LIDO

AS LIDO Birojs
Adrese: Ķengaraga iela 6a
Rīga
Latvia - LV-1063
(Juridiskā adrese un biroja adrese)
Tālrunis: +371 67041201

LIDO SPICE

T/P "SPICE", Lielirbes ielā 29, Rīgā, LV-1046
Tālr. +371 67609202
+371 67609213 (konditoreja)
+371 67609210, + 371 26132601 (banketi un pasākumi bērniem)
+371 28347101 (5D kino)

Sv. 10:00 - 22:00

LIDO KRIEVU SĒTA

Ķengaraga ielā 3, Rīgā, LV-1063
Tālr.: +371 67134 930
Fakss: +371 67135 255 (ar norādi “Krievu sētai”)
Katru dienu 11:00 - 21:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

LIDO - Sūdzības un atsauksmes

LIDO - ēdiena kvalitāte

ēdiena kvalitāte 10.01.11. ap 21:00. Vistas giros tiek sildīts mikroviļņu krāsnī. Nav pieņemami. Kartupeļu biezputra un frī nemākulīgi pagatavoti. Pēdējā laikā nav labs iespaids! Žēl.

LIDO - nodeviba

nodeviba Noskatijos TV3 raidijumu par bijusiem darbiniekiem kas atvera lido 2 labs krogs viss lido kvalitate labi stradā tehnologi vizma, slaviks un citi lido darbinieki bijušie un tagadejie, bet pats askols valbahs ir šī uznemuna vaditajs vins ir G.Ķirsona radinieks, tad nozimē ka latvijāir LIDO N2

LIDO - nodevība

nodevība es palidzu graut lidiņus bet tajā pašā laikā palīdzu valbaham atvērt kafeinicas dot teh. kartes.jaunakās teh.kartinas iesaku ēdienkarti, kontroleju palidzu izvēlēties labākos darbiniekus uzminiet kā mani sauc!!! man vēl ir liels palīgs vardā sl - - - - s!!!

LIDO Ģertrūde - Еда

Еда На коплексный обед вместо гуляша как было написано оказался вчерашний шашлык под подливой. Естественно есть не стал :) Не рекомендую данное завадение.

LIDO Krievu sēta - pateiciba

pateiciba esmu patstavigs krievu setas apmekletajs te laikam krize neskar ar katru dienu ko es naku pusdienas kvalitate ir laba, un redzams ka ar katru dienu, ta vell vairak uzlabojas, liels paldies laikam sefpavaram, jo nav tadas dienas, kad, vins, man kautko neiesaka, es klausos vinaa un viiss ir loti garsigi, vairak tadus cilvekus!!! p/s uz gertudes ielas lido gan neiesaku iet kvalitate loti slikta vai vini nevaretu macities no Krievu Setas!!!

LIDO Ģertrūde - pārtika

pārtika Labdien! vakar biju pusdienot Lido ģertrūdes iela.. piedodiet, bet uz šķīvja man uzlika aukstus kartupeļus, neizeptu kotleti.. nejutos laimīga! Kauns Lido vadībai! turp pretī visu laiku iepriekš staigaju ēst uz Lido Krasta iela un Lido Krievu setu.. vienmer ir bijis viss kārtībā, maltīte garšiga.. tik domaju ka var atšķirties tik krasi pārtika vienas firmas bistro.. nekad vairs neiesu uz Ģertrūdes ielas Lido.. vienmer uz Krasta ielu vai Krievu sētu..:) paldies Līga

LIDO Ģertrūde - LIDO-Gertrudes ielaa-personals"eediena kvalitate

LIDO-Gertrudes ielaa-personals'eediena kvalitate Vai kads nezin, kas pedeja laika ir noticis ar Lidinju Gertrudes ielaa? Daudzus gadus tur bija garsiigi, it iipasi vinji taisija garsigu vistas girosu - tas tiesam pec vistas garsoja un viniem vienigajiem no visam Lido filialem bija saglabajusies kartupeli frii nevis tie taukos peldosie ceptie kartupelji, kas ir visur citur. Meitenes, kas apkalpoja, vienmer bija laipnas, stradaja atri un profesionali. Pedejo divu nedelju laika apmekleju Gertrudes ielas Lidinju 2x un biju loti nepatikami...

LIDO - Darbs

Darbs Ir iespēja aiziet pastrādāt Lido (krievu sēta) par viesmīli.. Varbūt kāds ir strādājis tur un var pastāstīt (vai arī pasūdzēties) kā tur īsti ir.. Alga it kā ir Ok.

LIDO Krievu sēta - atzinība

atzinība Sveiki! Esmu bijis visādās kafejnicas un bistro pedeja laika, nezinu, vai krize spiež vai kas par lietu, bet visur eediens liekas nesvaigs..:( tad auglji savitushi, tad galja ''pacieta'' liekas! vakar ar sievu pa ceļam uz centru bijam iebraukusi papusdienot lido ''krievu sēta".. tiešam apjukam no piedavata sortimenta, pretī naca smaidiigs sevpavārs un jokus dzenot palidzeeja mums izveleties.. tiešam loti patikami... pusdienojam un baudijam jauko atmosfeeru ara terasee..!! viss bij tik garsiig...

LIDO Krievu sēta - atsauksme

atsauksme Labdien! Soreiz nav nekaadu sudzibu, vienkarshi gribeju paslavet Lido ""krievu setu''.. vakar ar gimeni un draugiem bijam aizbraukushi vakarinjas.. nu vienkarsi super, ta gaisotne un atmosfeera, smaidigie pavaari, un protams, garsigais mielasts.. ierteiktu visiem tur doties un izbaudit so burviigo gaisotni.. tiesham biju patikami parsteigta:)

LIDO Krasta - 18.NOVEMBRIS

18.NOVEMBRIS 18.novembrī iegriezos Lido, lai paēstu svētku vakariņas un noskatītos prezidenta uzrunu un 21:00 nodziedātu valsts himnu, kā to pa TV sludināja - visā Latvijā dziedās kopā. Diemžēl uz lielā ekrāna gāja tikai bilde bez skaņas un fonā skanēja šlāgerītis un nekādas vienotas himnas dziedāšanas nebija. Nožēlojami, jo kad senāk tur biju iegriezies noskatīties hokeja spēli, tad skaņu gan uzlika, bet valsts dzimšanas dienā tikai bilde bez skaņas. Līdz šim par iestādi neko sliktu nevarēju pateikt un...

LIDO - Nu kapēc tā bija vispār jādara?

Nu kapēc tā bija vispār jādara? Biju reiz es Lido atpūtas centrā uz krasta ielas. Cik tur viss skaisti- puķītes zied, strautiņi čalo, zivtiņas peld. Un bišķi tālāk- bērniņi rotaļājās, sunīsī skrien. Un mzazajā ezeriņā zem tiltiņa cilvēki same'tuši monētas uz laimi un uz atgriešanos. Bet te- kāds tiko paēdis varmāka, tajā pašā ezeriņā bija iemetis, turpat no Lido nofenderētu karoti ar koka kātu un divām kniedēm kātā. Arī laikam, kā saka uz laimi. Viņš gnīda gribēja izcelties- izcēlās un viņa karote arī izceļās ar savu raženo augumu salīdzinot to ar monētām.

LIDO - Pusdienu piedāvājums

Pusdienu piedāvājums Diemžēl jau vairākas reizes nācies saskarties ar maldinošu informāciju par pusdienu piedāvājumu (12:00-16:00) Dzirnavu ielas LIDO. Ir gadījies, ka ierodos ap 15:30-15:40 un man pasaka, ka pusdienu piedāvājums beidzies, neskatoties uz to, ka izliktā informācija vēsta, ka tas ir pieejams līdz 16:00. Ir gadījies, ka man paziņo piem, ka kartupeļu patreiz nav un lai saņemtu porciju būs jāgaida 5-10 minūtes. Abos gadījumos teicu, lūdzu lai man piedāvā ko citu (par to pašu cenu), ja reiz pusdienu...

LIDO - Rupja attieksme

Rupja attieksme Lido atpūtas komplekss laikam arii izjuut kriizi, ekonomeejot uz darbiniekiem, pienjeemushi darbaa rupjus un nekompetentus cilveekus, ar personiigaam ambiicijaam, kuras aizeeno uznjeemuma intereses, iipashi gribeetos uzsveert alus pagraba zaales paarzines Zandas kompetenci un ieintereseetiibu piesaistiit apmekleetaajus ieprieksh tik jaukajai iestaadei!

LIDO Vērmanītis - Runā pa mobilo telefonu uz mums skatās, bet apkalpot netaisās

Runā pa mobilo telefonu uz mums skatās, bet apkalpot netaisās Darba dienas vakarā ap 20:00 devos uz VĒRMANĪTI pēc pankūkām, ieejot iekšā pie pankūkām stāv vīrietis nodomāju, ka gaida pasūtījumu. Pastāvējām kādu laiku neviens nenāk, prasīju vīrietim cik ilgi viņš jau gaida, teica, ka kādas 7 min. Sāku skatīties apkārt kam varētu palūgt, lai apkalpo, redzu, ka stāv pie virtuves sieviete formā atspiedusies pret sienu runā pa mobilo telefonu uz mums skatās, bet apkalpot netaisās. Man kā klientam jāiet meklēt kurš mani varētu apkalpot, palūdzu meitenei kura mainīja ledu. APKALPOŠANA ŠEIT IR ZEM KATRAS KRITIKAS, BET TĀ NAV 1. REIZE.

LIDO Spice - Aprēķina izmaksa

Aprēķina izmaksa Bl... Kapeec kaarteejo reizi tiek piechakareets darbinieks. Nesen sanjeemu apreekjinu, kuraa man netika samaksaata arii atvaljinaajuma nauda... Zaje...l jau vnk vik ilgi ta visi uznjeemumi muus chakarees...?

LIDO - personāls

personāls Biju jau dzirdējis par lielāko Lido Rīgā, kas atrodas uz Krasta ielas, ka tur ejot vaļā jau... Ja kādreiz tā vieta asociējās ar gardu ēdienu, labu apkalpošanu, labu atpūtu, utt. Tad tagad vairs no labas apkalpošanas ne kripatiņas nav palicis. Stāvam rindā pēc ēdiena, un no mugurpuses brauc džeks ar ratiņiem (laikam paplāšu novācējs vai kas tāds), un jau kliedz tieši tādu tekstu : "Bīdās, bīdās..."!!! Nobrīnījāmies, bet nu labi varbūt džekam slikts garīgais... Tālāk maksājam pie kases un tur...

LIDO - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Nedavno bili v Lido na ulice Krasta.Moj zjatj el kuricu s kakoj-to neponjatnoj podlivoj. V itoge vsju nocj, i vesj sledujusij denj ego rvalo, podnjalas temperatura, obratilisj za medicinskoj pomosju (zivem v Elgave), doktor skazal, cto ego nado vezti v Rigu v infekcionnuju boljnicu (on grazdanin Usa) i toljko tam okazut pomosj, slava bogu vse oboslosj bez osobih osloznenij. Obidno za svoi denjgi i nemalie potom ese i lecitj saljmonelez.Stidno, gospoda!! Nikogda ne hodite v etot rassadnik zarazi i infekcii!

LIDO Dzirnavas - sāļšsssssss

sāļšsssssss Ej kad gribi, ēd ko gribi Lido (Dzirnavu ielā) ēdiens vienmēr ir PĀRSĀLĪTS !!!

LIDO Ģertrūde - Neēdamas pusdienas

Neēdamas pusdienas Vakar pusdienoju Lido, Ģertrūdes ielā. Pasūtīju aknu strogonovu un maizes zupu,kad man pasniedza strogonovu, redzēju tikai dažus gabaliņus aknu, pieļāvu, ka pārējie noslēpušies zem mērces. Sāku ēst, bet sajutu nepatīkami rūgtu garšu, pamēģināju izmakšķerēt aknu, tā bija vēl nebaudāmāka, cieta 100 reizes pārvārīta. Nopriecājos, ka man vismaz ir maizes zupa. Tomēr vīlos, jo tā garšoja pēc kaut kādām esencēm. Vairs tur neēdīšu un citiem neiesaku. Acīmredzot saimniekam vairs šis bizness neinteresē.