www.sudzibas.lv Super Netto Nekorekta pārdevējas attieksme

Supernetto - Nekorekta pārdevējas attieksme

Ļoti esmu apbēdināta par manas 70 gadīgās mammas nejauko apkalpošanu Supernetto veikalā Apūzes ielā 45, š.g. 4. decembrī ap plkst. 12. Pirmkārt, pārdevēja izlikās nezinām vai arī patiešām nezināja par akciju "Pērciet Jacobs Kronung kafiju vai Milka šokolādi vai cepumus 5 Ls vērtībā, un saņemiet gaismas atstarojošu Ziemassvētku dekorāciju" no 3.12.2012. - 31.12.2012. Pēc tam, kad mana māte parādīja līdzpaņemto reklāmu, pārdevēja atteica, ka kaste ar dekorācijām neesot izpakota, un vai vispār pirkums būs 5 Ls vērtībā. Tā kā pirkumā bija Jacobs kafija un Milkas izstrādājumi, summa bija vairāk nekā tikai 5Ls. Atgriežoties ar rotājumu, pārdevēja paziņoja, ka jāpiemaksā vēl 17 santīmi, uz ko mana mamma atbildēja, ka summa pārsniedz 5 Ls, tapēc neredz iemeslu maksāt klāt vēl 17 santīmus. Tad pārdevēja izspļāva vēl pēdējo žulti, sakot, ka vispār neesot samaksāts. Kaut gan čeku mana māte visu laiku turēja rokā!
Ļoti laipni lūdzu izskaidrot šai pārdevējai, ka nav labi šķirot cilvēkus pēc lēta vai dārga apģērba un vecuma!

J

L Lauriss159 04.12.2012

Labdien!Esmu šī veikala vadītajs.Ļoti atvainojos par šo gadījumu.Šī sieviete bija jauna kasiere šai veikalā, Pie tā, ka viņa nebija informēta esmu vainīgs es.Mēs pa visam noteikti nešķirojam cilvēkus ne pēc vecuma, ne apģērba.

P.S. Esmu noteikti parādā jūsu mammai šokolādi un atvainošanos par šo starpgadījumu :)