сеть.
Да LTC обогатился не некоторую сумму, а мы лишний раз убедились, что LTC жадная и не умная организация.