www.sudzibas.lv LIDO Atsauksme par ballīti

LIDO Spice - Atsauksme par ballīti

Nepieņemama, ļoti slikta bērnu pasākumu organizēšana (01.12.2013):
- jo netika nodrošināti augļi, bet arī kopējā rēķina summa netika samazināta, jo augļi sākotnēji bija plānoti komplektā.. Organizētāji piedāvāja ņemt augļus līdzi, ieliekot niecīgo daudzumu kastītē.
- uz bērnu galda nebija arī dzeramā ūdens, jo organizētāji to vienkārši aizmirsa uzlikt. Uz manu aizradījumu tika atbildēts, ka par ūdeni nauda taču netika ņemta.
- netika atnestas vāzes ziediem;
- pasākuma vadītāji bija pasīvi un neinteresanti. Pirms kāda laika apmeklējām pasākumu šajā pašā vietā. To vadīja divi jaunieši Betmena un Spaidermena tērpos un lieliski izklaidēja bērnus. Tieši tāpēc mans bērns izvēlējas šos tēlus. Bet mums nepaveicās... Pasākumu vadīja Betmena un Spaidermena tērpos saģērbtas divas jaunietes. Šis fakts visiem puikām nepatika un šķita nepieņemams. Pasākums bija garlaicīgs un neinteresants, tajā nebija azarta.
- - manuprāt, pasākumā, kuru paredzēts vadīt krievu valodā, arī tā vadītājiem krievu valoda jāzina ļoti labā līmenī, lai uzturētu draudzīgu, mājīgu pasākuma gaisotni un justos ērti (komfortabli) gan bērni, gan paši pasākuma vadītāji. Diemžēl minētajā pasākumā visa tā nebija....

Отвратительная организация детских праздников!!!(01.12.2013)
- не принесли фрукты, из счета их не вычли, т.к. это входит в комплект. Предложили взять с собой, положили в коробку просто смехотворное количество.
- воды на детском столе не было (забыли поставить) На мои претензии отреагировали странно - мы же за нее и денег не берем с вас...
- вазы для цветов не принесли
- ведущие были вялыми и неинтересными. До этого мы были на празднике там же, и двое веселых парней в костюмах Бэтмена и Супермена отлично развлекали детей. Мой ребенок именно поэтому и выбрал этих героев. Но нам не повезло... В костюмах героев были девушки, что уже изначально не понравилось всем мальчишкам, и задора и активности от них так и не дождались.
- если предлагается программа на русском языке, то я считаю, ведущие должны им владеть на том уровне, чтобы вести программу. К сожалению, в нашем случае этого не было.

A aramiss 04.12.2013

Anna, uzvelc sev un savam vīram Betmena un Spaidermena tērpus un parotaļājieties guļamistabā - noņemiet stresu:)

V Veronika 02.02.2014

http://www.sudzibas.lv/lido-rotalzeme-spice-c31471.html Tāda pati sūdzība no manas puses..