www.sudzibas.lv Super Netto Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas

Supernetto - Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas

Nesen iepirkos Super neto veikalā. Nu jau šogad, janvāra pirmajās dienās. Ieraudzīju akciju uz Šampanieti. Izdomāju nopirkt 2 pudeles. Pārdevēja iesita no sākuma 1 tad paņēma otru pudeli pareizināja to ar 2 un izsita čeku. Skatoties tajā starp pārejiem pirkumiem redzēju 2 rindiņas ar šampanieti. Pārnākot mājās ieraudzīju ka viens no pirkumiem bija reizināts ar 2. Samaksāju par trīm pudelēm bet dabūju divas.

R

L ludmila 29.01.2008

Tadas lietas diemžēl ir jāskatās veikala jau... cik tik reizes nav nācies ar pārdevējām par to veikalā strīdēties !

A aija 29.01.2008

Nju ja, ta jau vinji daras. Visu dienu strada, acis x un tad taisa visadus brinumus:>

L Lauris 27.12.2008

Pats esmu straadaajis super netto par kasieri...nav taa ka juus gribeetu kasieri apshmaukt vai kkaa taa...vnk sanaak kljuudiities...vinji nav roboti, bet gan cilveeki...kad ir nezeeliigaas rindas tad vnk ai uztraukuma sanaak kljuudas...esiet saprotoshi, nevajag neko striideeties...vnk pasakiet kasierim ka ir kljuuda unj vinji to izlabos...Itkaa taa nevajadzeetu buut, bet jaaseko liidzi chekammm...

V Valdis 04.06.2009

Piekritu Laurim sakara ar darbu lielveikalos .Tiesam apbrinoju tos cilvecinus kas strada cauram dienam .Ir man ari sanacis ta kad kasiere ir kludijusies bet vai tad par to butu jaauro pa visu veikalu (mani grib apzagt)vai (jus krapnieki)
Tiesam skatoties no veselibas puses, stradajot visu dienu cilveks nogurst un diemzel del ta ari sanak kludities .
Esiet tomer pacietigi un kulturali pasakiet kasierim kad vins ir tomer kludijies un vins to izlabos .:)

K Kristīne 30.06.2009

Ziniet citreiz es arī nesaprotu tos cilvēkus, jo katrs mēdz kļūdīties un cilvēkiem pašiem jāseko arī līdzi saviem pirkumiem.Es arī agrāk pret kasieriem izturējos nejauki, bet tagad kad pati strādāju tad es saprotu kas tā ir par morālu slodzi.Ja citos veikalos iepērkoties kāds kasieris tagad kļūdās tad es tikai pasmaidu.Un nekad nevar zināt par ko dzīvē nāksies strādat, tāpēc cienīsim viens otru!!!