www.sudzibas.lv Swedbank Apzināta invalīdu maldināšana

Swedbank - Apzināta invalīdu maldināšana

Sveicināti!
Vēlējos informēt sabiedrību par swedbank izdarībām, īpaši invalīdus, viņu tuviniekus!
2020. Gadā, swedbank, ņēmu valsts garantēto studiju kredītu 2600 eiro apmērā. Aptuveni pēc gada veicu pirmo atmaksu – 600 eiro. 2023. Gadā nopietni saslimu, vdēāvk nolēma piešķirt ii grupas invaliditāti. Tiklīdz saņēmu invaliditātes apliecību, pierakstīju bankas ziņojumu, pamatojoties uz savstarpēji noslēgtā līguma 8.1. Punktu. Īsāk – ja klients ir ieguvis ii grupu, kredīts nav jāatmaksā. Tas nozīmē, ka atlikušos 2000 eiro bankai maksā altum jeb mans galvotājs. Atbilde no bankas bija jāgaida nedēļu, saņēmu kodolīgu tekstu, bez pamatojuma - šis nav gadījums, kas atbilst bankas noteikumiem. Lietā iesaistīju personu, kura izcili pārzina Latvijas likumus. Pēc neskaitāmām sarakstēm un vairākiem zvaniem, swedbank atzina savu vainu. Man tika atgriezti nepamatoti ieturētie naudas līdzekļi (ikmēneša maksa par kredītu un procenti) . Oktobra sākumā saņēmu vēstuli no bankas ar norādi, ka esmu parādniece, man nedēļas laikā jāatmaksā parāds (lasītāju ievērībai – swedbank atzina, ka tika nepamatoti ieturēti naudas līdzekļi) . Atkal pieaicināju personu, kura pārzina likumus, zvanīju uz banku. Swedbank atkal atzina savu kļūdu, apsolīja, ka līdz oktobra beigām jautājums ar kredītu tiks pilnībā slēgts. Vai te nav pamatojums vērsties tādās instancēs kā fktf un tiesa? Kā ar invalīdiem, kuri nepārzina likumus un viņiem nav personas, ko aicināt palīgā cīņā ar bankām vai līdzīgām instancēm?

18.10.2023

S Spuris 20.10.2023

Rakstiet noteikti tiesai iesniegumu pret tās valsts zviedru banku,kura atbalsta pedofīlus un t.t.

Pacco_al 07.01.2024

Nevajag savu personīgo nepatiku pret banku, reducēt uz jeb kuru situāciju.
Ja nespēj valdīt savus dusmu uzplūdus - aizej un ielc Daugavā.

Pacco_al 07.01.2024

Pierītu - situācija nepatīkama un slikts serviss no bankas. Lai nebūtu vairāk jākaro ar šo situāciju, pieprasiet lūdzu no bankas izziņu par saistību izpildi un kad jau nākamjā reizē, kaut ko tādu saņemsiet, nosūtiet viņiem šo izziņu.