Super Netto

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Super Netto - Sūdzības un atsauksmes

Supernetto Madona - RUPJĀS PĀRDEVĒJAS

RUPJĀS PĀRDEVĒJAS Vienkārši šausmas! cenas nepareizas, prece salikta neatbilstosi cenām. pārdevējas rupjas un ļoti nepieklājīgas! zinu cilvekus, kas ieperkoties skaita santimus, lai sanaktu gan maize, gan ko uz tas maizites uzlikt, bet nepareizo cenu del kase vel izlama ka trukstot naudas! vaditājai sudzeties nav jegas, ta ka traka vista skrien virsū kauties! ir viena ipasa pardeveja, pevecaka gados, blonda, ar izteiktu dzimumzimi uz sejas, vina pārtiku burtiski ar speku sviez pa lenti, un ja kaut ko iebilst, brec- nepatik ejiet citur! Ja esat madona - neejiet tur!

Supernetto - pircēji

pircēji Šoreiz ne par veikala trūkumiem vai par nepieklājīgiem darbiniekiem... bet gan par pircējiem! Strādāju Super Netto par kasieru-pārdevēju, un ziniet, kādreiz domāju par citām kasierēm "Kā viņa tā var tā un šitā ar mani runāt" utt. Bet tagad ļoti labi saprotu, kāpēc... Paši pircēji noved kasieres līdz tādam stāvoklim, ka laipnai būt, piedodiet, nav iespējams!! Nesen bija gadījums, ka man solīja "sadot pa purnu" (maigi izsakoties), jo, redziet, es esmu nepareizi nolikusi puiša (jā, tieši jauna...

S shady lady 13.06.2008
Komentāri 6 Veikali

Supernetto - valodas likums

valodas likums super netto kauguros ir mainīta oficiālā valsts valoda! tagad tā ir krievu, nevis latviešu! tā kā iepērkoties tur, r;eķinieties ar to, ka jāzin krievu valodu, citadi ar kasieri saprasties neizdosies!

A aija 29.03.2008
Komentāri 20 Veikali

Supernetto - Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas

Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas Nesen iepirkos Super neto veikalā. Nu jau šogad, janvāra pirmajās dienās. Ieraudzīju akciju uz Šampanieti. Izdomāju nopirkt 2 pudeles. Pārdevēja iesita no sākuma 1 tad paņēma otru pudeli pareizināja to ar 2 un izsita čeku. Skatoties tajā starp pārejiem pirkumiem redzēju 2 rindiņas ar šampanieti. Pārnākot mājās ieraudzīju ka viens no pirkumiem bija reizināts ar 2. Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas.

R Raimonds 21.01.2008
Komentāri 5 Veikali

Supernetto -

Supernetto, veikals kur vairs neiegrieziishos, Bikernieku ielaa 21 man no konta nonjeema naudu un peec tam pateica uz kartes naudas neesot, visus pirkumus biju spiesta atstaat veikalaa, un kaa tad aizejot maajaas konstateeju internetbankaa ka tomeer esmu " iepirkusies" shajaa veikalaa

I Ilze Cie 05.12.2007
Komentāri 0 Veikali

Supernetto -

Pi6u ot tretego lica.7nojabrja v etom magazine po ulice Bidavas,9B Prodaves Ajja ( da budeet ej lihaja slava)na vopross staru6kipo -russki otvetila po lati6ski.po6li zalovats a oxranniku,a on skazal 4to mol,esli budete skandalitj ne budet puskatj v magazin.Xotj anikto ne skazndalil , a prosto sprosili po4emu prodavec sebja tak vedjot( xotja kak izvestno prodavec dolzen govaritj n advuh jazikah i otve4atj na takom jazike na kotorom zadan etot vopross)ESLI ETO MAGAZIN TOLJKO DLJA LATI6EJ ,TO PUSTJ POVESJAT TABLI4KU U VHODA .Ne6itaju dostojnim takoje hamskoje povedenije ni so storoni kogo.

Supernetto -

shodien iepirkos SUPER NETO Kr. Valdemāra ielā 62 un pirku piena paku vienas pakas vietaa man ieskaitīja divas!!! Diezvai jūs gribētu maksāt par to ko nesaņemat!!! paarbaudiet čeku pie kases pirms ejat prom!!! žēl ka uz čeka nav kasieres vārda un uzvārda!!!!

I ivarshaha 03.11.2007

Supernetto -

Jesli vi soskuchilisj po sovetskomu obsluzhivaniju v magazinah, dobro pozhalovatj v Supernetto na ulice Salaspils!!! Postojannoje hamstvo prodavcov, kotorije pokupatelej schitajut za "lohov", postojannoje nesootvetstvije ceni za kilogramm produkta na vitrine s tem, chto otbivajut v kassovom cheke, a jesli frukti , dopustim, vinograd, jestj neskoljkih vidov, prodavci otbivajut po umolchaniju samuju visokuju cenu. Jesli vi vdrug nachnjote dokazivatj, chto vi vzjali vinograd po drugoj cene, oni...

I IrinaSuba 20.10.2007

Supernetto -

Esli vi hotite porabotatj v magazine Super Netto Saharova 23 a(na ljuboj dolznosti) vas zdet adskaja rabota, bez vremja na obed,na tualet!Boleznj spini,tak kak zens4ini tam toskajut jas4iki i kontejneri vesom priviwajus4im 15 kg!!!a takze tam nedavno viwla devuwka iz boljnici,kotoraja nadorvalasj toskaja eti jas4iki!Voobwem vawu rabotu tam nikto neocenit,a toljko budut pugatj wtrafami i uvoljneniem!

Super netto - Super Ghetto. Normālam cilvēkam nav ko tur meklēt

Supernetto -

Tur bieži, seviški Maximā, cenas ir vienas, bet pie kases tās krasi mainās. Man gadījās tā Maximā, ka paņēmu pēc akcijas 2 preces - vienai bija izsista akcijas cena, otrai pavisam cita..

O OlgaTre 21.08.2007
Komentāri 0 Veikali

Supernetto -

Supernet.lv (arii Z11) veikalaa uz Kr.Barona ielas ir drankiiga apkalposana. Paarveveejiem vajag vairaakas reizes atgaadinaat par savu eksistenci, lai vini saaktu vispaar kustinaat savas dirsas. Pavadiiju sajaa veikalaa min 30-40, bet taa arii neviens mani neapkalopja.

Supernetto -

vienkarsi tizlaku apkalposanas kulturu vel pameklet !!!!! tas ir domats par veikalu kas atrodas Krasta masiva.

Supernetto -

nu ka ta var iegaju veikala un aizmirsu pie kases dargu lietussargu gaju atpakal prasu pardevejai es te pie kases aizmirsu lietussargu(paradiju apvalku )bet schi man nosmej ai pameklee tur pie lietussargim kuri tur bij samesti kaudzem salauztu bet tur neko neatradu un tad apsargs nosminej ai te nesen schitadu lietussargu nopirka viens ,nu ka var pardot preci bez schtrih koda un pie tam dargu noperk pa leeto vai ta pardevejam vispaar achu nav, tik visi smin;((( ta ka parbaudat vai ko neaizmirsat savadak visu notirgos ka tirgu

L laukli 01.04.2007

Supernetto - Attieksme

Attieksme Nu moins uz brīvības ielas bijušajā globusā tādas rindas piektdienas vakarā un darbojas tikai 2 kases. Pie trešās apsargs un divas pārdevējas tusējas. Tu stāvi tai nabagu veikalā un ar personāla attieksmi saproti, kāds toč tu esi nabags. Nu nevar salīdzināt ne ar city marketu ne rimi. Tāda sajūta ka bomžu zemē dzīvojam.

K KukaJuka 05.02.2007
Komentāri 2 Veikali