www.sudzibas.lv Swedbank Invalīda diskriminācija

Swedbank - Invalīda diskriminācija

Rīgas plazas filiālē 20.12.2022 pie 1. Kases pulksten 15: 45. Swedbank darbiniece izrādīja klaju necieņu pret 1. Grupas invalīdu. Redzot to ka viņa nav spējīga pat galvu noturēt uz augšu, viņa lika viņai pildīt anketas 4 lapas pašai un neļāva man palīdzēt māsai kaut gan viņa turpat blakus bija! Pat pasaucot menedžeri arī menedžere izrādīja tādu pašu attieksmi! Necieņa un nelaipna attieksme bija skaidri redzama. Šādiem cilvēkiem nevajadzētu strādāt klientu apkalpošanas sfērā! Ja tik ļoti nepatīk cilvēki tad būtu vēlams izvēlēties atbilstošu profesiju, varbūt ir vērts apsvērt profesijas maiņu, nevis pretīgi izturēties pret cilvēkiem kam jau tā dzīvē ir grūti. Un kad jautāja parādīt noteikumus pēc kuriem balstoties viņi neļauj palidzēt aizpildīt anketu lai atvērtu kontu, nelaipni teica ka lai raksta sūdzību!

21.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (5)

B Bez_vārds 21.12.2022

Oficiāli māsa ir noformēta kā likumiskais aizbildnis? Tikai tādā gadījumā var invalīda vietā kautko pildīt.

T taisnibascinitajs3 21.12.2022

Mūsdienās sodi par datu drošības regulas pārkāpumiem ir pārāk lieli, lai stļautu trešajām pusēm skatīties sensitīvus datus, kaut arī varbūt tā ir Jūsu māsa. Cilvēcīgi var saprast, bet mūsdienās tāda kārtība.

A absinthia_ 21.12.2022

Tiesi ta ja nav oficialais aizbildnis tad banka nezin vai esat radinieki vai kads krapnieks sez blakus un megina invalida pabalstus parslegt uz savu algas kontu

Good Intentions 21.12.2022

Kā jau pārējie minēja, tad jābūt oficiālam aizbildnim, lai pildītu tās personas vietā. Ja pat nebūtu invalīds, tad būtu tādi pati attieksmi.

Good Intentions 21.12.2022

Es saprotu, ka likumu ir daudz taču, kā Latvijas pilsonim likumi ir jāzin un nevienam nezināšanas gadijuma jums nav jāmāca. Nevelti saka, likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes