LIDO Krievu sēta - viss

Atieksme pret cilvēkiem drausmiga :(
Kolektivs ļoti īpatnējs!
Ja es ka klients vēlos ko iegadaties , tad kamēr stāvu rinda pie pavāra atnak kads kas visu klientu klatbutne nolamā pavāru un pavārs ir uzvilkts vai arī nav nekādas vēlēšnās apkalpot cilvēkus, tad piedodiet, man uz šādu iestādi nemaz negribas iet !
Un tomēr bieži ir jaunas sejas un cilvēki kurus nenosodu, ja ari kaut ko nezin ,jo cilvēku maiņa ir liela ,tad ko var gribēt no šāda uzņēmuma un ko var secināt no ta visa!
Vadība netiek ar saviem pienākumiem galā un algas gan jau arī ir smieklīgas priekš tās slodzes !
Novēlu varbūt kādreiz Lido Krievu Sēta būs viss kā vajag!
Pavāri izskatās parmocīti un netīrām formām vai tiešām nav iespēja pavāriem iedod vairākas formas!?????
Viesmīļi bieži staigā vecās, nonēsātās, nodilušās formās vai tiešām naudas nav nekam ?

U

Ausainītis 06.05.2012

Droši vien tās ir šīs virtuves nacionālās īpatnības, kad nākošreiz iegriezīsies kādā no tumšādaino restorāniem, piedzīvosi izskaidrošanos ar tuteņu palīdzību.

J Jano4ka 18.09.2012

ta tiesam ir stradaju kadreiz tur par viesmili un ta ir ka attieksme no prieksnicibas drausmiga u algas vienk. smiekligas un kada alga tada ari attieksme pret darbu un klientiem

C Carlos Carleone 29.08.2021

Pavāriem ir atlaides ēdienam brokastīs & pusdienās bet viņus ēst nelaiž & saka tad kad būs pilns ledusskapis tad vari iet.Bet pilns nekad nebūs jo cilvēki visu laiku tur nāk ēst.Tāpēc pavāri brokastis ēd vakariņās tāpēc arī ir izmocītu tie pavāri.