Super Netto

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Super Netto - Sūdzības un atsauksmes

Supernetto - Atieksme pret klientiem

Atieksme pret klientiem Loti rupjas pardevejas,pienacu uz kasi(rindas nebija) lai parbaudit cenu jo pie plaukta cenas nebija,pasutija lai parbaudot cenu pie aparata,tada sajuta ka vinai daudz darba,izsitot preci dazas kasieres vinu met.Sodien samaksajot par preci panemu blakus apsargam sviestu lai parbaudit cenu uz plaukta,iznakot lauka no veikala vins rupja forma pieprasija" kapec es iznesu lauka sviestu nesamaksajot".Loti interese ka vini tur stada,ja stavot blakus neko neredz. Lai uztaisit vakara pirkumu vajag vismaz nostavet rinda 10 minutes,jo strada viena kasse.

N Njut1985 08.09.2014
Komentāri 2 Veikali

Supernetto - Обслуживание

Обслуживание Постоянно огромные очереди,не приветливые продавцы,если стоит 5 касс,то работает 1 или в лучшем случае 2.Я ходила в супер нетто на улице вайдавас как постоянный клиент,покупала там сигареты,показывая документы и поняв что меня там уже знают и больше документы не спрашивают перестала носить их с собой,но столкнулась с такой ситуацией 17.08.2014 в 19:16 что продавая мне сигареты охранник запретил продавать мне без документов,на что продавец ответил,что нас он знает,охранник всё равно потребовал с...

N nasty2204 17.08.2014
Komentāri 6 Veikali

Supernetto - lētas cenas??

lētas cenas?? Ko var mānīt cilvēkus, ka baigi samazinātas cenas? Es regulāri pērkos Supernetto ,jo tuvaak mājām,bet skatos ka nekas baigi nav mainijies! Parasti pērku minerālūdeni Arktu -iepakojums 1,41 e. Opā kas par pārsteigumu ,ka nekas nav mainijies... un drošs vien daudz kas nav mainījies,ja nu vienīgi pa kādu centu krities!! Būtu pielikuši kādu kasieru klāt vairāk,lai nav tajās garajās rindās jāstāv!!!

Z zvaigznite3 24.04.2014

Supernetto - Dāvanu karšu nepieņemšana

Dāvanu karšu nepieņemšana Šodien dodoties iepirkties, vēlējāmies izmantot 14 novembrī , kā dāvanu saņemtās dāvanu kartes veikalā Supernetto, bet pie kases saņēmām negatīvu attieksmi, to ka dāvanu kartes netiks pieņemtas, jo uz tām norādītā summa bija Latos, un kad viņi vairs nepieņem latus….. Kā to saprast? Uz dāvanu kartes norādīts izmantošanas datums (28.02.2014), tātad tās joprojām pēc likuma ir derīgas… Veikals kurā bijām iegriezušies, bija Supernetto "VAIDAVAS" Riga, Vaidavas iela.

A Aigars ž 15.02.2014

Supernetto Kauguri - VADĪTĀJA

VADĪTĀJA KĀPĒC OFISS NEPIEGRIEŽ VĒRĪBU VEIKALA VADĪBAI? KĀPEC MAN KĀ PIRCĒJAM IR JĀKLAUSĀS KĀ VADĪTĀJA APSPRIEŽ KATRU DARBINIEKU!!! ES BRĪVAJĀ DIENĀ NAKU IEPIRKTIES NEVIS KLAUSĪTIES KĀ KĀDS KAUTKUR NAV IZDARIJIS VAI KURŠ IR STULBĀKS PAR STULBU!!!! LŪDZU BEIDZOT UZKLAUSĪT UN LAI VADĪBA PIEŅEM MĒRUS PAR VADĪTAJIEM!!! TAS IR DRAUSMĪGI TAS IR NPIEŅEMAMI!!!

D DAIGA... 12.01.2014

Supernetto - Нагло обамнывают

Нагло обамнывают Нагло обманывают покупателей со сдачей! даёшь большую купюру а сдачу выбивает как с меньшей! Обдираловка полнейшая!

A andynext85 10.01.2014

Supernetto - Attieksme

Attieksme Gribu jus pabridinat, par stradajosu kasieri Valteru, kurs uzdrosinas sviest produktus, ziniet jasaka ka sunim un pat izdodot naudu, ta tiek sviesta uz traucina ta ka bez maz vai tudal viss pa zemi pabirs, sodien pat biju veikala un apkalposana bija vienkarsi sausmiga. Vinš vienkarsi tas svieda ka gandriz lidoja pari malai. Attieksme pret pircejiem drausmiga.

D diana81 12.11.2013
Komentāri 3 Veikali

Supernetto - Pircēja atsauksme

Pircēja atsauksme Labdien.Vēlos izteikt pateicību Superneto pārdevējai-kasierei Taņai par viņas laipno atieksmi,pret pircējiem.Apbrīnoju viņas izturību laipno smaidu super ātro darba ritmu.Kad viņa sēž kasē un pie tās ir gara rinda,tad ar drošu sirdi varu stāties rindas galā,jo zinu,ka nepaies ne piecas minūtes,kad būšu nokļuvusi jau pie kases. Lai Jums Taņa laba veselība un neizsīkstoš dzīves prieks .Lai SUPERNETO tīkla veikaliem būtu vairāk tādu pārdevēju.Šī pārdevēja ir pelnijusi vadības atzinību.

S salnas 26.10.2013

Supernetto - suni

suni ieejot veikalaa,bijaam nepatiikami paarsteigti, ka apsargs nekaa nesaka tantukiem, kas ratos liek suni,pat paardeveeja vai tad nevar neko pateikt? ratos tak liek paartiku un mazos bernus,kur ir garantija ka no suns ir vesels un nav taarpinu? ratus tak ar nemazgaa ik peec cilveeka kas vizina dzivniekus. Nehigeeniski

A agris2013 25.05.2013
Komentāri 4 Veikali

Supernetto - Sudziba

Sudziba Косир Р. Шабалина вчера опять меня надула. Ето постоянно по 50 сант., бывало и по пару лс! Беспорядок в етом магазине, у продавцов карманы что ли не проверяют?

Supernetto - Krāpšana

Krāpšana Gribu informēt par negodīgu rīcību, attiecībā pret pircējiem Supernetto veikalā Kauguros. Šai veikalā jau par parastu praksi ir kļuvusi sistēma, ka preces cena vitrīnā ir viena, bet pie kases pavisam cita, tā 14.12.2012 pērkot vārītus pelēkos zirņus (400g), vitrīnā bija uzrādīta cena o,45 Ls, bet čekā tika izsista 0,52 Ls. Ar šādu pircēju krāpšanas metodi šis veikals nodarbojas ilgstoši un tie nav atsevišķi gadījumi. Ir nožēlojami ka Latvijā, kā valstī kurā ir lielākais ierēdņu un dažādu...

A andre 15.12.2012

Supernetto - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šis stāsts ir par to, kā kasiere Sigita, Supernetto veikalā Cēsīs, Berzaines ielā 2a, padarīja man ''patīkamākus'' Ziemassvētkus...! Nopirku Laimas piparkūkas..., lai nebūtu jābārstas pa maisiņiem, nolēmu nopirkt visu kastīti (3 kg)! Pieejot pie kases pajautāju, vai var nopirkt visu iepakojumu, kasiesre padomāja un teica, kad varot..., sāka meklēt, cik tad tur iekšā ir tas svars un atrada uz kastes - 3 kg. Es vēl pajautāju, vai tas ar kasti kopā..., teica, kad tas esot tīrsvars (Neto...

L Lagazons 08.12.2012
Komentāri 2 Veikali

Supernetto - Nekorekta pārdevējas attieksme

Nekorekta pārdevējas attieksme Ļoti esmu apbēdināta par manas 70 gadīgās mammas nejauko apkalpošanu Supernetto veikalā Apūzes ielā 45, š.g. 4. decembrī ap plkst. 12. Pirmkārt, pārdevēja izlikās nezinām vai arī patiešām nezināja par akciju "Pērciet Jacobs Kronung kafiju vai Milka šokolādi vai cepumus 5 Ls vērtībā, un saņemiet gaismas atstarojošu Ziemassvētku dekorāciju" no 3.12.2012. - 31.12.2012. Pēc tam, kad mana māte parādīja līdzpaņemto reklāmu, pārdevēja atteica, ka kaste ar dekorācijām neesot izpakota, un vai vispār...

J juratite 04.12.2012
Komentāri 1 Veikali

Supernetto - mainas vaditajas nepieklajiga izsturesanas

mainas vaditajas nepieklajiga izsturesanas iegaju veikala super neto deglavas iela 100 un dzirdeju ka loti nepieklajigi un rupji mainas vaditaja L.Cimdina izsturas pret jaunajiem darbiniekiem .. es domaju ka sini gadijuma kasiere tika pazemoto tikai tapec ka ir jauna darbiniece .. tad nu seciniet pasi vai klat esosie veletos stradat ar tadu cilveku kas sadi izrikojas...

K kliente 03.12.2012

Supernetto - apkalposana

apkalposana biju maskavas iela 220b super neto veikala iepirkos pie loti laipnas un atsaucigas pardevejas .....danas!uzvardu nezinu jo nebija siltite!taja veikala strada tada diana kas kliedza un blava uz sis kasierites jo vina nezinaja visu kas jazin...nejau pirmo reizi ieperkos sani veikala un tiesam zinu kad si kasierite strada ar atbildibas sajutu vairak tadus cilvekus

Supernetto - Tukšākais veikals

Tukšākais veikals Ir jau labi,ka mūsu rajonā ari ir viens no zemo cenu veikaliem,ko gan nevar teikt par pedējiem 3 mēnešiem,veikalā patstāvīgi nav pieejamas daudzas preces kuras ir citos super netto veikalos,piemēram kaut vai Juglas ielā,nezin pēc kādiem kritērijiem tiek izvēlētas veikala vadītājas,tagadējā jau nu noteikti būtu jāsūta kādos apmācību kursos pirms ir piedāvāts amats,bēdīgi,ka tāda jauna sieviete ieņem tādu atbildigu amatu,bet izglītības trūkums jaušams katrā viņas darbībā,gan ari uzvedībā,izskatās no malas,ka cieš arī pārējais kolektīvs,bēdīgi.

K kirbitis 03.11.2012

Supernetto Jelgava - Pārdevējas

Pārdevējas Veikalā ir ļoti garas rindas vienmēr - ir 4 vai 5 kases, bet strādā tikai viena vai labākā gadījumā divas! Ko tās pārdevējas vispār dara? Esmu ārā redzējusi ka tās pašas sievietes, kas strādā tur par pārdevējām patstāvīgi ir ārā un runā un pīpē! Vienmēr ir garas rindas un ilgi jāstāv. Kautgan blakus ir Pērnava un Iki, netālu arī Maxima, Supernetto ir tuvāk un lētākas preces.

S shalala 02.11.2012

Supernetto - мошенничество

мошенничество Мошенничество в Супернетто в Вецмилгрависе! Купила пачку дамских прокладок 30 штук, а в упаковке было всего 12! Больше половины было выбрано, а упаковка заклеена! Будьте бдительны!!!

Z Zaika88 02.10.2012

Supernetto - Krāpniecība un riebums SuperNeto

Krāpniecība un riebums SuperNeto Šodien, īsi pirms veikala SuperNeto (pie Jāņavārtu stacijas) slēgšanas, tur iepirkos. Paņēmu sveramos cepumus un nepaskatījos, cik iesvēru. Ātrumā maksājot, neievēroju, cik samaksāju par tiem, bet, ejot prom no veikala sapratu, ka ir krietni pārmaksāts, jo čekā izsistie 800g noteikti neatbilda tam daudzumam, ko biju sev iesvērusi. Bet tie jau bija tikai ziediņi. Iegādājos arī arbūzu, pēc kura apēšanas man sākās pamatīgas vēdergraizes. Domāju, ka būs jāvēršas PVD un PTAC, lai citi godīgi cilvēki neciestu.

Z Zoja 07.08.2012

Supernetto - Regulāri maldina pircējus ar cenām

Regulāri maldina pircējus ar cenām Supernetto veikalā, Biķernieku ielā 21, Rīgā, pircēji regulāri tiek maldināti ar nepareizām cenām. Pie kases nākas preci pirkt par augstāku cenu vai atteikties no preces. Vakardien, vispār bija unikāla situācija, kasieris Sigvards Glazunovs nepareizu cenu, par 2 Ls dārgāku ar sajūsmu nokomentēja, ka jā, tagad daudzi maldās, jo cenas ir pārliktas lejā, zem preces. Kad pateicu, ka tūlīt atnesīšu cenas norādi, bija izsauciens, kur es ejot. Kad atnesu cenas norādi, kura bija 2 Ls ar santīmiem...