www.sudzibas.lv LIDO darba attieksme

LIDO Spice - darba attieksme

Saksim ar to kad tur nemaksa algu noteikta laika. nav noteikta darba katru cilveku peta atseviski un atdala katru.
Nerunajot par to kad brivdienu nav vispar vai ari paredzetajas brivdienas ir jastrada ieplanot vispar nko nevar... Pusdienas un vakarinas pasniedz vecu edienu kas ir nostavejis jau kadu nedelu labi ja nedelu ir bijis variants kad dod divu nedelu vecu edienu.
Vienvardu sakot nejat tur stradat darba apstakli ir loti loti slikti. Darbinieki mainas ik nedelu jo aiziet uz turienu ar doma kad vis bus labi bet beigas neka strada garas stundas un attalgojums ir loti mazs prieks tadas slodzes.

I

Komentāri (8)

A Alexa 23.01.2013

Darbs tur tiešam ir ļoti gruts, jo īpaši trauku savacejam, bīju domajusi ka ta, bet jusu sudziba tikai apliecīna to. Bet ja cilvēkam ir niepieciešams iebkurš darbs, ar normalu atalgojumu un vel barošanu tad laikam iet uz turieni.Nevajag but naivam lai sapratu ka darbs Lido nav dikti viegliņš, bet tāda ir dzīve. Parasti tur viss ir svaigs, nevaru noticet ka darbiniekus baro ar vecu edienu, ja ta ir tad puse no personala ir noindeta?

G Guntiņš 24.01.2013

Nē, sāksim ar to, ka Tu iemācīsies rakstīt! Jau pirmajā teikumā ir kļūda!!! Ja mini vārdu "kad" (crl/c - Saksim ar to kad tur nemaksa algu noteikta laika), tad arī pasaki, kaD tad to algu nemaksā - laiku, datumu! Vai arī biji domājusi vārdu "ka"? Nu tad tā arī vajag rakstīt!!!

Tālāk nelasīju, sorry, besī šitie "kad" un "ka" jaucēji!

S Selena 24.01.2013

Guntiņš, ej ārstēties..slims cilvēks

Y YoYo 24.01.2013

Guntiņam patīk ka viss ir in ordnung!
Tizli, ka pieauguši cilvēki raksta kā analfabēti!

donna b 24.01.2013

Vel viens "gudrinieks", kurs nekad nav dzirdejis par komatiem...

U ugunsroze 09.02.2013

Komats, punkts vai burts - nav svarīgi. Sāksim ar to, ka šeit sūdzība nav par rakstītprasmi Lido darbiniekiem, bet par darba apstākļiem. Pati neesmu strādājusi Lido, bet mans radubērns vienu vasaru nomocījās Krasta Lido: algas tiešām neadekvāti mazas - tad bija laikus, tad atkal nē, - un darbiniekiem tiešām deva ēst vecu ēdienu; darbinieki no turienes muka par atlūgumus neuzrakstījuši, muka pat slepus. Jo slodze liela, ar tādiem apstākļiem nav kas strādā un pāri palikušajiem jāraujas pa 18 stundām katru dienu!!! Bērns raudāja un knapi izturēja šo laiku līdz galam... Vājprātīgs kantoris.

K Kārlis 09.03.2013

Strādāju jau vairāk kā gadu un nepiekrītu gandrīz visam minētajam : Par pārtiku - nu nav tā nedēļu veca! + pa 50 santīmi, tad secinājumus izdariet paši, ja brokastis un pusdienas tu vari paest tik lēti! Protams, ja tev negribas ēst to, tad droši vari atteikties no tām!

Par algu - nekad nav izmaksāta pēc 15 datuma ;)

Par brīvdienām - ir grūta tēma, bet ja esi ar savu ES tad nepiekāpsies zvaniem, lai iznāc! + atkarībā vai gribi strādāt un pelnīt vai vnk atstrādāt stundas? + TEV ir labums iznākt savā brīvdienā, jo par to tu saņem vienreizējo prēmiju, par iznākšanu darbā savā brīvdienā, bet ja nevēlies lieku latu, tad vari vnk necelt telefonu, kad tev zvana, vai vnk pasaki, ka negribi strādāt un visss EJ PROM lai nav tev jāsaka, ka tev PIESPIEŽ strādāt! ;)

G guttamax 23.08.2013

Lido strādāju jau trešo vasaru.
Algas maksā laicīgi, taču "nedēļu vecais ēdiens" īstenībā ir vakardienas nepārdotais, taču, ja ir bijusi laba diena un sadales ēdiens ir bijis nopārdots lielos daudzumos, nākamajā dienā tiek taisīts jauns. Par to galvoju, jo katru dienu pati redzu kā tas notiek.
Lido ir brends un šī firma ar kvalitāti nespēlējas.
Iespējams, ka ir grūti uzsmaidīt katram klientam, taču tas lielā mērā ir atkarīgs no paša viesa, jo, klientam atnākot ar smaidu uz sejas un sapratni- darbinieka attieksme krasi mainīsies. Taču, ja ir neatsaucīgs klients, kurš sūdzēsies par tām pašām cenām, ko parasts darbinieks nekādīgi nevar ietekmēt, darbinieka smaids nav ne dabisks, nedz arī pielīpošs- tāds, ka klients pats grib visu dienu smaidīt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes