Supernetto - Krāpšana

Gribu informēt par negodīgu rīcību, attiecībā pret pircējiem Supernetto veikalā Kauguros. Šai veikalā jau par parastu praksi ir kļuvusi sistēma, ka preces cena vitrīnā ir viena, bet pie kases pavisam cita, tā 14.12.2012 pērkot vārītus pelēkos zirņus (400g), vitrīnā bija uzrādīta cena o,45 Ls, bet čekā tika izsista 0,52 Ls. Ar šādu pircēju krāpšanas metodi šis veikals nodarbojas ilgstoši un tie nav atsevišķi gadījumi. Ir nožēlojami ka Latvijā, kā valstī kurā ir lielākais ierēdņu un dažādu kontrolējošo iestāžu skaits attiecībā pret iedzīvotāju skaitu, gadiem ilgi nevar sakārtot elementāras lietas. Ja nevar piespiest šim veikalam vest godīgas tirdzniecibas politiku, tad civilizētā valstī, tas būtu vienkārši jāslēdz.Bet kā šķiet mēs valstī bet gan "mēslu bedrē", kurā ir ļauts brīvi nodarboties ar iedzīvotāju muļķošanu un krāpšanu, jo valsts pārvaldes sistēmas vienaldzība to pieļauj vai pat veicina.