Swedbank - Krāpšana

Pilnīgi nepamatoti banka no mana konta krāpniekiem pārskaitīja divos maksājumos naudu no mana konta uz krāpnieku kontu Spānija. Situācija ir bankas sistēma diezgan traģiska, jo man atrodoties māja, no konta noskaita naudu, banka pati bloķē karti, es apstiprinu, nauda ir rezervācija jo starpvalstu maksājums, zvanu rakstu, lai neveic darījumu, vienalga banka pārskaita, atsūta paziņojumu, pati visu esmu apstiprinājusī. Lai gan nekad banka neesmu izveidojusi digitālo karti un apstiprinājusi kautkadus tokenus! Grib man pieradīt ka pati esmu to veikusi un pati izņēmusi naudu bankā Spānija no termināļa, lai gan atrados Latvija un nekad neesmu bijusi Spānijā. Bankas sistēma šobrīd apdraud visu iedzīvotāju un uzņēmumu naudu! Ja tik brīvi krāpniekiem pārskaita naudu! Un rupji un nelaipni visās filiāles norada, ko no mums gribat, visur pati esat vainīga! Diemžēl neesmu muļķe un nekādfsa darbības neesmu veikusi lai nauda tiktu pārskaitīta. Uz manu lūgumu atcelt rezervāciju nereaģēja un divas dienas vēlāk naudu krāpniekiem pārskaitīja, uzskatot ka pati šajā laika kad banka pati bloķēja karti, esmu maksājumu, ar svešu ierīci apstiprinājusi digitalo karti google wallet maciņu, un tokenus, pati ievadījusi bankas sūtīto vienreizējo kodu sev nepiederošā ierīcē, koatsūtijusi banka, lai gan sākotnēji bankas darbinieki norādīja ka nesūta nekādus google pay kodus, tomēr vēlāk norada ka tāds tika sūtīts internetbanka un es to esmu pati apstiprinājusi!. Vārdu sakot bsnka grib pierādīt ka esmu pati pie visa vainīga un nepārbaudot nekādus datus un nepārliecinoties par krapniecību, lai gan visas dienas garuma bankas sistēma pati ir konstatējusi ka no mana konta mēģina noskaitīt naudu, vienalga veica darījumu! Lūdzu pārliecinieties cik droša ir vispār šī banka. J jebkurš var mierīgi noskaitīt no jūsu konta bez jums naudu. Atgādināšu, nevienam nekādus savus datus netiku izpaudusi, nekādus pirkumus internetā neveicu, un neviens krāpnieks man neko nav jautājis. Viss darījums vispār tika veikts ne no manas ierīces un banka to redzēja! Atvainojos par raksta kļūdām un neprecizitāti, bet ir ļoti sāpīgs jautājums!

29.08.2023

S sumup 29.08.2023

esi izmisumaa.saprotams..bet neviena banka nevar veikt nekaadus darijumus ar tavu naudu.ja neesi ievadiijusi.sava konta datus..lati lozajoji..tagad meegini banku padariit vainiigu..neliidzees tava gaudoshana..turpini internetaa visu ko pirkt..buus maaciiba tev

Pacco_al 07.01.2024

Jā diemžēl mūsu lēticīgie cilvēki uzķeras uz visādu krāpnieku trikiem un pēc tam mēģina visu vainu novelt bravūrīgi uz banku, es lūk neko neesmu pārkaitījusi, nekādu piekrišanu neesmu devusi. Tas ir muļķīgi, jo tāpat vien bez jūsu līdzdalības (apzinātas vai neapzinātas) nekas nevar notikt. Banka lūk nesargā manu naudu.

J Jana Kreicamane 29.08.2023

Nu tur jau tā lieta ka neiepèrkos internetà, un karti neesmu tokenojusi un nekad neesmu izveidojusi digitalo maku un totenus, vel jo vairak tas nebija darits no mana telefona! Un datus netiku nevienam nekad devusi vai sutijusi! Takà neapvaino ja nau zinàmi faktu

C Claudīna Klaumas 04.09.2023

Es Tev pilnībā piekrītu. man 16.08.2023, finanšu nozagti ar REMITLLY Bank starpniecību 187.99€ UN ar bez mana apstiprinājumu, uzreiz zvanīju gan vienai gan otrai bankai, REMITLLY bank atbildēja mums tāda konta nav, sazinies ar SWEDBANK, sazinājos ar SWEDBANK viņi pasaka lai mēs varētu atcelt rezervācijas maksājumu mums vajag apstiprinājumu no REMITLLY BANK, kurā atbildēja tāda konta nav aizsūtīju skrinsotu no sarakstes ar REMITLLY BANK, atnāk atbilde mēs neko nevaram izdarīt, dodieties uz tuvāko swedbank filiāli kārtējiem visu uz vietas. Beigās atnāk atbilde no SWEDBANK mēs nevaram atcelt rezervācijas maksu, ko tas jau ir aizgājis pie saņēmēja. Šodien saņēmu algu no darba devēja, un atkal uzdarbojas REMITLLY BANK un atkal tika noņemta nauda bez mana apstiprinājuma, pll.. 13:10 atnāk paziņojums ka samaksāts un rezervēts maksājums,, PIRKUMS 557367******0597 04.09.23 13:10 362.99 EUR (271918) REMITLY 3538000869992000IE un atkal bez mana apstiprinājuma, zvanīju uzreiz bankai lai atceļ, rezervācijas maksājumu, bet viņi atbilde mēs nevaram atcelt rezervāciju zvaniet valsts policijai sakiet ka jums nozaga naudu no bankas konta bez jūsu apstiprinājuma, policija atbilde mums vajag bankas izrakstu. Ko es ar izdarīju nosūtīju bankas izrakstu, u. Gaidām atbildi. Banka bloķēja manu karti lai neturpinās smaksajumi. Un tā nav pirmā reize, un joprojām ne banka ne policija nav sniegusi atbildi. REMITLLY bank neatbild un sāka konts neeksistē, swedbank situācijā nevar palīdzēt saņēmuši pretenziju no manas puses bet nekā. Tai skaista swedbank konts bloķēts uz visiem laikiem. Un es varu necerēt atfut kopā 550,98€ banka nepalīdz.

J Jana Kreicmane 05.09.2023

nu ne banka ne policija nav ieintresētas mums nedz palīdzēt nedz nakt pretī, es jau no 08.08.2023 cīnos lai pierādītu ka neesmu neko pirkusi, un mana gadījuma nav pat kam jautat jo nav pat veikts pirkums vienkarši no kautkada termināļa par kuru bankai nav ne jausmas Spānijā, no svešas ierīces ir noņemta nauda. un banka pat nezin uz kuru banku aizskaitījusi naudu!. Jo pati esmu visu izdarījusi, un banka nevar rezervaciju atcelt jo tas kas naudu pieprasa nav atcēlis darījumu, tas nekas ka es teicu ka ta neesmu es. Nu neesmu spanija un neveicu darījumu. tas pat nav pirkums, nav banka... Un policija skaidri pateica vari necensties šādos gadījumos naudu neatgūt! un banka dara to pašu. un galvenais ka turpina arvien tas pašas lietas notikt un ja man uz konta būtu 10000 un 3000 taja brīdī tad visa nauda būtu parskaitīta.. arī vel turpmak, tas vienkarši ir ārprāts. Nezinu kur versties... bankai atbildīgo cilveku nav!Š OBRĪD VEL GAIDU KO ATBILDĒS POLICIJA JO IR UZS.AKTA KRIMINALLIETA, BET BAIGI JAU NECERU JO ESMU VIENA NO TŪKSTOŠIEM, uzdodu jautajumus , zvanu rakstu , atbildes nav , un tikko paziņoja ka ir atvaļinajumā, bet pats labakais ir tas ka sazvanot kriminalpoliciju un jautajot cik talu ir mana lieta viņa pat neapjautajas kas zvana un kada lieta, uzreiz saka es jau jūsu tēvam visu izstastiu... kas jadara... bet mans tēvs kapsetā jau 40 gadus... sajaukt var visi bet ne jau 3 reizes pec kartas... vienkārši tadi cilveki uzņem mūsu lietas, sāku aizdomaties...kas notiek... nezinu vai kas līdzīgs notiek citas bankās un cik daudz ir šādu gadījumu ka mūsējie... bet labi tas nav... 620 eiro ir tomēr man liela nauda...

C Claudīna Klaumas 04.09.2023

Es Tev pilnīgi piekrītu. man 16.08.2023, tika nozagti ar REMITLLY Bank starpniecību 187.99€ UN ar bez mana apstiprinājumu, uzreiz zvanīju gan vienai gan otrai bankai, REMITLLY bank atbildēja mums tāda konta nav, sazinies ar SWEDBANK, sazinājos ar SWEDBANK viņi pasaka lai mēs varētu atcelt rezervācijas maksājumu mums vajag apstiprinājumu no REMITLLY BANK, kurā atbildēja tāda konta nav aizsūtīju skrinsotu no sarakstes ar REMITLLY BANK, atnāk atbilde mēs neko nevaram izdarīt, dodieties uz tuvāko swedbank filiāli kārtojiet visu uz vietas. Beigās atnāk atbilde no SWEDBANK mēs nevaram atcelt rezervācijas maksu, jo tas jau ir aizgājis pie saņēmēja. Šodien saņēmu algu no darba devēja, un atkal uzdarbojas REMITLLY BANK un atkal tika noņemta nauda bez mana apstiprinājuma, pll.. 13:10 atnāk paziņojums ka samaksāts un rezervēts maksājums,, PIRKUMS 557367******0597 04.09.23 13:10 362.99 EUR (271918) REMITLY 3538000869992000IE un atkal bez mana apstiprinājuma, zvanīju uzreiz bankai lai atceļ, rezervācijas maksājumu, bet viņi atbildēja mēs nevaram atcelt rezervāciju zvaniet valsts policijai sakiet ka jums nozaga naudu no bankas konta bez jūsu apstiprinājuma, policija atbilde mums vajag bankas izrakstu. Ko es ar izdarīju nosūtīju bankas izrakstu, un tagat Gaidām atbildi. Banka bloķēja manu karti lai neturpinās maksajumi. Un tā nav pirmā reize, un joprojām ne banka ne policija nav sniegusi atbildi. REMITLLY bank neatbild un saka konts neeksistē, swedbank nevar palīdzēt, saņēmuši pretenziju no manas puses bet nekā. Tai skaita swedbank konts bloķēts uz visiem laikiem. Un es varu necerēt atgut kopā 550,98€ banka nepalīdz. MANI VISPĀR SAUC MAREKS JANKOVSKIS, BED CLAUDINA KLAUMAS IR TĀ KAS PAT UZLAUZA MANU FACEBOOK.

J Jana Kreicmane 05.09.2023

VARI LŪDZU IEDOT SAVU KONTAKT E PASTU LAI VARU SAZINATIES UN KOPĪGI MĒĢINAT KO DARĪT!

D Domaataajs 05.09.2023

Gadījumā kādu laiku pirms tam nesaņēmāt īsziņu ar tekstu, kas līdzīgs "Jūsu sūtījums ir aizturēts, lai apstiprinātu sūtījumu (un tad links)", kuru atvērāt un aizpildījāt?

J Jana Kreicmane 05.09.2023

Nē tādu nesaņēmu , un linkus parasti vaļā neveru, Bet šādu tekstu ar linku saņēmu spamā divas dienas atpakaķ protams neko neveru vaļā un izdzēsu!

J Jana Kreicmane 11.09.2023

Attapsies tad kad nekur datus neievadīsi un nekur neko nepirksi, bet naudiņu noskaitīs ta vai tā.. un pateiks ka pati ka saki datus ievadi, un pati perc, teleportējies un no sava konta cita pasaules valstī no terminaļa npskaitīsi naudiņu.. pati, lai gan taja pašā laika gulēsi uz dīvaniņ a un domasi ka tava naudiņa banciņa ir drošībā!Nē ta lūk nav!Banka ne par ko neatbild , un nav droša , nekada gadījumā. Krapnieki kontrolē bankas, kad un cik grib noskaita naudu, un tu lūk esi bezspēcīgs jo arī policija tur neko darīt nevar!Tads ir šis stasts... turi nauduzeķē un ceri ka nesagrauzīs tārpi...

Pacco_al 07.01.2024

Krāpnieki nekontrolē bankas. Stulbi ir tā uzskatīt, taču krāpnieki veikli izmanto bankas produktus, (maksājumu pieņemšanu) lai apkrāptu lētticīgus un neizonošus cilvekus.
Mūsu bankas savukārt ar muļķīšiem kuri kā vienmēr neko neizna un neko nav darījuši pārāk auklējas. Kā risniājums ierobežot tādiem piejamos bankas pakalojumus. Atgriezties pie konta kartēm ar kurā var tikai naudu pašas bankas bankomāta noņemt un viss. Gribi lieto tādu, negribi ej uz citu banku, ja nemāki ar maksāšanas līdzekliem apieties. Bankai par tavu stulbumu nav jāmaksā.

J Jana Kreicmane 10.01.2024

...mu bet protams, katram savs viedoklis , cik kurš stulbs vai nezinošss, bet izejot cauri visam ir secinajumi un tie arī ir katram savi, un nebūt nav jabūt super zinošam vai kadi citadi izglītotam lai visu saprastu, atbildību nevien ne par ko neuzņemās, un neko pierādīt tu nevari, visu cieņu bankam un pastavošajai viņu sistemai, godam viņi aizsarga savu naudu, bet ne klientu... un tamdēļ ir tik milzum daudz apkrapto gan zinošo gan nezinošo klientu. J au visi ir tik gudri un izglītoti, kamdeļ tad neveido savas spec apmācības ka tadiem ka man un vēl 100 līdzīgo nepazustu nauda no kontiem. bet zinu šeit arī būs kas teiks, pati stulba , zini tak ko un ka darīt, bet protams, līdz šim nezinaju , bet tagad zinu... un ja iesaku pašiem visiem gudrīšiem iziet cauri banku sistemai un kautko pieradīt... paskatīšos ka jums ies... un ja ta arī līdz sim ne banka ne policija nekadu atbildi man nav sniegusi, tikai to ka pati pie visa vainīga... un bez tiešiem pierādījumiem... ir tata lieta ka tev nemaz nekas nekur nav jāievada vai jāperk vai neviens tavus datus nekur nenozog... vienkarši hakeri tiek klāt banku sistemai un uzlauž viņus... un tad nu ja tu pagadies viņu klientu loka tad zini ka naudas nebūs... un neko tu pierādīt nevaresi... un policija arī ir bezspēcīga... respektīvi viņi nemaz šīs lietas neizskata...