Supernetto - suni

ieejot veikalaa,bijaam nepatiikami paarsteigti, ka apsargs nekaa nesaka tantukiem, kas ratos liek suni,pat paardeveeja vai tad nevar neko pateikt? ratos tak liek paartiku un mazos bernus,kur ir garantija ka no suns ir vesels un nav taarpinu? ratus tak ar nemazgaa ik peec cilveeka kas vizina dzivniekus. Nehigeeniski

L lola 25.05.2013

Tie mazie sunjuki ir tiraki un veseligakie par daziem labiem cilvekiem.Labak lai suni sedina iepirkuma ratos, neka apdi..bernu!

S stekers 25.05.2013

es ar esmu pret šitiem pudeļbirstītes lieluma tepiķdirsējiem vai pa velti ir tā zīme uzlikta pie ieejas ka neienākt ar suņiem, man tas arī ir pretīgi ka padusē šitām cacām un vecenēm tas kverplis kuru jau ir apčamdijušas no visām pusēm ar tādam rokām nogramstās pa pārtiku piemēram aptaustot gurķus kas cietāks vai mīkstāks kurus viņas pērk laikam ka ne priekš ēšanas un pēc tam tāda pārtika jāņem normāliem cilvēkiem.

kuku5 08.04.2014

неприятно да. но как правило обладательницы столь не дешевой собачки, прилагают к ним и все прививки, документы, чипирование, гельмитизацию не реже раза в два мес и намывают их чаще, чем мы с вами моемся. а во кстати, вы давно принимали от гельмитов? у вас все прививочки? от туберкулёза и много чего другого? а как от бешенства? давно прививались? уверены, что ничего не подхватили от непрожаренной или плохо сваренной пищи, да и впрочем от овощей и фруктов можно много что подхватить. уже не говорю, о тех же деньгах и за всё то, за что мы прикасаемся и трогаем руками.
так что уважаемые господа и дамы. думаем прежде, чем говорить. в вас скрытые собаконенавистники.

а по делу конечно, это нарушение любых санитарных норм и животных исходя законам латвийской республики такое происходить не должно. стучите куда надо. и стучать надо явно не здесь.. пишите куда надо и уж тогда точно они будут норм следить за тем, кто и с кем заходит в магазин и такого не допускать. раз штраф получат. два. а лучше вообще постить в блогах и соц сетях. заведамо лица героев подтерев, дабы не нарушать их прав. зато масс медия заинтересуется и пиар сработает.

Ausainītis 08.04.2014

Vai tik tā nebij alkāna Vasjas sperma, ko tu ieriji pirms Waltera lietošanas!