Supernetto - Attieksme

Nu moins uz brīvības ielas bijušajā globusā tādas rindas piektdienas vakarā un darbojas tikai 2 kases. Pie trešās apsargs un divas pārdevējas tusējas. Tu stāvi tai nabagu veikalā un ar personāla attieksmi saproti, kāds toč tu esi nabags. Nu nevar salīdzināt ne ar city marketu ne rimi. Tāda sajūta ka bomžu zemē dzīvojam.

K

L Linda 06.04.2007

Pie trešās kases "tusējas", jo kasierei beidzot ir beigusies 12 stundu darba diena. Šādā situācijā vecākajai kasierei ir jāveic attiecīgā funkcija par naudas izņemšanu un apsargam ir jāstāv blakus kasierei, kamēr viņa izņem naudu no kases.

I Ineta Cibule 27.10.2017

Rakstu Jums kā pircēja,kura bieži apmeklē veikalu,,"SUPERNETTO" Balvos. Pārņem šausmas un es saprotu, jūs tās sūdzības pat varbūt nelasīsiet ,bet tomēr izteikšos. Varbūt izsaukšu ,,BEZ TABU!" , vai kā citādi piesaistīšu Jūsu uzmanību! Es par to vēl padomāšu.Tieši par "SUPERNETTO" BALVOS ! Ļoti negatīva attieksme- ne jau par pārdevēju- kasieru attieksmi, nenormālo viņu darbu, stundām, par kurām neko nemaksā, jo skaitās, ka apmāca, divas stundas pie kases aparāta- skaitās apmācība,nenormālie zvani ,ja rinda garāka par 5/6 cilvēkiem, jāskrien pie KASES un pie tam jādara savs darbs! Jāpamet savi pienākumi, kuri ir DESMITIEM - dienas beigās, protams, ir iztrūkums! Darbs- kā vergu laikos, pret pircējiem, kuri arī izsaka savas kritikas, bet par administrācijas attieksmi? Veikala vadītāja slimo- ilgstoši, BET jauna sieviete, bez īpašas, lielās pieredzes, atļaujas darbiniekus pieņemt un atlaist pēc pašas neobjektīvā -vienbalsīgā vērtējuma kaut kāda!.Pašai nenormētais darbsalaiks! Kaut kāda Sanda. Citos lielveikalos ieejot- tāds miers, normāla, mierīga apkalpošana BET.. "SUPERNETTNO" sievietes kā "roboti" ar savu pārspīlēto pieklājību, skriešanu pa veikalu, tas viss - STRESS! Varbūt citām tas patīk...?Ja Jūs tas interesēs, Jūs ar mani sazināsieties!
26519264