www.sudzibas.lv LIDO Nepieklājīga kasiere

LIDO - Nepieklājīga kasiere

"Lido" Krasta ielā!

Gribētos teikt milzīgu fuj kasiereie,kas mūs ar vīru apakalpoja,diemžēl,bet varbūt labi,ka vārdu neatceros.
Piegājām norēķināties pie kases un vīrs vaicāja vai Veselības dzēriens ir tādā pašā cenā kā kola un uzzinājis atbildi steidza samainīt dzeramos,paliku pie kases pagaidīt,kas bija labi ja minūti,taču šī kasiere atļāvās besīties un rupjus vārdu lietot(bļ...) un noteikt,ka nejēdz laicīgi izdomāt. Tas bija pretīgi,vienkārši pretīgi,šodien būtu pasaukusi vadību,taču tajā brīdī apstulbu un nezināju,ko teikt. Nebiju Latvijā bijusi trīs gadus,līdz ar to "Lido" arī,mūsu vēlme bērnu aizvest un garšīgi paēst beidzās visai nepatīkami,ātri paēdām un braucām prom.
Ja cilvēks nevēlas strādāt attiecīgajā vietā,nu tad nestrādā,bet šāda attieksme ir vienkārši pretīga.

Z

Dannii Disaster 15.12.2012

Taa ir... un ne tikai tur. Es arii kad pirmo reizi ierados Latvijaa (neesmu sheit uzaugusi) nevareeju pierast pie cilveeku attieksmes. Tagad vienkaarshi censhos tam nepieveerst uzmaniibu. Kameer mani neprovocee, es arii kluseeju -- lai jau lamaajas sev zem deguna... pashi sev nervus bojaa... mani tas neietekmee. Protams, ka tas ir neprofesionaali, bet kaa saka: Eiropas liimenii Latvijaa ir tikai cenas. Ar apkalposhanu pagaidaam... ir kaa ir.

Un tas Lido Krasta ielaa man riebjas. Suudiiga iestaade. Cenas uzskruuveetas, apkalposhana nekaada, un veel tie beernelji skraida apkaart un breec ausiis -- nevar normaali paeest. Virtuvee dziivo zhurkas un prusaki -- dazhreiz peedeejie ir pamanaami uz letes (pati esmu redzeejusi un arii daudzi citi cilveeki man to pashu ir teikushi).

Es jau nerunaaju par to vinju "auto parku"... tas ir pavisam cits staasts!

Riigaa ir daudz labaakas vietas, kur paeest/pavadiit laiku.