www.sudzibas.lv Super Netto RUPJĀS PĀRDEVĒJAS

Supernetto Madona - RUPJĀS PĀRDEVĒJAS

Vienkārši šausmas! cenas nepareizas, prece salikta neatbilstosi cenām. pārdevējas rupjas un ļoti nepieklājīgas! zinu cilvekus, kas ieperkoties skaita santimus, lai sanaktu gan maize, gan ko uz tas maizites uzlikt, bet nepareizo cenu del kase vel izlama ka trukstot naudas!
vaditājai sudzeties nav jegas, ta ka traka vista skrien virsū kauties!
ir viena ipasa pardeveja, pevecaka gados, blonda, ar izteiktu dzimumzimi uz sejas, vina pārtiku burtiski ar speku sviez pa lenti, un ja kaut ko iebilst, brec- nepatik ejiet citur!

Ja esat madona - neejiet tur!

L linda 06.08.2008

Superīgs veikals...:))))

R rencis 06.08.2008

Lai dzīvo Madonas Supernetto! Ha, ha, ha, ha, ha!

D daiga 20.11.2008

Lai nu ko, bet par Madonas Superrnetto nav ko sliktu teikt. Vienīgais, kas...varbūt vajadzētu vadībai padomāt par to, ka būtu laiks pieņemt vēl kādu pārdevāju, kur tas redzēts, ka pa dienu veikalā strādā tikai divas pārdevējas. Nu ja...lieki jāmaksā...lai jau raujas cik ir.

A Artemmm 21.11.2008

Esmu pabijis gandrīz vai visos Super Netto Latvijā, bet teikšu godīgi, ka Madonas Super Netto ir viens no patīkamākajiem, tīrākajiem un apkalpošanas ziņā labākajiem Super Netto veikaliem, kur ir patīkami iegirezties iepirkties atkal un atkal. To pašu var teikt arī par Super Netto Dobelē un Bauskā.
Nepatīkami ir iepirkties daudzos Rīgas Supernetto veikalos- tieši netīrības un attieksmes dēļ.

V vienalga 06.01.2009

neko seviskji labu neesmu par madonas getto dzirdeejis no pashaam paardeveejaam

T toony 06.01.2009

"prece salikta neatbilstoši cenām" - tas ir kā? Jābūt kaut kādā augošā/dilstošā secībā? Nez kurā veikalā tad tā ir?

P patriotc 06.01.2009

laba doma! vasara braukshu ekskursija pa visiem Latvijas suprnetto! sakshu ar sho:D

A atsauciigaa 28.08.2017

Pilnīgi piekrītu. Tā blondā pārdevēja vienmēr ar īgnu seju un kad vakarā stāvi pie kases un krāmē savas mantas brauc virsū ar mazgājamo mašīnu un uzkliedz, lai paej malā. Nu paklausies...tā tak nevar