Swedbank

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Swedbank - Sūdzības un atsauksmes

Swedbank - Studiju kredīts - brīdinājums jaunajiem studēt gribētājiem!

Studiju kredīts - brīdinājums jaunajiem studēt gribētājiem! Sveiciens! Gribu pabrīdināt jaunos studēt gribētājus un jauniešu vecākus! Īsumā, 2012. Gadā izvēlējos augstskolu un, protams, kā liela daļa jauniešu izmantoju bankas piedāvāto iespēju, jeb studijas apmaksāt ar studiju kredīta starpniecību. Ierados Madonas filiālē un tur man sieviete izskaidroja, ka jā, šāda iespēja ir un nosacījumi paredz, ka beidzot studijas, jeb pienākot 2016. Gadam tiek dots laiks 12 Mēneši, lai es atrastu darbu un sāktu maksāt saistības, kuras izriet no aizņēmuma...

Swedbank - Krāpšana!!!!

Krāpšana!!!! Dārgi mīli cilvēki! Kas notiek ar swedbanku! Man aizmugurē iebrauca mašīnā kurai bija apdrošina swedbanka un swedbanka vel grib sataisīt 50/50 un pierakstīt ka es ari esmu vainīgs! Laikam cilvēki palek gudri ņem savu naudu ara no swedbanka un swedbanka doma ka dabūt naudu no cilvēkiem! Bieži zvana krāpnieki zin vārdu un ka cilvēks ir swedbanka klients! Loti bieži zvana prasa lietotājā paroli! Un es nevaru saprot ka vispār krāpnieki zin ka mani sauc un ka es esmu swedbanka klients? No kurenas krāpniekiem tāda informācija?

Swedbank - Плохой сервис!

Плохой сервис! Народ! Не храните деньги в swedbank активизировались мошенники! Звонят постоянно представляясь сотрудниками swedbanka и выступают в роли омнива и дпд курьерами где очень трудно догадаться что ето мошенники! У меня так украли 615 евро! Если не сейчас то потом все равно найдут другие варианты как ваши деньги украсть! Лучше все снимайте и переходите в местный латвийский банк! Мошенники уже четко знают сто вы клиент этого банка и даже как вас звать! Возможно утечка! Банк вам ничего никогда не вернёт и них, хорошие подкованные юристы! Берегите себя и своих близких будьте очень внимательны!

Swedbank - Slikts serviz!

Slikts serviz! Мне на лиго взади въехала машина! Виновник аварии застрован в swedbanke! Машина ладно железо! Подождать и сделать можно! А вот спина болит после дтп, обследовался в больнице отослал заключение и сделал все необходимое что они требуют, и что мне необходима реабилитация они досихпор непозванили и нечего не прислали! Может надеются сто будет чудо! Или пересматривают так и чтоб не дать ничего на реабилитацию!

Swedbank - Мошенничество

Мошенничество В swedbanke опасно хранить деньги! Мошенники активизировались как некогда представляются сотрудниками этого банка и уже знают не того что вы клиент этого банка но и как вас звать! В случии кражи вам ничего никто ничего не вернёт! Так зачем лишний раз рисковать и переживать? Предупредите как можно больше людей система в этом банке к великому сожалению ненадежна!

Swedbank - Krāpšana

Krāpšana Позвонили представились представителями банка, и сказали что нужно сделать новый счёт, так как с этого выполнялись мошеннические действия. В итоге сняли 700 евро со счёта. Взломали в итоге 2 банковских счёта. В самом отделии банка было спокойное отношения банка, сказали что у них такие ситуации каждый день. Служба безопасности плохо работает, либо за одно с мошенниками.

N Nastja9710 08.07.2021
Komentāri 6 Bankas

Swedbank - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Man bez brīdinājuma tika dzēsts Smart Id konts. Man šodien bija jāveic maksājums. Ja es šodien to neveikšu tad man būs soda sankcijas. Svētdienas dienā es nevaru atjaunot savu Smart Id. Man būs jāmaina banka jo swedbankai es vairāk neuzticos. Jo ja jūs nebrīdiniet kad beidzas smart id tad esiet tik laipni un nodrošiniet kvalitatīvu servisu. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem.

Swedbank apdrošināšana - Krāpšanās, naudas sūknēšana bez brīdinājuma

Krāpšanās, naudas sūknēšana bez brīdinājuma Ne banka, bet kaut kāda kaka. Bija noslēgts apdrošināšanas līgums. Kurš beidzās 01/06, mašīna izlikta uz pārdošanu, jeb jauns līgums nav vajadzīgs. Kā jau citās octa apdrošināšanas kompānijās parasti atnāk sms, ar tekstu pagarināt apdrošināšanu vai nē 3-5 dienas pirms Octa beigām, bija domāts ka te tieši tas pats. Vai arī pirmdien 1 nedēļu pirms līguma beigām zvanīt un jautāt kā pārtraukt polisi. Vakar vakarā tika ielikta nauda kontā rēķina apmaksai. Šodien iegāju veikalā, zināju ka pēc pirkuma...

Swedbank, Origo filiāle - Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti

Pretīga apkalpošana, neievēro korporatīvo un lietišķo etiķeti Šodien nepatīkama attieksme Swedbank filiālē Origo. Darbiniece runā žargonos, it kā nebūtu sen papļāpājusi par dzīvi. Man cilvēkam ar augstāko izglītību sāk stāstīt kut kādu sviestu, kur man kas jālasa. Pilnīga muļķe. Kā man ir noriebies ej kurā iestādē gribi, visur pretīga attieksme, nav augsta līmeņa apkalpošana. Vc4 dermaclinikā arī šausmīga, foto centrā arī šausmīga. Vai Latvijā ir tikai i.. Dioti visās malās? Kur ir normālie cilvēki? Ar normālu klientu apkalpošanas kultūru? Kur? Es neesmu vairs nekur redzējusi. Pēdējās nedēļās viens vājprāts.

W wwoki 14.04.2021
Komentāri 11 Bankas

Swedbank - Krāpšana

Krāpšana Не надёжный банк! Со счёта постоянно пропадают деньги.. Когда звонишь в сервисный центр - ощущение что работникам не выплачивают зарплату, но работа продолжается.. Отвечают стандартными фразами по «шаблону» понял наконец-то что нужно бежать из этой «канторы»! Всем удачи 👍

Swedbank - Ненадежный банк!

Ненадежный банк! Народ машейнеки четко знают что вы клиент swedbanka! Звонят с номера как в swedbank! Последния цыфра отличается в конце номера! Как думаете может утечка идет из банка? Деньги походу точно лучше снимать надо или в другой банк перивсти! Да и вообще в банк всегда очень трудно дозвонится пока соединит (иногда очень долго ждать надо на линии)

Swedbank - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис 13 марта 2021 года приехал с матерью пенсионеркой в филиал банка на улице маскавас по предварительной записи для получения услуги интернет-банка через смартфон. Работники вели себя просто отвратительно, не одно предложение до конца не выслушивали, постоянно перебивая и утверждая, что сеньорам пенсионерам интернет банк не нужен. В конце общения сообщили, что им дано указание "таким как мы" интернет услуги не оформлять. После моего желания записаться на приём в другой день, когда на месте будут...

J Jurij-2.s 14.03.2021

Swedbank - Swedbank ненадежен

Swedbank ненадежен Swedbank ненадежен действуют мошейнеки! Swedbank не может защитить счета клиентов! Воруют деньги со счетов клиентов с подключением Smar ID! Пока дозванился сняли со счета 615evro! Посоветуйте что делать? Как от банка получить пропавшие деньги?

Swedbank - Slikts serviss

Slikts serviss Nepamatota kartes slēgšana bez iemesla un bez brīdinājuma. Esošās kartes neatjaunoša pēc lūguma. Banka karti deaktivizēja uz visiem laikiem bez manas piekrišanas un bez lūguma. Banka spēlējas ar manu naudu un piekļuvi tai.

A Atsauksme111 04.03.2021
Komentāri 0 Bankas

Swedbank - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Pieņem darbā cilvēkus, kuri pat nevar nodrošināt normālo līguma parakstīšanu! Ņirgāšanā pret vecu cilvēku! Pēc apmeklējuma šajā bankas filiālē pagāja vairākas dienas, bet viņi piezvanīja un lūdza nākt vēlreiz, jo aizmirsa (!) iedot vēl vienu līguma kopiju parakstīšanai. (lai to saprast bija būs nedēļu jādoma.) atkal ierodoties tur, no otra pilsētas gala, tomēr bija parakstīts tas līgums (vēlreiz.) atnākot pieturā, kas arī nav tuvumā, atkal sāk zavnīt no bankas (pēc minutiem 15-30! "zibenīga...

O Odrija 23.02.2021
Komentāri 0 Bankas

Swedbank - Čekisti

Čekisti Swedbank ir pilnīga čeksitu banka! Grib ielīst ārvalstu kontos. Iesaku šajai bankai iet ar līkumu! Ja jums ir konts ārvalstīs kur saņemat algu, tad viņi noteikti gribēs tajā ielūkoties, lai gan šāda pamata nav. Arī savos aicinājumos viņi nenorāda nekādus normatīvos aktus. Domāju, ka viņi praktizē negodīgu kompercpraksi. Citās bankās neesmu saskāries ar šādiem brīnumiem.

J Jimmis 09.02.2021
Komentāri 2 Bankas

Swedbank - Bankomāts

Bankomāts Bankomāts adresē hipokrāta 28 definēts kā naudas iemaksas/izmaksas. Diemžēl jau otro nedēļu šajā bankomāta nav iespējama naudas iemaksas funkcija. Šāda veida bankomāts tas ir vienīgais mežciema mikrorajonā. Tas ir nepieņemami īpaši šajos covit apstākļos! Lai veiktu naudas iemaksu ir jāriskē un jādodas braucienā ar sabiedrisko transportu līdz tuvākajiem bankomātiem, kas atrodas purvciemā vai alfas rajonā. Ar cieņu, Raimonda Lepa

R Rivita 02.02.2021

Swedbank - Racism, discrimination and incompetence

Racism, discrimination and incompetence The most incompetent bank in all Europe . Employees are rude, disrespectful, racist,and not interested to solve costumer problem. Customer blaming its very common practice in Swedbank. If you want invest money in Latvia, never ever use Swedbank. They will treat you like a second class citizen.

I Inga Subashi 19.12.2020
Komentāri 0

Swedbank - Strīds

Strīds 09.12. Bankrotē iegadājos lietotu telefonu.samaksaju ar bankas karti apstrāde nenotika, darbinieks palūdza vēlreiz nopikstināt karti, ok. Par laimi savācu visus čekus un mājas konstatēju ka ir noņemta dubulta summa. 114 eiro 2×. Zvaniju uz lombardu viņiem viss ok. Zvaniju uz savu banku, no viņu puses arī nekādas probleimas neesot. Nākošā dienā zvanu atkal uz lombardu, prasu kas notiek? Tātad, lombarda terminalu atbild swedbank, un lai atgūtu šo summu ir jāgaida no 7 -10 dienām, taa nauda esot, rezervèta un tas nozīmē, ka cilvēkam deļ tā ir jāpaliek bez naudas,tikmēr kamēr viņi tā grib.

Swedbank - Ciniska apkalpošana

Ciniska apkalpošana Rūgta pieredze klientu apkalpošanā. Darbinieks nelaipns, iesāk sarunu uzbrūkoši, liedz izmantot bankas noteiktās tiesības, nepārzin bankas noteikumus, nekompetences ietvaros maldina klientu un kļūst cinisks. Nepārzina terminoloģija – neizšķir: deklarēto, dzīves vietas, un kontaktadresi. Līdz šim sliktākā komunikācija ar swedbank 20 gados.

A Andinsh 14.12.2020