www.sudzibas.lv LIDO "bojāts" ēdiens

LIDO - "bojāts" ēdiens

Esam tik bieži apmeklējuši šo ēdināšanas uzņēmumu. Vienmēr ļoti patika un apmierināja ēdiena kvalitāte, apkalpošana, pasākumi. Nekad nedomāju, ka rakstīšu sūdzību, bet šodien pēc Lido apmeklējuma tika sabojāta diena un "gremošanas sistēma". Pasūtīju vārītus apceptus kartupelīšus ar gaļiņu. Vizuāli nekas neliecināja par to, ka kartupeļi būs bojāti ar izteigtu rūgtu garšu visticamāk jau no iekšpuses, gluži kā pelējums. Bija ļoti liels apmeklētāju skaits, visur lielas rindas kā jau brīvdienās, principā šo iemeslu dēļ es nepiegāju pie personāla, un arī tā bija pirmā reize un rūgta pieredze. Ceru, ka kāds no Lido pārstāvniecības lasa šādas sūdzības, argumentācijas, jo gan jau atradīsies tādi, kuri sarīkos lielu traci par izbojāto maltīti.

A Alex.X 05.01.2014

Apsveicu ka tagad zinat kas tas par vietu.
Es uzzinaju to 2, 5 g atpakal, apedot kijevas kotleti ar kartupeliem, pec apmeklejuma pec 4 stundam nedaudz piecelas temperatura un kaut ka bija +/- normali, bet pasakuma liels atklajuma moments bija nakti, ap 00, 2 nakti kad skrienot tualete, pie poda uz celiem vemot ap 2- stundam, vel 2 nakamas dienas bija slikta sajuta, atropalidzibu nesaucam jo man ir alergija uz arstiem, bet rakstot E-mail uz Lido pat nebija atbildes.
Ta ka, ja patik spelet loteriju tad vediet sievu un bernus tur, ja NE tad Lido talak prom.
Sobrid, ja esmu Lv tad izvelos Cehu restoranu laikam stabu iela bija, vai ilPatio, planeta susi.centrs vai majori.

Z zakukin 01.02.2014

Es arii 2 gadus atpakal buudama staavoklii apeedu shashliku...peec 2 stundaam mani nogaadaaja slimniicaa. Saindeeshanaas. Apeedu vecu galu